Eko Sistemin Katilini Bulduk; Meğer Unimog Tekerlekleriymiş :))

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 29
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,243
Ynt: Eko Sistemin Katilini Bulduk; Meğer Unimog Tekerlekleriymiş :smiley:)

sırt kaşıyıcısına karşıyız :p

Etiketler

balum' Alıntı:
sırt kaşıyıcısına karşıyız :p

bizde :D

sasrh6.png
71056tp1.jpg

71188vc7.jpg
unimogportalaxlejn6.jpg

:eek: 8)

CANAVARLAARRRRR :D

sonmez yanardag gercekten cok enteresanmis :smiley: insanlar neden savunamayacaklari fikirlere sahip olurlar yada sahip olduklari fikirleri neden savunamazlar acaba ?

ben hala buyuk arac tutkunu amerikalilarin hangi eyaletinde bu araclar yasaklanmis meraktayim.

Yahu süper bir konuymuş bu ya :D :D :D Benim gibi sitenin altından girip, üstünden çıkan biri nasıl böyle bir konuyu es geçmiş :D :D :D Vallahi gülmekten bihal oldum :D :D :D

Ve söyleyecek birşeyde bırakmamışsınız bana...Herşeyi çok güzel vede mantıklı bir şekilde ortaya koymuşsunuz...Taş gediğine cuk diye oturmuş :D :D :D

AĞZI OLAN KONUŞUYOR !!! ( bilende bilmeyende )

Nadir abi bağlantıyı bir başka konuda verince merak ettim, acaba Sayın Yanardağ halen faaliyette mi?
::smiley:

Vallahi Murat'çığım , bir senedir sesi çıkmadığına göre herhalde sönmüştür diye tahmin ediyorum. :D

Sedat üstat,makul ve mantıklı bir yaklaşımla konuya açıklık getirmiş,ancak paraların kaynağına saran arkadaş da birazcık hazım sorunu sezdim,aracı adam etmek için başında sabahlayan ve karlı günlerde yem bulamayan yaban kuşlarını beslemek için bu araçlarla Uluabat kıyısında beline kadar çamura girip gayret harcayan insanlara da bir parça saygı göstermesini beklerdim.Çok ayıp çoooooooook :smiley: Hele Güneydoğudaki asker çocuklarımızın mühimmatından karavanasına kadar lojistik destek sağlayan bu harika araçlara yapılan saygısızlığı da ayıplamadan geçemiyeceğim...

Bence bu vatandaş kuşlarla fazla takılıyo, e nedemiş Atalarımız "Üzüm üzüme baka baka kararır" buda zavallım kuş gribimi oldu ,çocukken topu inşaatamı kaçtı ? Bi sıkıntısı var içinde belli bi çocukluğuna inmek lazım. Zamanında bi Unimog topunumu patlattı acaba...

bilemiyorum ama benim İNTER i 8.000 ytl ye aldım hani diyo ya bu paralar nasıl kazanılıyor açıklasınlar diye :smiley:

yok unimoglar bitkiyi eziyormuş hani insan bazen azıyla değilde başka yeriyle gülerya banada öle bişeyler oldu

Sedat abi yav bu modeller sana kuponlamı çıkıyor para veriptemi alıyosun :smiley: ......

Canım sıkıldıkça bu konuyu okur , keyiflenirim.
Hele Sedat'ın '' idrarını arazide bırakmayanlar '' ibaresi süper ve cuk oturmuş.

Bu memlekette her koltuğa oturan kendini bişey zannederya..Bu amcamda yurdumun başkanı..başka söze gerek yok..

sedat abi öncelikle böyle bir durum karşısındaki tutumun (sert tepki vermediğin için) dolayısıyla seni tebrik ediyorum. ama bu arkadaşı gazeteye ilan versen bulamazsın nasıl buldun o arkadaşımızı seni gerçekten saygıyla selamlıyorum 70 milyonda ya 1 yada 2 kişiden birini bulmuşta bu konuyu konuşmuşsun. bence o arkadaş güneşte kalmış keşke iyileştikten sonra konuşsaydın.

Sizin yaptığınızı Çorum'lu yapmaz... :smiley: Bu kadar yüklenmeyin ya.. Anadolu/taşra başkanıma... birirkimi o kadarmış... dikkat çekmiş ya :smiley: Dikkat çekmek, karizma yapmak, bir şey eleştirmiş olmak için piyasada neler oluyor görüyonuz... karizma çizilse bile :smiley:)) maksat muabbet olsun:smiley: Özellikle ''neyle kazandığı belli olamayan'' ifadesi çok ayıp ve maksadını aşmış bir cümle... o da onun ayıbı ve seviyesi... slmss...

Vah vah vah..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR