Arama sonuçlarınız

1. betacam

Uniden Ubc 760 Xlt Radyo Frekans Tarayıcı

Merhaba, elimde bulunan analog frekans tarayıcısını satıyorum. Analog olarak neredeyse tüm frekansları dinler. CB bandı ve FM radyoyu dinlemez. Havacılığa merakı olanlar için hava bandını dinler. Denizciliğe merakı olanlar için Deniz Bandını dinler. Amatör radyo frekanslarını dinler...

2. betacam

Merhaba, elimde bulunan analog frekans tarayıcısını satıyorum. Analog olarak neredeyse tüm frekansları dinler. CB bandı ve FM radyoyu dinlemez. Havacılığa merakı olanlar için hava bandını dinler. Denizciliğe merakı olanlar için Deniz Bandını dinler. Amatör radyo frekanslarını dinler...
  3. betacam

4. betacam

Halk Bandı Telsiz.. Off Road İçin Birebir

Ürün sıfır ve kutuludur. 40 Kanal cb bandıdır. Offroad kullanıcıları için idealdir. Fiyatı 300 Tldir. Product Features 40-channel, 4-Watt CB radio is perfect for novices and seasoned CB users CB/PA switch allows CB to be used as a Public Address System when paired with a PA speaker RF...
  5. betacam

motorola gp 300 uhf aranıyor

tuş takımlı ve programlama kablosu olanlar tercih sebebidir.

6. betacam

Uniden BC72XLT Scanner Telsiz frekans Tarama Cihazı

Uniden BC72XLT Scanner. Orjinal Kutusunda, Sıfırdır. Kutu içeriğinde kullanma kılavuzu, şarj aleti ve anteni mevcuttur.. FiYAT: 350 TYL'DİR. İLETİŞİM İÇİN 0 542 202 9330 Aynı gün kargoya verilir. Gazeteciler, uçak haberleşmesine meraklı kişiler, deniz frekanlarını dinlemek isteyenler...

7. betacam

Uniden BC72XLT Scanner Telsiz frekans Tarama Cihazı

Uniden BC72XLT Scanner. Orjinal Kutusunda, Sıfırdır. Kutu içeriğinde kullanma kılavuzu, şarj aleti ve anteni mevcuttur.. İstanbul içi elden teslim yapılabilir. Aynı gün kargoya verilir. Fiyatı 400 Tldir. Tel: 0 542 202 9330 Gazeteciler, uçak haberleşmesine meraklı...
  8. betacam

Midland 1001z Cb Telsiz

Ürün sıfır ve kutuludur. 40 Kanal cb bandıdır. Offroad kullanıcıları için idealdir. Fiyatı 300 Tldir. Tel: 0 542 202 9330 Product Features 40-channel, 4-Watt CB radio is perfect for novices and seasoned CB users CB/PA switch allows CB to be used as a Public Address System when...
  9. betacam

58 Kilometre mesafeli Lisansız gerçek su geçirmeyen FRS/GMRS telsiz

GMR3699-2CK Teknik Özellileri aşağıda mevcuttur. Sıfır kutusundadır. Fiyatı 400 Tldir. Tel: 0 542 202 9330 Technical Details Style: GMR3699-2CK FRS/GMRS two-way radios with 22 Channels (15 GMRS, 7 FRS), 142 privacy codes, 143 group codes, 36-mile range Ruggedly built and...

10. betacam

POİ Yükleme

garmin 1300 için poi yüklemeye çalışıyorum. Garmin'in sitesinden yazlımını indirdim. Poi leri de indirdim. poilerde pekçok dosya çıktı. bir klasöre onları topladım ve cihaza yüklemek için yazılımı açtım. yazılım ile klasörü seçtim ancak popup hata mesajı veriyor. nasıl yapmalıyım teşekkürler

11. betacam

Midland 1001z Cb Telsiz

Ürün sıfır ve kutuludur. 40 Kanal cb bandıdır. Offroad kullanıcıları için idealdir. Fiyat 200 Tldir. Özelden mesaj atabilirsiniz. Product Features 40-channel, 4-Watt CB radio is perfect for novices and seasoned CB users CB/PA switch allows CB to be used as a Public Address System when...
  12. betacam

Midland 1001z Cb Telsiz

Ürün sıfır ve kutuludur. 40 Kanal cb bandıdır. Offroad kullanıcıları için idealdir. Fiyatı 200 Tldir. özelden mesaj atınız Product Features 40-channel, 4-Watt CB radio is perfect for novices and seasoned CB users CB/PA switch allows CB to be used as a Public Address System when paired...

13. betacam

İphone 4 16gb Pasaport Kayıtlı

Arkadaşlar Amerika'dan getirttim telefonu. 16GB 4.1 yazılım ve 2.10.04 Base Band. Pasaport kayıtlıdır. Yasaldır. Cihaz orjinaldir. Apple Store'den alınmıştır. Cihaz Amerika'dan alınmış olup pasaport kaydı yapılmıştır. Kapanma derdi yoktur. Arkadaşlar ben ticaret yapmıyorum. Blackberry...
  14. betacam

SATILIK YAESU VX6 FULL BAND TERTEMİZ

Yaesu vx6 cihazımı, şarj aleti, kullanma kılavuzu, orjinal kılıfını satıyorum. Cihaz son derece temizdir. Alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun. Fiyatı 550 tldir. Frequency Ranges Transmit 144 - 146/148 MHz (2m HAM Band) 222 - 225 MHz (1.4m HAM Band) (US Only) 430 - 440/450...
  15. betacam

SATILIK YAESU VX6 FULL BAND TERTEMİZ

ilan panosuna taşınmıştır

16. betacam

Uniden BC72XLT Scanner (Telsiz frekans Tarama Cihazı)

Uniden BC72XLT Scanner. Orjinal Kutusunda, Sıfırdır. Kutu içeriğinde kullanma kılavuzu, şarj aleti ve anteni mevcuttur.. Fiyatı 450 Tl'dir iletişim için 0 532 385 02 24 İstanbul içi elden teslim yapılabilir. Aynı gün kargoya verilir. Gazeteciler, uçak haberleşmesine meraklı...
  17. betacam

HP Pavilion Dv6560et Tertemiz Core2Duo Takas olabilir

Hp Pavilion dv6560et Dizüstü bilgisayar Bilgisayar sadece evde kullanılmış olup, arızası, kırığı, döküğü, akarı, kokarı yoktur. HDMI çıkış, IEEE 1394 Firewire® Arabirimi, Çift Katman desteğine sahip Lightscribe Super Multi DVD Yazıcı (+/-R +/-RW) - Bluetooth® kablosuz ağ iletişimi - Intel®...
  18. betacam

Satılık Numark TT 1625 Turntable

Satılık Numark TT 1625 Turntable. Sıfır, Kutusu hiç açılmamış, Güvenlik bandı üzerinde bulunan Dj setup satılıktır. 2 adet TT1625 Turntable, Mixer, Numark orjinal Kulaklık, Orjinal İğneleri tam set olarak satılıktır. Tam profesyonel dj setupıdır. Amatör ve kalitesiz ürünlerle kıyaslamayınız...

19. betacam

Satılık Yaesu Ft-60 (SATILDI)

Satılık çok temiz Dual Band yaesu ft-60 Hiçbir çiziği olmayan cihazı, orjinal antenini, kısa uhf antenini, yaka maykını, orjinal şarj cihazını, bel klipsi, kılıfını satıyorum. tuş takımında hiçbir silinme yoktur. Full Band açık. 450 Tl. 0 532 385 0224
  20. betacam

Satılık icom ıc-v82 Telsiz VHF

Herkese selamlar. icom ic-v82 cihazımı satıyorum. Cihaz 7 Watt çıkış gücüne sahip. VHF Bandında çalışır. 136-174 Mhz Full Band çalışır. Cihaz sıfır ayarında dır. Bilgisayarsız elle programlama yapılabilir. Masa üstü şarj cihazı ile birlikte. lütfen özelden mesaj atınız. 275 tl...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri