Arama sonuçlarınız

1. ferhat05

Land Rover Freelander 1,8

ARACIN BİZ 3. SAHİBİYİZ PLAKASI ACIK HER HANGİBİR HASAR VE KAZA KAYDI YOKTUR, LPG SI YENİ TAKILDI , MUAYENESİ GECEN AY YAPILDI. YANİ 2016 YILINA KADAR MUAYENE DERDİ YOKTUR YOKTUR. BU ARAÇLARIN BİR NUMARALI KRONİK ARIZASI ARAZİ ŞANZUMANINI DAĞITMASIDIR, BUNU BİLEN BİLİR ANCAK BEN ARACIN...

2. ferhat05

2000 Model 1.8 Freelander (4kapı) Orta Şanzuman Dağıldı :(((

Ynt: 2000 Model 1.8 Freelander (4kapı) Orta Şanzuman Dağıldı :((( arkadslar oncelıkle cevaplarınınz ıcın tesk. aracın arazi sanzumanı dagılmıs daha dogruus ayna maruti ve onın karsılııgı olan dişlileri kırmıs, piyale paşa bulvarı uzerınde bır usta buldum dişlileri tornada yatırdık masallah...
  3. ferhat05

1.8.ust Kapak Komple...

Ynt: 1.8.ust Kapak Komple... ara şanzuman var mı ??

4. ferhat05

2000 Model 1.8 Freelander (4kapı) Orta Şanzuman Dağıldı :(((

evet arkadaşlar üzülerek söylüyorum araç altta bulanan yani ön ve arka şaftın birleştiği yerdeki ara şanzuman dişlilerini (aynamaruti) dağıttı 2 gündür sanayideyim yüksek fiyatlar söylediler tahmini olarak çıkmasına oda ellerinde değil bana yardimcı olacak arkadaşlar varsa acil cevap bekliyorum
  5. ferhat05

1996 Gmc Jimmy 4.3 V6 Satılık

Ynt: 1996 Gmc Jimmy 4.3 V6 Satılık kaan bey lpg yok mu aracınızda yoksa ben mı fark edemedim?

6. ferhat05

Temiz Sorunsuz 5kapı 99 1.6jlx Vitara at ve 5kapı 92 1.6jlx sidekick mt

Ynt: Temiz Sorunsuz 5kapı 99 1.6jlx Vitara At Ve 5kapı 92 1.6jlx Sidekick Mt Hocam yılbasına kadar satılmazsa muhtemelen görüsürüz, hayırlısı artık

7. ferhat05

Temiz Sorunsuz 5kapı 99 1.6jlx Vitara at ve 5kapı 92 1.6jlx sidekick mt

Ynt: Temiz Sorunsuz 5kapı 99 1.6jlx Vitara At Ve 5kapı 92 1.6jlx Sidekick Mt hayırlı satıslar suat hocam
  8. ferhat05

1996 Gmc Jimmy 4.3 V6 Satılık

Ynt: 1996 Gmc Jimmy 4.3 V6 Satılık ıyı satıslar fotoları bende beklıyorum
  9. ferhat05

Cj-8 Scrambler Orjinal Masrafsız Bu Fiyata!!!

Ynt: Cj-8 Scrambler Orjinal Masrafsız Bu Fiyata!!! güzel araçmıs hayırlı satışlar

10. ferhat05

Casio Protrek Prg510-1dr Kutusunda Garantili Orjinal Takaslı

Ynt: Casio Protrek Prg510-1dr Kutusunda Garantili Orjinal Takaslı mrb, takas dısı fıyat ne dusunuyorsunuz ??

11. ferhat05

35 12 50 15 SIFIR KUMHO WENTURE ROAD MT LASTIK

Ynt: 35 12 50 15 SIFIR KUMHO WENTURE ROAD MT LASTIK ilan guncel mı acaba ??
  12. ferhat05

Yeni İlan Panomuz

Ynt: Yeni İlan Panomuz emegı gecenlerın ellerıne saglık ama bende eskı duzenden yanayım eskısıne alısmıstık yada anket yapalım sıtede sonuc ne cıkacak merak ettım ??

13. ferhat05

Jeep Dıştan Vidalı Geniş Çamurluk

Ynt: Jeep Dıştan Vidalı Geniş Çamurluk lazım olabılr takıp edelım
  14. ferhat05

Lütfen yardım cj8 almayı düşünüyorum

Ynt: Lütfen yardım cj8 almayı düşünüyorum bu konu ıkı yerde mı acılmıs :S anlayamadım ben neyse hayırlısı olsun Mehmet bey
  15. ferhat05

Yardımmm cj8 almayı düşünüyorum

Ynt: Yardımmm cj8 almayı düşünüyorum mrb oncelıkle hosgeldınız bende cj8 kulanıcısıyım yaklasık 3 ay oldu ve aracımdan memnunum ancak aılevı nedenlerden dolayı satmak zorundayım cj de ben yenı sayılırm sıtede cj hakkında gercekten nırıvanaya ulasmıs kısıler vardır :), ama ben...

16. ferhat05

Genişletilmiş CJ

Ynt: Genişletilmiş CJ ıkıncı aracı (ılk mesajdakı 25 plakalı olan ) ben bılıyorum hatta kullandım :) arac kocaelı darıcada bır arkadsmızda aracı bostancı baskan jeep yaptı
  17. ferhat05

full ofroad donanımlı cherokee 4,0

Ynt: full ofroad donanımlı cherokee 4,0 yok abı bugun ıtıbarı ıle artık yayan degılım unal abıdekı cj8 i aldım :) şimdilk
  18. ferhat05

Ynt: full ofroad donanımlı cherokee 4,0 hayırllı satıslar deyım sımdıden abı

19. ferhat05

Ynt: full ofroad donanımlı cherokee 4,0 mustafa abı haırdır ya ne zman aldın ne zman satıyorsun :))
  20. ferhat05

Malum Sitede Yayınlanan Araç Fiyatları Gerçekleri Yansıtmıyor.

Ynt: Malum Sitede Yayınlanan Araç Fiyatları Gerçekleri Yansıtmıyor. evt abı tanıyamadım gercekten lınkını atarmısın bana ? hayırlı olsun abı bu arada aldın mı yenı araç ?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri