Arama sonuçlarınız

1. balkan

samurai alacağım tavsiye ve yardım...

selam arkadaşlar daha önce 2 tane bi 3kapı bi 5 kapı vitara kullandım sattım şimdi üstü açık hardtop veya softtop vitara yada samurai bakınıyorum ama kafama göre bi şey bulamadım sizlerden bana araç tavsiyesinde bulunmanızı yardımcı olmanızı istiyorum...10,000 tl + 1500 bütçem var en fazla...

2. balkan

suzuki vitara 1998 japon

selam arkadaşlar suzukimi satmaya karar verdim aracım tamamen orjinal olup orjinalliği bozulmasın diye tüp bile taktırmadım, 1998 model 1,6 16 valf jlx 133,000 km.de kapılar dahil komple deri döşeme 2 hava yastığı,klima,4x4 midland alan 42 multiband cb telsiz michelin syncron 4x4...
  3. balkan

Suzuki'ye Telsiz Anteni Uygulaması

selam arkadaşlar bende sonunda ozan beyin de gayretleriyle (çok teşekkürlerimi sunarak) ilk cb telsizim midland alan 42 multistandart ve ml 145 antenimi aldım henüz elime ulaşmadı ama bir sorunum olacak gibi ben o kadar düşündümki bu telsiz antenini nereye takacağıma karar veremedim bu şekilde...

4. balkan

1999 vitara 1.6 hava akışmetre problemi

selam arkadaşlar bir arkadaşımın 1999 1.6 vitara aracının hava akışmetresi arızalı olduğunu öğrendik nereden uygun fiyata temin edebiliriz engin bilgilerinize sığınarak yardım istiyorum ilginiz için şimdiden çok teşekkürler...
  5. balkan

Memleketim Balıkesir Bigadiç'ten Birkaç Fotoğraf.

selam arkadaşlar bende sizinle bir kaç fotoğraf paylaşmak istedim Balıkesir bigadiç ilçesinden görüntüler ...

6. balkan

Elektrik Olmadan Çalışan Buzdolabı

Selam Arkadaşlar aranıza yeni katıldım elektrik gereksinimi duymadan soğutma yapabilen buzdolabı var bende geçen sene almıştım ve bu ürün yüzde 100 türk malı bilgi almak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim... Bu alet dış ortam sıcaklığına bakmaksızın 3-4 dereceye kadar soğutma yapabiiliyor...

7. balkan

İlk Aracım 1990 Suzuki Vitara (Tek Kapı)

selam arkadaşlar buda benim ilk 4x4 aracım vitara 1990 3 k. ama ben maddi imkansızlıklar ve vaktim olmadığı için sizin gibi mükemmel bir arazi makinesi haline getiremedim aracımı ama sizin araçlar gibi bir aracım olması için neler vermezdim inanınki ama olsun ilk 4x4 üm olduğu için bu haliyle...
  8. balkan

Balıkesirli Suzukicilier Buluşalım

Selam arkadaşlar Balıkesirli suzukiciler olarak bir buluşma düzenleyelim ve tanışalım ... Yorumlarınızı bekliyorum...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,477
Kayıtlı Üye Sayımız
172,131
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzey92

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR