Arama sonuçlarınız

1. wrangler

Wrangler Yakıt Deposu Arıyorum

88 model yakıt deposu bir kaç noktadan çürüdüğü için yenisine yada daha iyi durumda olanına ihtiyacım var. yardımcı olacakların telefonunu bekliyorum 0532 322 57 69 ümit

2. wrangler

satılık sağ ve sol bestop camı yarım kapılara uygun.

sağ ve sol olmak üzere yarım kapılara takılan bestop camı sol tarafın fermuarı değişmesi gerekli. 200 tl.
  3. wrangler

Satılık - Harttop CJ7 den Çıkma

wrangler için almıştım ufak tefek oynamalar gerektiği için takmadım düzgün ve saglam sadece istege göre boyayı değiştirmek kalıyor bana maliyeti 2500 TL dir Aynı fiyata veriyorum.

4. wrangler

2500cc wrangler de cekiş düşüklüğü

Arkadaşlar bana wranglerden iyi anlıyan yada amerikanların karbiratör enjektörlerinden ıyı anlıyan bır usta önerebilirmisiniz. Arabam gaz verdiğimde önce bır yıgılıyor sonra gaz yiyor.Depo pistir dedim temizledim içiilk günki gibi tertemiz cıktı birde paslanmaz galvanizle yapmışlar...
  5. wrangler

çek ile yapılan alış verişte yeni tür kandırmaca

Arkadaşlar istanbul ümraniyede inşaat malzemeleri uygulama ve satışıyla uğrasıyorum. Birkaç ay önce yaşadığım bir olayı paylaşmak istedim.Satışını yaptığınız malzemeye karşılık aldığınız çeki doğal olarak bankadan teyit ettiripte alıyor olmalısınız.Bundan böyle bankacının size onay verdiği...

6. wrangler

2500CC Wranglerde çekiş sorunu.

2500CC Wranglerimde çekiş sorunu yaşıyorum. Yeterince gaz yemiyor kalkışlarda bazen yığılma yapıyor sonradan gazlıyor. Aynı sorunu bazen vites küçültmelerde de yaşıyorum. Yarım enjektörlü bir aracı karbüratörlüye çevirmek mümkünmü? Yada başka bir çözümü varmı bu işin. Enjektör temizleme iş...

7. wrangler

Hard Top

arkadaşlar wrangler jeep im için iki adet sağ ve sol olmak üzere kapı ve harttopa ihtiyacım var elinde olan yada satmak istiyen arkadaşlarınız varsa yardımlaınızı bekliyorum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR