Arama sonuçlarınız

1. mrteglmz

isuzu dmax 4x4 2007 model

arkadaşlar, 2007 model olan aracımı 2011 modeli aldığım için satıyorum. 117000km de kazasız belasız bakımlı bir araçtır. ava giderken kullandım arazide yorulmuş değil. araç bilecik tedir. 35000 TL istiyorum. ilgilenenler için cep EĞİLMEZLER PETROL/BİLECİK Murat Eğilmez 0 532 793 46 96

2. mrteglmz

Bilecik' e Yolunuz Düşerse

Herkese merhaba, Sedat Bey saolsun bana tavsiye de bulundu buraya yazmam da fayda var sanırım :) Olur da yolunuz BİLECİK e düşerse gezenbilir dostlarını otelimizde ağirlamaktan sevinç duyarım. Şehrin tam ortasında ATATÜRK heykelinin karşısında otelimiz. selamlar murat eğilmez...
  3. mrteglmz

defender tercihi için yardım

arkadaşlar merhaba; land rover defender almayı dusunuyorum bilecikteyım, sürekli ava ve off-road a gıdıyorum sızlere bırkac lınk verecegım ozellıkle bursada olan mavi arac ıcın dusuncelerınızı soylersenız cok sevınırım sımdıden tesekkurler murat eğilmez 1. tercıhım...

4. mrteglmz

Satılık Lada Niva

ARKADAŞLAR ARACIM SATILIKTIR... DETAYLAR İÇİN WWW.SAHİBİNDEN.COM İlan No: #20208505 YENİ BİR LADA ALACAĞIM İÇİN SATIYORUM. HİÇBİR EKSİĞİ HATASI DARBESİ VS. YOKTUR. MURAT EĞİLMEZ
  5. mrteglmz

Bilecik' ten Lada Fotoğrafları

MERHABALAR; LADA YA 4X4 LASTİĞİ ALDIM DAĞ BAYIR DERE DEMEDEN GEZİYORUM. KAYINPEDER VETERİNER OLDUĞU İÇİN ARTIK ONA ŞÖFÖRLÜKTE YAPIYORUM HER KÖYE ÇIKAMIYOR TOURNEO CONNECT İLE. BİKAÇ RESİM EKLEDİM... SON RESİM İSE BİLECİK TEKİ KARASU DERESİNİN ORTASINDAN... :) SELAMLAR MURAT EĞİLMEZ

6. mrteglmz

Bilecik'ten Bir Lada Niva

ARKADAŞLAR MERHABA; 1991 MODEL 70000 DE BANA GÖRE ÇOKDA TEMİZ BİR LADA NİHAYET BULDUM VE ALDIM... PLAKA 45 BUGÜN 11 E ÇEVİRDİM ALLAH HEPIMIZI KAZADAN BELADAN KORUSUN... BİR SÜRÜ YORUM OKUDUM LASTİKLER HAKKINDA SİZCE AVCI BİR ARKADAŞINIZ OLARAK HANGİ LASTİĞİ TERCİH ETMELİYİM? SELAMLAR

7. mrteglmz

Bilecik'te Kalınacak Oteller

SEVGİLİ GEZENBİLİR DOSTLARI; BİLECİK'DE TARİHİ YERLERİ GÖRMEYİ VE OFF-ROAD KEYFİNİ YAŞAMAYI DÜŞÜNENLER İÇİN KONAKLAMA YAPILABİLECEK NEZİH BİR AİLE OTELİ OLAN GRAND KENT OTEL BİLGİLERİ AŞAĞIDA SUNULMUŞTUR. BİLGİLERİNİZE MURAT EĞİLMEZ GRAND KENT OTEL 0-228-2127888 3 HAT www.kentotelbilecik.com

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri