Arama sonuçlarınız

1. kkurtagic

1997 Gc 5.2 Zj Performans Sorunu

Herkese Selamlar, Biraz araştırmama rağmen net bir cevap bulamadım Bir arkadaşıma 97 gc zj 5.2 aldık Aracta 4 inch yukseltme kiti, 31 inch lastik ve marka modelini bilmediğimiz bir eksoz uygulaması var ve Katalitik iptal edilmiş. Aracın yağ filte buji ve lpg bakımlarını yaptık ancak bir kaç...

2. kkurtagic

2004 Chevrolet Silverado 2500hd Duramax

Yıllardır süre gelen Amerikan ve arazi aracı kullanımlarımızdan sonra evde son zamanlarda taze kan ihtiyacı oluşmuştu. Uzun arayışlardan sonra tam istediğimiz gibi bir araç bulduk. Genel olarak aradıgımız aracın özellikleri: -2000 modelden yeni -güçlü bir dizel motora sahip -arazide iyi ancak...
  3. kkurtagic

Bolu - Mengen Aşçılık Festivali Kapsamında Off-Road ve Kamp Etkinliği (21-22 Mayıs 2011)

Herkese Selamlar, Önümüzdeki hafta yani 21-22 Mayıs 2011 tarihinde Bolu Mengen Aşçılık festivali kapsamında düzenlenen off-road oyunları ve kamp organizasyonu var. Tüm gezenbilir ailesinide bekliyoruz. Ayrıntılı bilgi için Salih Zeki Akpınar 0507 245 37 67

4. kkurtagic

cj'ler için yakıt enjeksiyon kitleri?

Herkese Selam Forumun bi baska bölümünde bu konu ile ilgili bilgi arıyoruz belki burada daha cok bilgiye ulasabiliriz fikri ile actım konuyu. İnternet uzerinde cj araclar için yakıt enjeksiyon kitleri mevcut ancak etrafımızda uygulanmıs bir örnegine yada internette kullananların yorumlarına...
  5. kkurtagic

1987 GMC Suburban 6.2 dizel v8

Sahibinden satılık 1987 model GMC Suburban cok temiz ve iyi durumda bakımlı Günlük olarak kullandıgımız bir araç ve 2. sahibiyiz.İçi ertexli,lastikler yeni(33x12.5x16,)deri koltuk,ses ve ısı izolasyonlu,sunrooflu,ceki demiri mevcut(işli) cok ekonomik ve bircok özelliği ile sadece yaklaşık...

6. kkurtagic

1977 Cj-5 (kkurtagic)

Herkese Selamlar; Uzun süredir siteyi takip ediyorum bilgilerden yararlanıyorum ve elimden geldiğincede bildiklerimi paylaşıyorum. Hep aklımda kendi garajımı açmak vardı ama yeterli döküman toplamaya çalışıyordum ve yeterince birikti:) Araç hakkında kısa bir özet; 1977 model Cj 5 ikinci...

7. kkurtagic

1991 GMC Sierra Pick-up

91 Model GMC sierra pick up satılıktır arac cok temiz ve bakımlıdır bakımlı motor ve sanzıman yeni lastik takımı ile beraber sorunsuz binebileceginiz bir araç ayrıntılı bilgi için 05354120002
  8. kkurtagic

Çalışmayan CJ5

selamlar bu aksam garaja gittim cjy e binip marsa bastım motor donuyor ancak calısmıyor en son inerkende kontak bi 15 dakka falan acık kalmıstı acaba ateşlemede yada disturubutor de birşeymi yaktık bilemedim ama garajda hafıf kokuyordu sizce nedir sebep birde sorunun cozumu ?
  9. kkurtagic

Ankarada Temiz Oynanmamış Xj veya Zj Aranıyor

Herkese selamlar Ankarada cok yakın bir arkadasım için xj yada zj arıyoruz model yada yas onemli degil standart halde oynanmamıs ve ozellikle motor ve mekaniğinin saglıklı olması bizim için cok onemli arac hafif arazi sartlarında ciftlikte kullanılacak 0535412002 nolu telden yada ozel mesaj ile...

10. kkurtagic

Satılık Kawasaki Klf 250 Atv

Arac cok temiz ve iyi durumda 5 ileri 1 geri sanzımanı war polarislerin 400lukleri bile 5. vitese kadar yakalayamıyor ve cok kıvrak 2006 isoff offroad oyunları ikincisi 2007 birincisi ideal bi makina yanında kontagından piston gomlegine kadar bir cok kullanılmamıs yedek parcası ile satılıktır...

11. kkurtagic

1977 CJ5 4.2 için headers aranıyor

Selamlar 1977 cj5 im için headers arıyorum arac 4.2 6 silindir piyasada 500 600 dolar civarı urunler buldum ancak butcemi asıyor sanayi uygulamalarından bazılarını inceledim ancak cok basarılı gelmediler yinede basarılı olanları alabilirim İlgilenen arkadaslara simdiden tesekkurler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri