Arama sonuçlarınız

1. landscape

Disca II ve Range Rover Şanzuman Yağı ve Filitresi Değişimi

Enis bey şyi günler Bu miktarlar 2010 range rover sport 3.0 için de geçerli mi Selamlar.Malesef değil.Çünkü şanzımanlar aynı değil.

2. landscape

Esp Freelander 1 lerin hiç birisinde yoktur.

Esp Freelander 1 lerin hiç birisinde yoktur.
  3. landscape

Merhaba sahibiyim.

Merhaba sahibiyim.

4. landscape

2011 Td4 Freelander 2 Şanzuman Sesi

Bu arada atlamışım. Bu söylemiş olduğum arıza tespiti kullanıcının ön fikir edinmesi açısından faydalı olabilir. Genelde ben böyle bir şikayetle gelen müşterinin aracını lifte kaldırıp aracı çalıştırıp dsc yi iptal edip tekerleri boşta çevirdiğimde sesin nereden geldiğini tespit...

5. landscape

2011 Td4 Freelander 2 Şanzuman Sesi

Merhaba kaan bey.Uzun bir süredir Gezenbilir'e girip yorum yapıp bilgi paylaşamıyorum.Sebebi İzmir'de LR servisi (Özayrancı Otomotiv)işletiyor ve işlerimin bi hayli yoğun olması diyebilirim.Neyse ilk paylaşım Size nasipmiş diyerek yardımcı olmaya çalışayım. Freelander 2 lerde ve genellikle de...

6. landscape

Yardım: Range Rover 2003 Model 3.0 Td6 Şanzıman Yağı -antifiriz -diferansiyel Yağı Değişimi

Mobil Lt71141 koyuyoruz, olur sıkıntı olmaz.
  7. landscape

Yardım: Range Rover 2003 Model 3.0 Td6 Şanzıman Yağı -antifiriz -diferansiyel Yağı Değişimi

Merhaba üstad. Uzun süredir forumlardan uzak kaldım.İzmir de Land Rover servisim var(Özayrancı Otomotiv) bilen bilir. Yetkili servisten ayrılmayım. vesilenizle ,konuya ilgili olması açısından eski modellerin yağ dolum tablolarını paylaşıyorum: faydalı olması dileklerimle.Saygılar sunarım.
  8. landscape

Yeni Aldıgım 2001 Model Freelander 2,5 V6 İçin Bi Kaç Sorum Olucak

Ynt: Yeni Aldıgım 2001 Model Freelander 2,5 V6 İçin Bi Kaç Sorum Olucak Merhaba Adem Karnuçu beyi İstanbul önerebilirim TEL: 0536-287-75-56 size her konuda yardımcı olabileceğine eminim arayıp rahatlıkla görüşebilirsiniz.

9. landscape

Range Rover 2006 2.7 Tdv6 20 İnch Jant Arıyorum

Ynt: Range Rover 2006 2.7 Tdv6 20 İnch Jant Arıyorum Merhaba elimde az kullanılmış bir takım orjinal lastikli jant var ilgilenirsen 3250 tl ye bırakırım

10. landscape

Discovery I Ve Iı Yağ Tablosu

Ynt: Discovery I Ve Iı Yağ Tablosu Ben teşekkür ederim favdalı olabildi ise ne mutlu
  11. landscape

Dönüşlerde Araç Kasılıyor.

Ynt: Dönüşlerde Araç Kasılıyor. Merhaba .Eğer dönüşlerde fazla kasıntınız var ise yüksek ihtimalle transfer kutunuz dağılmak üzeredir.Kontrol ettiriniz.

12. landscape

Range Rover P38a Ve Range Rover Classic İçin Yağ Tablosu

Ynt: Range Rover P38a Ve Range Rover Classic İçin Yağ Tablosu Devamı
  13. landscape

Range Rover P38a Ve Range Rover Classic İçin Yağ Tablosu

Arkadaşlar işinize yarayacağınızı umuyorum.Keyifli paylaşımlar
  14. landscape

Freelander Yağ Tablosu

Ynt: Freelander Yağ Tablosu Devamı

15. landscape

Ynt: Discovery I Ve Iı Yağ Tablosu Devamı
  16. landscape

Freelander Yağ Tablosu

Merhaba Freelander 1 1998 - 2007 arası araçlar içindir
  17. landscape

Ynt: Discovery I Ve Iı Yağ Tablosu devamı

18. landscape

Merhaba arkadaşlar burada Discovery 1-2 araçların tüm birimlerinde kullanılan sıvıların özelliklerini bulabilirsiniz .Faydalı olması dileğiyle
  19. landscape

Defender Yağ Tablosu

Ynt: Defender Yağ Tablosu Devamı

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto