1999 vitara 1.6 hava akışmetre problemi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan balkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,561

balkan

Ana Kamp
Yer
Balıkesir Bigadiç
selam arkadaşlar bir arkadaşımın 1999 1.6 vitara aracının hava akışmetresi arızalı olduğunu öğrendik nereden uygun fiyata temin edebiliriz engin bilgilerinize sığınarak yardım istiyorum ilginiz için şimdiden çok teşekkürler...

Etiketler
Ynt: 1999 vitara 1.6 hava akışmetre problemi

balkan' Alıntı:
selam arkadaşlar bir arkadaşımın 1999 1.6 vitara aracının hava akışmetresi arızalı olduğunu öğrendik nereden uygun fiyata temin edebiliriz engin bilgilerinize sığınarak yardım istiyorum ilginiz için şimdiden çok teşekkürler...

Bu linkte Serkan Bey var yardımcı olabilir.
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=19014.0

BOSTANCI SANAYİ SİTESİ , DOĞAN BEY CAD. NO:20

TLF:0216 575 77 22 (24 SAAT ACİL) 0542 316 43 83

Ahmet usta, Battal usta veya Levent usta var. Kendileri ile görüşürseniz size yardımcı olacaklardır.

Fiyatı;

Çıkma: 150$
Sıfır: 1.000 tl üzerinde diyorlar..

Bence Sparisinizi vermeden önce bi kabloları kontrol edin çünkü bazen kopukluk olabiliyor...

Birde iki tipi varmış kare ve yuvarlak dediler. yinede siz bi bakın... Telefonla arayıp konuşmanızda fayda var diye düşünüyorum

kolay gelsin...

mithatcan abi çok teşekkürler hemen irtibata geçiyorum sonuç hakkında tekrar yazacağım şimdilik hoşçakalın...

şu anda teklif ettiğiniz arkadaşlarla irtibata geçiyorum bakalınm hangiisi hesaplı ise onunla alışverişimizi yapacaz inşallah herkese selamlar ...

[attachment=1][attachment=2]

GRNT001

GRNT002

balkan' Alıntı:
şu anda teklif ettiğiniz arkadaşlarla irtibata geçiyorum bakalınm hangiisi hesaplı ise onunla alışverişimizi yapacaz inşallah herkese selamlar ...

[attachment=1][attachment=2]
soketlerdeki giriş ve cıkışlaı kalıtelı bir elektronık temizleme spreyle temizleyin o parçalar akışmetre kolay kolay arıza yapmaz suzikide önce bir temizleyip deneyin derim . ;) ;)
eğer teklemeden sebep akışmetre arızası denildiyse benzin kelebeğinede bir baktırın hemen arızayı ntam bulmadan hareket etmeyin bence. ;) :D

yardımınız için çok teşekkürler dediklerinizi deniyeceğim araçtaki belirtiler çok yüksek yakıt ve 3000 devir altında zaman zaman tekleme yapıyor olması...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,149
Kaydolan Son Üyemiz
emrecozel

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR