Arama sonuçlarınız

1. insel

Su Motorndan Gelen Pis Koku

Herkese merhaba. Uzun suredir karavanimda musluklarin suyunu acinca felaket bir koku yayılıyor. Suyu akıtınca uzun sure sonra koku.yok oluyor.. Depodan degil. Geçenlerde su motorunu söktüm. Kokuyu duymadim. Ama gelis kismindan motoru çalistirinca kokuyu aldim. Motoru soktum içindeki üçgen lastik...

2. insel

12 V Kompresörlü Üstten Kapaklı Buzdolapları

Ustten kapakli dolaplara hayranligim artiyor. :) Kuçuk bir not. 40 liitrelik dolap ustten kapakli oldugu icin, neredeyse onden kapakli 60 litrelik kadar yiyecek alabiliyor. Ustuste sıkışıyorlar ve inanılmaz sığıyorlar.. Aklinizda olsun. Kullanım hacmi işlevi de var bu meretlerin.
  3. insel

Sigorta Fiyatlarını İndirme Mücadele Duyurusu

Sevgili karavancı dostlar, Biliyorsunuz ki son bir kaç yıldır fahiş fiyatlara ulaşan motokaravan zorunlu trafik sigortası primleriden muzdaripiz. AVD'den tanıdığımız sigorta konusunda deneyimli Süheyl Caneri arkadaşımız bu konuyla ilgili Yapı Kredi sigorta şirketi ile görüşmüş. Motokaravanların...

4. insel

Kasetli Tuvalet

Gunaydin nasilsinız? Ben benim tuvaletle ugrasiyorum. Acip kapatan o yuvarlak zimbirti asagi kasetin centigini kaciriyor mu ne pek anlayamadim kontrol etmiyor. Yani tuvaletin dibindeki kapagi acip kapatamiyorum bunu cevirerek. Bundan anlayan biri var mi acaba? Biri belki biliyorsunuzdur. Bundan...
  5. insel

Benim Karavanim Hymer 55

Arkadaslar alanlara gerri donmemin zamani geldi. 2400 turbosuz Hymer 55 ile yeni kamplarinizda boy gosterecegiz. Arac 170 binde ve motor hic acilmamis, cok iyi durumda. Televizyonundan gunes paneline kadar herseyiyle dolu bir karavan. Bana haber veren sevgiili Cengiz'e ve bana yardim ve...

6. insel

Motor tamiri

Herkese merhaba. Karfurdan 200 liraya aldigim Cheyene 400 sisme bota takmayi planladigim babadan kalma 10 senedir yatan 2 beygir yamaha motoruma bir bakim yaptirmak istiyorum. Makul fiyatlari olan Kadikoy yakasinda durust bir tamirci ariyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

7. insel

Sisme bot arkasi icin motor takma aparatı

Merhaba malum karavana biz zor sigarken bir de pesimize bot taktik. Buna bir motor braketi takiliyormus. Naapsak ne etsek de boyle birsey elde etsek. www.be-wak.com/3691-accessories-motor-bracket-kit.html Ekte linkte satiliyor. Turkiyede bulamadim ama belki bilen bilir.
  8. insel

Thetford Tuvalet ucuza

Herkese merhaba karakoy'de portopoti tuvaletimi yeniledim. Persembe pazarında thetford tuvalet 135 lira. Telefon 05322947212 Arkadasın ismi Kurtken . İhtiyaci olanlara duyurulur.
  9. insel

Karavanla Midilli

Herkese merhaba; Bu yaz planları evde ucusup duruyor. Bircok alternatiften sonra Midilli ve Sakız adaları başta olmak üzre bir adalar turu yapmakta takildik. Karavanla giden ve buralarda kamp yerleri hakkinda bilgisi olan var mi acaba? Bir diger konuda adalar arasinda gecis hakkinda...

10. insel

Bir ekol westfalia volkswagen işbirliği

Bu konu altinda cok sevdigim ve paylasmak istedigim videolari toplamak istiyorum musaade ederseniz. Buyrun seyreyleyin. Cok keyifli cook. http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=xbqDS4L9lTM http://www.youtube.com/watch?v=38fFCy9h1pE&feature=related

11. insel

Karavan için Ranzalı Yatağa Dönüşen Koltuk

Belki birilerinin isine yarar. Nerede satildigini bilmiyorum. Facebookta Vw T3 Turk formunda bir arkadas paylasmis. Yapilabilir mi bilmiyorum. Ama iki cocuklu aileler icin kucuk karavanda cok ideal.
  12. insel

Kurban Bayramında Kim Nerede ?

Arkaaslar bayramda kimler neler yapiyor? Paylasimlar belki yol arkadasliklari oluşturur.

13. insel

Satilik 12 24 temiz kullanilmis 48 litre waeco arac buzdolabi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-deniz-araclari-az-kullanilmis-waeco-buzdolabi-56676372/detay/ Temizdir. Arizasi yoktur. Hic arizalanmamistir. Yenisi 770 euro +kdvdir.
  14. insel

Portbagaj tavsiyesi

Merhaba bir konuda danismak istiyorum. Benim kamperin ustundeki cantada tum iskemle ve masalarimi tasiyoruim. Fakat ne kadar kaliteli kumastan yaptirmis olsamda ruzgar ve gunesten yirtiliyor. Dallara takiliyor. Simdi bir port bagaj arayisindayim. Fakat uclari daralmayan, kutu gibi esit...
  15. insel

Sapanca Bulışması (16-17 Nisan 2011)

Cuma gecesi baslayip pazar biten UKKF'nin organize ettigi Sabanca Gol kenari kamp etkinligi cok ama cok guzeldi. Hava nefisti. Cem birara bronzlasti bile. :D Benim icin en guzel an Huseyin Bey'in Ruzgar'in bizlere katilmak icin kalkip gelmesi idi. Gercekten cok buyuk mutluluk verdi bize...

16. insel

Kar Kampımız... Kartepe - Kuzuyayla (22-23 Ocak 2011)

Muhtesemdi. Hersey cok iyi gitti. Hava hele inanilmazdi. Kar kizak icin cok uygundu.Yillardir su Keltepeye gitmeyi becerememistim. Sonunda oldu. Tesekkurler dostlar.
  17. insel

Motokaravan Olarak PSA Grubu "Ekstra Yüksek Tavan" Araçlar?

Benim icin ideal tasarim budur. 4 kisi yatarken uyanik olan kalksin otursun. Fiyattan anlamam. Atila Hocam daha iyi biliyor.
  18. insel

Satılık - Bisiklet Taşıyıcı

170 liraya aldim. Bu yaz 3 hafta kullandim.Thule marka.__ Ceki demirine takiliyor. Kilitleniyor. Cok pratik. 130 liraya satiyorum. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-karavan-volkswagen-t3-westfalia-camper-thule-bisiklet-tasiyici-85-eu-kdv-28691748/detay...

19. insel

Saroz'da Kamp Alanı Tavsiyesi?

Merhaba Saroz'da denizi guzel deniz kenari bir kamp yeri var mi acaba? Bilenler paylasirsa cok sevinirim.
  20. insel

satılık vaeco buzdolabi

http://www.sahibinden.com/ilan/vehicles-parts-accessories-rvs-campers-waeco-coolmatic-cr-50-48-litre-yat-ve-karavan-buzdolabi-750-eu/detay? ilandaki model 3 hafta kullanilmis waeco buzdolabini 1000 liraya satiyorum. İlgilenenler 05059079540 veya 05355238646dan benimle gorusebilir. Sevgiler. İnsel

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR