Arama sonuçlarınız

1. harunzafer

Kayseri - Erciyes Dağına Araç İle Çıkma Denemesi

Ynt: Kayseri - Erciyes Dağına Araç İle Çıkma Denemesi Merhabalar , Sonucu merakla bekliyorum.Eğer uygun olursa faaliyete katılmak isterim . 4 yıldır EUDAK bünyesinde dağcılık yapmaktayım.

2. harunzafer

Dağın Tepesinde Ne Var?

Ynt: Dağın Tepesinde Ne Var? Zirvede jaukuzi keyfi güzelmiş fakat erciyesin zirvede msr 'da közlenmiş kömürle yapılmış nargile keyfine değişmem :D
  3. harunzafer

Hangi Dağcılık Kulübü Üyesiyiz?

Ynt: Hangi Kulüp Üyesiyiz? Erciyes Üniversitesi Dağcılık Kulübü - EUDAK-

4. harunzafer

Kayseri Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: Kayseri Grubu Serbest Muhabbet Köşesi Fotoğraflarınızı incelemedim.(Link verebilirseniz incelerim.)Dağcılık klübü olarak faaliyetler yapıyoruz. Bunun yanında eğitimlerde veriyoruz fakat hep aynı şeyleri yapmak sıkıyor insanı.Buyüzden kayseride yeni trekking rotalarını keşfetmek istiyorum.
  5. harunzafer

Erciyes Dağının Zirvesine Jip ile Tırmanmak

Ynt: Erciyes Dağının Zirvesine Jip ile Tırmanmak Merhabalar... erciyes üniversitesinde öğrenciyim 4 yıldır dağcılık yapıyorum.Erciyes dağını çok iyi bildiğimede inanıyorum. Konuya gelince Tekir yaylasından hareket eder iseniz 3000 metrede çobanini mevkiine kadar araba ile gitmeniz mümkün.(kar...

6. harunzafer

Gezenbilir Kayseri Grubu

Ynt: Gezenbilir Kayseri Grubu Ad - Soyad: Harun Zafer Ertürk Doğum Tarihi ve Yeri: 1987 - Adana Memleket: Adana Semt: Tuna Caddesi / Kocasinan Meslek: Erciyes Üniversitesi Çevre Mühendisliği 3.Sınıfta okumaktayım. İlgi Alanı: Dağcılık, Trekking, Bisiklet, Fotoğrafcılık. 4 yıldır dağcılık...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri