Arama sonuçlarınız

1. hoyrat58sivaslı

Kampçılığa Yeni Başlarken

Ynt: Kampçılığa Yeni Başlarken Herşeyde bir acemilik vardır önemli olan zamanla kendimizi geliştirmek. Profesyonel olduğumuzda daha güzel geliyor kampçılık.

2. hoyrat58sivaslı

RAUF DENKTAŞ İÇİN BAŞBAKANLIK YAS İLAN ETTİ

Ynt: RAUF DENKTAŞ İÇİN BAŞBAKANLIK YAS İLAN ETTİ Başımız sağolsun. Çok sevilen bir insandı. Tekrar başımız sağolsun.
  3. hoyrat58sivaslı

SOBA :)

Ynt: SOBA :) Kim ne derse desin sobanın keyfi bambaşka oluyor. Çocukken ramazan kışa denk gelirdi o zamanları hiç unutmam. Iftarı beklerken sobanın üstünde fırın ekmeği ısıtıp, o telaş içerisinde ezanı beklerdik.

4. hoyrat58sivaslı

Kaybolursanız Aklınızda Bulunsun!

Ynt: Kaybolursanız Aklınızda Bulunsun! Aslında çok güzel bir uygulama.
  5. hoyrat58sivaslı

Kim Nerede?

Ynt: Kim Nerede? Görelim mevla neyler, neylerse güzel eyler. Hayırlısı allahtan fakat uzun süredir izin yapamadım ve artık özlem duymaya başladım.

6. hoyrat58sivaslı

Eğer Akünüz Biterse;

Takviye kablolarını bagajdan eksik etmem asla. Uzun yola giderken hemen hemen yanımda gereken bütün alet, anahtarın olmasına dikkat ederim. Sonuçta bu uzun yol ve ne olacağı belli dahi olmaz.

7. hoyrat58sivaslı

Kim Nerede?

Ynt: Kim Nerede? İnsan evini özleyince ister istemez çocuklaşıyor:-) Gerçi büyüdükte ne oldu ki hâlâ çocukluğum aklımda. Allahım sen beni duy, biraz kar yağsında millet evine gitsin.
  8. hoyrat58sivaslı

Doğada ve Dağda Hayatta Kalmanın Sırları.

Ynt: Doğada ve Dağda Hayatta Kalmanın Sırları. Paylaşım çok güzel olmuş ellerinize sağlık.
  9. hoyrat58sivaslı

11 Aralık Pazar Günü Nikahıma Davetlisiniz

Ynt: 11 Aralık Pazar Günü Nikahıma Davetlisiniz Allah mesut etsin. Bir yastıkta kocayın.

10. hoyrat58sivaslı

Kim Nerede?

Ynt: Kim Nerede? Allahım 3-5 mt kar yağsada bir an önce evime gitsem. İlk iş kızılırmak çevresinde tur atmak olacak. Sonra kestane alacağım ve özellikle sobanın üstünde patlatacağım. Bir an önce sivasa gitmek istiyorum. Şimdi yozgat Boğazlıyan'da taş ocağında çalışıyorum.

11. hoyrat58sivaslı

Şu Anda Ne Dinliyoruz?

Ynt: Şu Anda Ne Dinliyoruz? Arzu benim canım:-) gerçekten çok seviyorum bu parçayı ve makinaya bindiğimde açıyorum mp3'ümü ard arda dinliyorum.
  12. hoyrat58sivaslı

Hangi Köpek Irkını Neden Tercih Edersiniz?

Ynt: Hangi Köpek Irkını Neden Tercih Edersiniz? İlk sırada kangal ikinci sırada alman kurdu üçüncü sırada rodvaydır geliyor ama her zaman için kangal ilklerin arasında

13. hoyrat58sivaslı

Gizli Afet

Ynt: Gizli Afet Ben yol santiyesinde iş makinası operatörü olarak çalışıyorum. Yaptığım işi en iyi şekilde yapmak istiyorum, karayolları gelir doğru olanı bize yanlış olarak gösteriyor ve önümüze çok büyük engeller çıkıyor. O engeller zamanla bize yanlış olarak gösteriliyor ya zamandan, paradan...
  14. hoyrat58sivaslı

.......BAŞIMIZ SAĞOLSUN ......24 şehit

Ynt: .......BAŞIMIZ SAĞOLSUN ......24 şehit Allah belasını versin terörün. 3 aydır yozgatta bulunuyorum 3 ay içinde 4 şehit geldi. Yarabbi bu kan dursun. Dış güçler destek veriyor olan bizim kendi milletimize oluyor. Nerden bu belalar türk milletini buluyor. Şehitlerimize allah rahmet etsin...
  15. hoyrat58sivaslı

En çok bilinen Türk yalanları

Ynt: En çok bilinen Türk yalanları Vallahi billahi çok süper olmuş ;-)

16. hoyrat58sivaslı

Tatlıdaki Tatsız Tehlike!

Ynt: Tatlıdaki Tatsız Tehlike! Burası türkiye yasaklar bizim için çocuk oyuncağı tehlike yanımızda ama fark edemiyoruz.
  17. hoyrat58sivaslı

Yüksek Rakımlarda Baş Ağrısı Sorunu

Ynt: Yüksek Rakımlarda Baş Ağrısı Sorunu Tempolu ve disiplin içerisinde hareket etmek her zaman için fayda verir. En iyisi siz yanınızda ağrı kesici ilaç alın, olumsuz durum yaşarşanız en az 50 mt aşağı inin ve bir süre dinlenin. Bu şekilde bünye hem dinlenir hemde alışmış olur. Kazasız...
  18. hoyrat58sivaslı

Yedi Göller Milli Parkı Gezi Notları

Ynt: Yedi Göller Milli Parkı Gezi Notları Türkiye'nin yaklaşık %25'ini gezdim. Artık şu yedi gölleri görmek istiyorum.

19. hoyrat58sivaslı

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme Alabalık yerim, kayseri'ye uzak değilim erciyeside görüyorum. Yakın zamanda inşallah kayseri'ye yolum düşecek ve en fazla şehri gezip, alabalık yemek zorunda kalacağım.
  20. hoyrat58sivaslı

Ramazan Bayramı.

Ynt: Ramazan Bayramı. Huzur, bereket, sağlık, muhabbet getirmesi dileği ile ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri