Arama sonuçlarınız

1. mavituna17

Grand Chrokee 2.7 Yada 4.7 Almak Istiyorum Ama?

Siz bence kararsızsıniz ortada çelişkili cevap olmadığı gibi gerçek grand cherokee kullancıları iki gündür celişkiye ve soruya yer birakmayacak cevaplar vermeye çalışıyor. Neden insanların artık bu forumda sorulara fazla cevap vermeme sebebini anlıyorum. Forumda bu araç hakkında inanılmaz bilgi...

2. mavituna17

Hocam aman wj 3.1 e bulaşma forumda zaten konuşuldu sıkça detaylara bakabilirsin. Kronik sorunu olduğu için fabrika 1 yıl üretti sadece. SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. mavituna17

Çok alınıp satılmasının bana göre iki nedeni var. Ya sıkıntı çıkartmıştır araç ve ekimde kalır korkusu olmuştur ya da yakıt ekonomisi ki en uygun sonuç bu. Bu aracı alacaksaniz yakıt değerlerini kabul edip alacaksınız ama aldıktan sonraki keyfinden dolayı satmak bile istemeyeceksiniz. Yine...

4. mavituna17

Merhabalar, Öncelikle bu araçlar hakkinda bilgi alacaksanız kullanıcısından bilgi edinmeniz şart. Daha önce yorum yazan arkadaşları tenzih ediyorum ama biz genellikle ögrenilmiş esnaf ağzının dışına çıkamıyoruz bir türlü. "Çok yakar, satamazsın, elinde patlar, ustası yok, vs." Bende 4.7 2000...
  5. mavituna17

2016 Temmuz | Karadeniz Gezisi

Önce tüm gezen arkadaşlara bilgilendirmeleri için teşekkür ederim. Önümüzdeki hafta bende Karadenize gitmeyi planlıyorum. Sümela Manastırı restarasyon çalışmları nedeniyle kapalıymış. Yakın zamanda giden arkadaş var mı son durum nedir? Kapalı ise bile içeriye girmeden dışarıdan ne kadarını...

6. mavituna17

Kayseride Jeep Ustası?

Teşekkür ederim SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. mavituna17

Kayseride Jeep Ustası?

Grand cherokee wj 4.7 SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. mavituna17

Kayseride Jeep Ustası?

Aracımda gaza basınca kesilen ayağımı gazdan çekince artan bir uğultu var. Uğultu vites boşta ikende devam ediyor. Bu sorunu çözebilecek kayseride usta tavsiyeniz var mı? SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. mavituna17

Karadeniz gezi güzergahına ve zamana bağlı olarak yeni açılmış/açılacak olan Hatila Vadisi cam terası da görülebilecek yerler arasına dahil edilebilir. Ayrıca şuana kadar okuduğum pek çok Karadeniz gezi yazısında rast gelmediğim Artvin/Ardanuç'ta bulunan Cehennem Deresi Kanyonu'da gezilebilecek...

10. mavituna17

D.Karadeniz için olmazsa olmazlardan Sümela Manastırı restorasyona girmiş bir yıl kapalı kalacakmış. Eylül Ekim gibi açılacakmış. Rota planlaması yapan arkadaşlar teyit alarak Sümelaya gitsinler.

11. mavituna17

İyi akşamlar, şuan bilgisayar başında bende bu yaz temmuz ve ağustos ayı içinde yapmayı düşündüğüm Karadeniz gezimi planlamakla meşgulüm. Benim gibi planlama yapan arkadaşların faydalanabileceğini düşündüğüm birkaç hususu ilave etmek istedim. Öncelikle yaylalara gitmek isteyen arkadaşlar için...
  12. mavituna17

Outdoor&camping&overland Malzemeleri / Şerpa Outdoor /antalya

Emre Abi hayırlı olsun

13. mavituna17

Webasto Market - Ankara

Ben grand cherokee aracımda ve araç üstü çadır da kullanmak için webesto model ve fiyat bilgisi alabilirmiyim
  14. mavituna17

2015 Yaz Doğu Karadeniz Yayla Turu İçin Yardım.

Ynt: 2015 Yaz Doğu Karadeniz Yayla Turu İçin Yardım. Merhabalar; Umarım planladığınız gezinizi gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle çocukla tatile ve uzun süreli bir geziye çıkmaktan çekinmeyin, bizde oğlumuzla 3 ve 11 aylıkken uzun süreli geziye çıktık hiç sorun yaşamadık. İkinci gezimizi çadır...
  15. mavituna17

Ata İle...

Ynt: Ata İle... Sağolun iyi dilekleriniz teşekkür ederiz.

16. mavituna17

Ata İle...

Ynt: Ata İle... Emre Abi teşekkürler. Aslında bu gezimizi senle tanışmadan önce yapmıştık. İnşallah bir etkinlikte ve nasip olursa yapmayı planladığınız Karadeniz turuna dahil olmak dileğiyle... :):)
  17. mavituna17

Ata İle...

Ynt: Ata İle... Arif Bey nazik cevap ve dilekleriniz için çok teşekkür ederiz. Umarım ileride Ata'da sizin oğlunuz gibi büyür ve gezilerimizde bize eşlik etmeye devam eder.
  18. mavituna17

Ata İle...

Ynt: Ata İle... Ata'nın doğumu ile ara verebileceğimiz faaliyetlerden birisde kayaktı. Ata ile bu faaliyeti yapabilmemiz için onun ortalama 4 veya 5 yaşına gelmesini bekleyecektik. Bizse bunun yerine kayağa devam etmeye karar verdik. Önceden eşimle beraber kayak yaparken şimdi ise belirli süre...

19. mavituna17

Ata İle...

Ynt: Ata İle... MEVLANA MÜZESİ Mevlana Müzesi, Konya'da bulunan, eskiden Mevlâna'nın dergâhı olan yapı kompleksinde 1926 yılından beri faaliyet gösteren müzedir. "Mevlana Türbesi" olarak da anılır. (Yeşil Kubbe) denilen Mevlana'nın türbesi dört fil ayağı (kalın sütun) üzerine yapılmıştır. O...
  20. mavituna17

Ata İle...

Ynt: Ata İle... MANAVGAT ŞELALESİ Antalya Manavgat ilçesinde bulunan ünlü bir şalale. Ancak görmeyenler için uyarayım fotoğraflardanda anlaşıldığı gibi algımzıda yer alan şelalerin aksine dikey bir yüksekliten dökülmemektedir. Yatay olarak ve yaklaşık 2 m yükseklikten dökülmektedir. Bu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR