Arama sonuçlarınız

1. A

Hipodrom (At Meydanı)

Ynt: Hipodrom (At Meydanı) dogup, cocuklugumun gectigi yer oldugu icin mi, yoksa tarihi nedeniyle mi, yoksa yasadigi ihtisami nedeniyle mi bilmiyorum cagaloglu ve sultanahmet benim icin cok ozel, cok guzel yerler. mesajda bir sey dikkatimi cekti ve sasirdim. ben nedense o eski zamanlarda...

2. A

Nerede Ne Yemeli ?

Ynt: Nerede Ne Yemeli ? ufo demek ki carsamba gunu gelmemissin. :) bir de onceden ayirtmak gerekiyor cunku hemen bitiyor. tum malzemesini antepten getirtiyor ve yanindakilere de yaptirmiyor bizzat kendi yapiyor. mesela yazin memleketine gidiyor. ama carsamba sabahlari ucakla antepten geliyor...
  3. A

En Çok Seyrettiğiniz Televizyon Kanalları?

Ynt: En Çok Seyrettiğiniz Televizyon Kanalları? kastamonuluyum ve dagli kuylucuyu ilk kez duydum. aferin bana yani.

4. A

Şimdi de Bafa Gölü...

Ynt: Şimdi de Bafa Gölü... :))) enfes bir fikir. kesinlikle ertesi gun herkes bafa golunde alir solugu :)
  5. A

Turizm Firmalarıyla mı, Kafanıza Estiği Gibi mi?

Ynt: Turizm Firmalarıyla Mı? Kafanıza Estiği Gibi Mi? yazmayi unutmusum. bu tur kiralamalarda, ucreti bastan konusmak, sonradan dogacak sIkIntilari onler.

6. A

Ynt: Turizm Firmalarıyla Mı? Kafanıza Estiği Gibi Mi? yok baymineral. otellerde hizmette sinir yok. resepsiyona gidiyorsun. bizi saat 7 de alip 11e kadar bekleyip, sonra tekrar otele birakmak uzere bize 10 kisilik bir arac temin eder misiniz diyorsun. saat 7 de kapiya iniyorsun. araba hazir :)

7. A

Ynt: Turizm Firmalarıyla Mı? Kafanıza Estiği Gibi Mi? ozlem ayni para demissin ama singapur gezimizde herkes elektronik esya alacak, kimi kamera kimi fot mak. ben ve gruptan biri daha laptop alacagiz. rehber "ben sizi bir yere goturecegim" dedi. ben otobusten gec indigim icin gec kalmistim...
  8. A

Seyahatlerde Tercih Ettiğiniz Ulaşım Araçları

Ynt: Seyahatlerde Tercih Ettiğiniz Ulaşım Araçları her turlu ulasim aracina binerim. sadece deniz otobusu ve vapur yolculugunda kosulum vardir :)) ornegin ruzgarli, orajli :) bulutlarin kapladigi bir havada hicbir kuvvet beni denizotobusune bindiremez. o hatayi bir kez yaparim. tam bir...
  9. A

Hızlı Tren Hattı Tamamlandığında...

Ynt: Hızlı Tren Hattı Tamamlandığında... ben karayolunu tercih ederim. ucakla ilgili fobim olmasada, cok severek binmiyorum hizli trene de pek guvenebilecegimi sanmiyorum karayolu tercihim kotunun iyisi oldugu icin degil. arabayla yol katetmeyi (hele sehirlerarasi olursa daha cok) seviyorum.

10. A

Ynt: Turizm Firmalarıyla Mı? Kafanıza Estiği Gibi Mi? ben ozellikle yurtdisi gezilerimde seyahat sirketiyle gittim. her sey son derece organize, rahat oldugu icin ve hicbir sey dusunmeme gerek kalmadigi icin tercih ediyorum. tek sikayetim alisveris yapmak icin magazalara goturmeleri ve...

11. A

Paintball

Ynt: Paintball eglenceli heyecanli cok guzel bir oyun. bir de boyatoplari cabuk bitmese :)
  12. A

Nerede Ne Yemeli ?

Ynt: Nerede Ne Yemeli ? antepli mehmet usta :) cig koftesi de enfestir sadece carsambalari yapar her sefer cok aci yapmis bir daha almayalim deriz, ama ertesi hafta yine aliriz :)

13. A

Çeşit Çeşit Peynir Var

Ynt: Çeşit Çeşit Peynir Var ben alisveris merkezleri sarkuterilerinde koy peyniri diye satilan peyniri cok seviyorum. bir de Fas'ta cok guzel bir peynir yemistim. gorunum olarak ricottaya benziyor,burada ki fotograftan daha buyugu seklinde sunuluyor ve buzluktan cikartip veriyorlar. enfes bir...
  14. A

Ucuz Havayolu Şirketleri

Ynt: Ucuz Havayolu Şirketleri londraya 20 euro. supermis. otobus sirketleriyle buradan ankaraya gidilmez o fiyata. vizesiz ulkelere iki ilave de benden: tayland ve singapur
  15. A

99 Hadise

Ynt: 99 Hadise hava deyip gecmemek lazim, demek 99 hali varmis . Bu arada oraji bilmeyip, merak edenler varsa ( benim gibi ) gokgurultusuymus.

16. A

En Çok Seyrettiğiniz Televizyon Kanalları?

Ynt: En Çok Seyrettiğiniz Televizyon Kanalları? bahsedilen magara ilgarini degil, degil mi?
  17. A

Lastikçi, Lastik Patlatırken Yakalandı

Ynt: Lastikçi, Lastik Patlatırken Yakalandı bundan bir sure once istanbulda da benzer bir olay yasanmisti. bir alisveris merkezine parkedilen bazi araclarin sahipleri donduklerinde araclarinin lastiklerini patlak bulunca olay incelenmis arastirilmis ve alisveris merkezinin yakininda ki...
  18. A

Eko Sistemin Katilini Bulduk; Meğer Unimog Tekerlekleriymiş :))

Ynt: Eko Sistemin Katilini Bulduk; Meğer Unimog Tekerlekleriymiş :)) sonmez yanardag gercekten cok enteresanmis :) insanlar neden savunamayacaklari fikirlere sahip olurlar yada sahip olduklari fikirleri neden savunamazlar acaba ? ben hala buyuk arac tutkunu amerikalilarin hangi eyaletinde bu...

19. A

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu hosbulduuum. :) da sitenin karsilamasi pek guzel. herkes hos karsiliyor tekrar mi uye olsam ne yapsam :)
  20. A

Eski İstanbul Fotoğrafları

Ynt: Eski İstanbul Fotoğrafları ben ikinize de ayri ayri cok tesekkur ederim. space cem eski istanbul fotograflarini cok severim ve pek cogunu bilirim ama senin yolladiklarindan bazilarini ilk kez gordum ve cok hosuma gitti, cok mutlu oldum. cok tesekkurler her fotograf farkli syeleri...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri