Arama sonuçlarınız

1. Makrakanta

Senede Kaç Gün Seyahat Etmek İçin Karavan??

Hamido nun koyununa ne oldu acaba çok merak ettim.

2. Makrakanta

Volkswagen Volt 2006 Aracimi Karavana Dönüştürüyorum!

Yalıtım konusu çok kafa karıştıran ve tam doğrusu olan bir konu değil.Bu konuda her kafadan bir ses çıkar.Ben bir tarafı kendinden yapışkanlı, bir tarafı alüminyum folyo kaplı olan 10 mm kalınlığında bir malzeme buldum onu kullandım.Yan duvarlara ve tavana içeriden yapıştırdım.m2 si 25 tl idi...
  3. Makrakanta

Volkswagen Volt 2006 Aracimi Karavana Dönüştürüyorum!

Aynı kasanın 2006 model 313 sprinter ini karavana çeviriyorum.Aynı aşamalardan geçtim.Tecrübelerimi aktarmak isterim.Karavan yerleşimi kişiye özel olduğu için benim yaptıklarım her zaman sizin istediklerinize uymayabilir.İlk başta sorduğunuz soruya cevap verecek olursak, tavan klimasını...

4. Makrakanta

Buzdolabının Etrafını Straforla Kaplamanın Faydası Ne Kadar Olur..

İlker bey teşekkür ederim bu bilginin çok faydası oldu.Dolap ankastre gibi hiç bir yerinde kondanser ızgara yoktu.Aldığım yeri aradım.Kondanser iki yanlarda sacın altında gömülü imiş.Hatta yandan delip birde termometre koymak istiyordum.iyiki yapmamışım.Teşekkürler.
  5. Makrakanta

Buzdolabının Etrafını Straforla Kaplamanın Faydası Ne Kadar Olur..

Karavanımda kullanacağım voltaj 12 v olacak.O nedenle de 12 v kompresör dönüşümü yapılmış büro tipi bir buzdolabı aldım.Buzdolabı sadece kahvaltılıklarımı muhafaza etse yeterli benim için.Buzdolabını ara sıra tamamen kapatıp buz kutusu gibi kullanmayı düşünüyorum.Buzdolabının etrafını - altını -...

6. Makrakanta

Karavan Dönüşümü Hakkında Yardıma İhtiyacım Var.

Yaparım yapamam, becerebilirim beceremeyeceğim galiba, aynı gel git duyguları yaşadığım için kendi tecrübemi aktarayım size. Ben aracı aldım 4 aydır iş yerimin önünde duruyor.Bu sürede koltukları söktüm içini komple temizledim bazı yerleri ni boyadım,projeyi kafamda oluşturdum.Her gün işten...

7. Makrakanta

Kendi Karavanını Yapanlar; Erol

Erol bey kontranın üzerindeki beyazlık boyamı,kaplama mı,yoksa kendinden kaplamalı kontramı kullandınız.Bir de mobilya köşelerine oval görünümü nasıl verdiniz.Açıklayıcı bir şekilde cevaplarsanız bana yol gösterici olacak.
  8. Makrakanta

Güney Midi - İç Tasarımı Özelleştirme

em EMEKSAN KARAVAN Hiç duymamıştım,buradan görünce sitelerini inceledim,gayet güzel karavanları görünce umutlandım ama illaki göze güzel gelen cebe pahalı geliyor.En küçük karavanlarının başlangıç fiyatı 37.000 TL den başlıyormuş.Fiyatlar sitelerinde yok ama Facebook sayfalarında satır...
  9. Makrakanta

Güney Midi - İç Tasarımı Özelleştirme

Acizane bir kaç tavsiyem olacak, 1- Kafanızdaki planı gözümde canlandıramadım,şematik olarak çizip (banyo ve mutfak kısmını çizdiğiniz gibi) paylaşırsanız daha anlaşılır olur. 2- Kişiye özel yaptığınız karavanı satmak istediğinizde satmakta zorlanırsınız,bence piyasada standart yapıdaki satılan...

10. Makrakanta

Saly'ye 4.25 Karavan Yaptırıyorum

Üstad kararsız kaldım bi fikir ver.Sizin buradaki yazıları okuyup Sally 4,25 almak kafama yattı ancak aradığımda 40000 + kdv 47.000 TL dediler.47.000 TL ye plakalı - ruhsatlı - yeni - ama boş bir karavan mı alayım.Yoksa 35.000 TL ye plakasız - ruhsatsız - yaşlı ama ful dolu bir İngiliz mi...

11. Makrakanta

Karavan Ile Zorluklar

Herkesin öncelikleri farklı olduğu için verilen tavsiyeler farklı olacaktır.Şimdi bunalsanız bile eski paylaşımları okudukça yavaş yavaş kendi önceliklerinize göre kafanızda bir marka oluşacaktır.Karavan edinme kriterlerini kişiye özel bir çok veri etkiliyor.Bütçe,yılda kaç gün tatil...
  12. Makrakanta

Erba 5,25 Ile Başlangıçtan Sonra Alınabilecek Çekme Karavan Tavsiyesi

AKMÜHENDİS üstad "Sally e 4,25 karavan yaptıyorum"başlığınızı baştan sona okudum.Bu konumun başında da belirttiğim gibi ERBA 5,25 halen durmakta iken,4,25 ve 900 kg civarı plakalı ruhsatlı bir karavan arayışım vardı.Önceleri Ortiz in 390 ını düşünüyordum sonra bir ara Pino 4,25 mi yaptırsam...

13. Makrakanta

Erba 5,25 Ile Başlangıçtan Sonra Alınabilecek Çekme Karavan Tavsiyesi

Kim ne derse desin Erba 5,25 en başta fiyatı, performansı ve tekrar satılabilirliği nedeniyle başlangıç için iyi bir çekme karavan.Şimdi ben Erba 5,25 mi satmadan yeni bir çekme karavan arayışındayım bir tık yukarı çıkmak istiyorum.Bütçem 50.000 tl ye kadar.Boy olarak 4,50 boyutlarında bir...
  14. Makrakanta

5,25 Erba Karavan Denizli De ....

Yukarıda da yazdığım gibi 5,25 ERBA KARAVAN Toki evleri gibi uygun fiyatlı ve kalitesi de ona göre olan bir model.İlk defa karavan sahibi olan benim gibiler için bence uygun.Ben aldığıma pişman değilim.İçinde bazı ufak tefek değişikler yaptım.Zaman probleminiz yoksa takın aracınıza tıkır tıkır...
  15. Makrakanta

Çekme Karavan Kamp Dişi Konaklama

Bekir bey benimde 5,25 Erba karavanım var.Ben de aynı mantıkla karavan sahibi oldum.Amacım yerleşim yerinin girişinde karavanı bırakıp aracımla serbestçe şehrin tadını çıkarmak akşam eve gelir gibi karavanımın yanına gelmek. Çok tecrübe sahibi değilim ama,ilk gezimde çok problem...

16. Makrakanta

Çekme Karavan Ile Geri Manevra Ve Park Sorunu

Farazicosmos arkadaşın 2 gönderi üstteki "tek el , kırmızı ve yeşil " şeklinde görülen sistem pratik bir yaklaşım gibi görünüyor. Karavan ile geri manevrada,araç ile geri manevranın tersine işlemler olduğu için insanın ilk anda kafası karışıyor. Yukarıdaki resimde direksiyonu (başparmak...
  17. Makrakanta

Bizim geri manevra konusu içeriğinden iyice sapmış,manevra konusunda cevap yazan arkadaşlara çok teşekkür ederim. Yeri gelmişken burada gerçekleşen konu sapmasıyla ilgili ben de şikayetimi dile getireyim.Forumda bir konu araştırıyorken, maalesef başlık altında böyle konu ile alakası olmayan...
  18. Makrakanta

Merhaba arkadaşlar,karavanım Erba 5,25.Yeni aldım ve çok fazla seyahate çıkmadım,çıktığım bir kaç seyahat sonrası karavanı evin arkasında yoldaki kaldırımın kenarına sıfır yanaştıramadım,trafikte veya gittiğim yerde manevra yapmak zorunda kalırsam diye ödüm kopuyor.Bu nedenle önceden geçeceğim...

19. Makrakanta

5,25 Erba Karavan Denizli De ....

Arkadaşlar karavanın mutfak musluğunu açtım,su gelecek diye beklerken su tezgahın altından tabandan karavanın içine yayılmaya başladıı.Yepyeni karavanın bataryaya giren spiral hortumunun rekoru çıkmış.Eğildim baktım baktıkça işçiliğin zayıf olduğu yerler gözüme takıldı.Buraları hep elden...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR