Arama sonuçlarınız

1. KARAGÖLLÜ

Yardım

Ben 15 gün ailemle kendi aracımla geziden yeni geldim. Hepimiz yeşil pasaportluyduk. Aracın yeşil sigortası, Muayenesi, ve ruhsat sahibi siz iseniz hiç sorun yok. Depoyu Türkiye'den fulleyin dışarı pahalı. Otobanlarda kredi kartı geçerli. kredi kartınızı yurt dışına açtırın. Sorun yok. İyi...

2. KARAGÖLLÜ

Araba Ile Balkan Turumuz (mayıs 2016)

15 TEMMUZDA BENDE HEMEN HEMEN AYNI ROTA İLE YOLA ÇIKIYORUM TEŞEKKÜRLER
  3. KARAGÖLLÜ

Orta Avrupa Seyahatİmİz Uçak+kİralik Araç İkİ Aİle 10 Gece 2300 Km. Ve 6 Ülke

Müthiş anlatımınız için teşekkürler....

4. KARAGÖLLÜ

Yeniden Yollardayız

Teşekkür ederim tahmin ettiğim bir bütçe
  5. KARAGÖLLÜ

Yeniden Yollardayız

Çok güzel facebook sayfasından da inceledim . Benim de düşündüğüm bir rota Bizde tüm aile yeşil pasaportlu merak ettiğim nokta tüm gezi maliyetiniz yaklaşık ne kadar oldu (Her şey dahil)

6. KARAGÖLLÜ

Iskandinavya 2011 Gezimiz

Ynt: Iskandinavya 2011 Gezimiz planda Tromso varmı

7. KARAGÖLLÜ

Benim karavanım. Peugeot J5 Rapido (Özgür)

Ynt: Benim karavanım. Peugeot J5 Rapido (Özgür) Kazasız belasız güzel günlerde kullanmanız dileklerimle bende şuan bir karavan alımı aşamasındayım henüz pazarlıktayız darısı başıma
  8. KARAGÖLLÜ

Tek başıma Suriye..

Ynt: Tek başıma Suriye.. Selamlar Arzu hanım, gittinizmi bende kendi aracımla düşünüyorum ama çok donanımlı bilgim yok gittiyseniz bilgilerinizi paylaşınız teşekkürler
  9. KARAGÖLLÜ

Ortadoğu'nun "Beyrut"u

Ynt: Ortadoğu'nun "Beyrut"u Murat bey selamlar beyrutla ilgili maili bende istiyorum. kolay gelsin

10. KARAGÖLLÜ

Yardıma İhtiyacı Olan İlköğretim Okulları ?

Ynt: Yardıma İhtiyacı Olan İlköğretim Okulları ? Selam Arkadaşlar, Samsun Şehit Selman Özay ilköğretim okulu kütüphanemize hikaye, roman ve asal kitapları istiyoruz. Çok ihtiyacımız var Teşekkürler.... kemal ilyas sağır 505 8002020

11. KARAGÖLLÜ

Samsun Karagöl Şehit Arif Çetin İ.Ö.O. Çatı Tadilat İhtiyacı

Ynt: Samsun Karagöl Şehit Arif Çetin İ.Ö.O. Çatı Tadilat İhtiyacı Ve sonunda YEMEKHANEMİZ FENERBAHÇE Spor kulübünden gelen desteklerle yapılmaya başlandı. Başta Fenerbahçe Spor kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanı Sayın Yüksel GÜNAY ve Fenerbahçe koleji Yönetim Kurulu üyesi Gönül ÇAYLI nın...
  12. KARAGÖLLÜ

Oyuncak Topluyoruz

Ynt: Oyuncak Topluyoruz Samsun ili Ondokuzmayıs ilçesi karagöl köyü Karagöl Şehit Arif Çetin İlköpğretim okulu müdürüyüm. Okulumuz taşıma merkezi köy ilköğretim okulu okulumuzun anasınıfının oyuncaklarınıza ihtiyacı var . Adres:Karagöl köyü 19 Mayıs/ Samsun Tel:505 8002020 KEMAL İLYAS SAĞIR...

13. KARAGÖLLÜ

Oyuncak Topluyoruz

Ynt: Oyuncak Topluyoruz Aygül Hanım selamlar, Varmı bir gelişme selamlar
  14. KARAGÖLLÜ

En Sevdiğiniz Film Hangisidir ?

Ynt: En Sevdiğiniz Film Hangisidir ? ÖLÜ OZANLAR DERNEĞİ
  15. KARAGÖLLÜ

En Sevdiğiniz Enstrüman Hangisidir Neden?

Ynt: En Sevdiğiniz Enstrüman Hangisidir Neden? KAVAL

16. KARAGÖLLÜ

En Sevdiğiniz Kayak Merkezi Hangisi?

Ynt: En Sevdiğiniz Kayak Merkezi Hangisi? KASTAMONU İLGAZ
  17. KARAGÖLLÜ

Erzurum Yolunda 40 Saat Mahsur Kalanları Daha Erken Kurtarmak Mümkün müydü ?

Ynt: Rize Erzurum Yolunda 40 Saat Mahsur Kalanları Daha Erken Kurtarmak Mümkünmüydü ? Bugünkü Samsun HALK gazetesinde manşet haber Sivil Savunma Arama Kurtarma Grup Birlik Müdürü Ufuk Solmaz, "Evet, ben devlete ait olan 4x4 arama ve kurtarma aracı ile evime gidip geldim" Eşyalarını almak için...
  18. KARAGÖLLÜ

Oyuncak Topluyoruz

Ynt: Oyuncak Topluyoruz Aygül hanım şimdiden teşekkürler .....

19. KARAGÖLLÜ

GoodSearch 6 - 9 Nisan Tarihlerinde Yardım Kuruluşlarına $5000 Verecek

Ynt: GoodSearch 6 - 9 Nisan Tarihlerinde Yardım Kuruluşlarına $5000 Verecek BENDE KURDUM
  20. KARAGÖLLÜ

Samsun Karagöl Şehit Arif Çetin İ.Ö.O. Çatı Tadilat İhtiyacı

Ynt: Samsun Karagöl Şehit Arif Çetin İ.Ö.O. Çatı Tadilat İhtiyacı DESTEK BEKLİYORUZ....

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,478
Kayıtlı Üye Sayımız
172,132
Kaydolan Son Üyemiz
pasali

SON KONULAR

Geri