Arama sonuçlarınız

1. landscape

Range Rover P38a Ve Range Rover Classic İçin Yağ Tablosu

Arkadaşlar işinize yarayacağınızı umuyorum.Keyifli paylaşımlar

2. landscape

Freelander Yağ Tablosu

Merhaba Freelander 1 1998 - 2007 arası araçlar içindir
  3. landscape

Discovery I Ve Iı Yağ Tablosu

Merhaba arkadaşlar burada Discovery 1-2 araçların tüm birimlerinde kullanılan sıvıların özelliklerini bulabilirsiniz .Faydalı olması dileğiyle

4. landscape

Defender Yağ Tablosu

Merhaba arkadaşlar uzun bir süreden sonra teknik bir paylaşımla yine sizinleyim.Faydalı bir paylaşım olacağını umut ediyorum.Saygılar sunarım
  5. landscape

Freelander (2001 - 2007 ) Havalandırma Menfezlerinden Su Gelmesi

Merhaba.Ne zamandır siteye yazamadım.Üye olmamın gereğini yerine getirmek ve yaz günlerine has bir arızaya değinmek istedim. Frelanderlarda havalandırmayı(A/c) açtığımızda belli bir süre sonra havalandırmalardan su damlacıklarının yüzümüze geldiğini görürüz. Sebebi klima yoğuşma suyunun tahliye...

6. landscape

Discovery Seri 1 Ön Şaft

Elimde orjinal ve disco dan çıkma ön şaft mevcuttur.İlgilenen arkadaşlar için tel :0 532 302 45 18.

7. landscape

Discovery Seri I - V8 Motora Revizyon Yapmak

Merhaba arkadaşlar.Ne zamandır sökelim yapalım şu motoru dediğim müşterim ,aracını revizyon işlemi için servisimize bıraktı.Araçta tekleme sıkıntısı vardı bujiydi,kablolardı,akışmetreydi lpg ayarı derken bir türlü istediğimiz verimi alamadık.Nihayetinde söktük ve gördük ki 1. ve 3. silindir blok...
  8. landscape

DİSCOVERY 2 TD5 MOTORDA YAKIT KAÇAĞI ŞİKAYETİ

Merhaba arkadaşlar.Bugün alttakımda ses problemi ilebir müşterim geldi (Discovery 2 TD5 2003 model) ,yaptığım kontrollerde sağ arka viraj rotunun üst kısmının aşınmadan dolayı yerinden çıkmış (ikiye bölünmüş)olduğunu gördüm,ve ön taraftaki viraj rotlarını kontrol ettiğimde onlarda da boşluk...
  9. landscape

DİSCOVERY SERİ 1 VİTES KOLU ÇOK SERT ŞİKAYETİ

Merhaba. Dün bir müşterim vites kolunun sertliğinden(otomatik vites),bir başka disco sahibi arkadaşının da aynı şikayetten muzdarip olduğunu o arkadaşının vites kolu kısmını ve orta konsolu sökmek kaydı ile vites kolu mekanizmasının bulunduğu bölümün bir hazne şeklinde olduğunu bu haznedeki...

10. landscape

2006 FREELANDER SE 68 BİN DE İLK SAHİBİNDEN KAZASIZ BOYASIZ

Merhaba araç 2006 model Freelander td4 SE paket olup 2006 yılında LR yetkili serviste çalışırken Müşterime ben sıfır aldırmıştım.Müşterim 2013 Land Rover evoque aldığı için bu aracı satıyor.Araçta değişen boyanan tek bir yer bile yoktur.km si orjinaldir,bakımlarını son bir yıldır ben...

11. landscape

TERRAİN RESPONSE SİSTEMİ ÇALIŞMAŞMASI

Merhaba.Eğitime devam diyorum ve Discovery3 Terrain Response sistemi nedir ve ne işe yayar. Türkçe çevirisi en uygun Zemin kontrol diye geçer.Aynı motor,şanzıman,transfer kutusu ve difransiyellerle farklı zemin koşulları ile karşılaşıldığında sistemin o zemine uygun modu seçilerek hareket...
  12. landscape

DİSCOVERY II HDC SİSTEMİ ÇALIŞMASI

Merhaba Land Rover sevdalıları,hazır gece yarısı oldu el ayak çekildi.Bir kaç konu daha işleyeyim bari.Yani meydanı boş buldum anlayacağınız. Evet Konu HDC sistemi ve çalışması.Land Rover'a 1998 yılında kazandırılan ve Land Rover patentli sistem,ilk olarak Freelander'da kullanıldı ve diğer...

13. landscape

RANGE ROVER P38A (1994 -2001) HAVALI SÜSPANSİYON ÇALIŞMA SİSTEMİ.

Merhaba arkadaşlar.Yeni bir konu ile daha huzurlarınızdayım.P38a sahibi birçok arkadaşın ortak sorunu olduğunu düşündüğüm, havalı süspansiyon bilgilendirmesinin bu konuda soruları olan arkadaşlara cevap niteliği taşıyacağı kanısındayım. Yaklaşık elli resimlik bir bilgilendirme olacağından hayli...
  14. landscape

89 PAJERO 4g54 YEDEK PARÇA TEMİNİ İÇİN YARDIM.

Merhaba :89 PAJERO 4g54 için poly burç takımı bulabilirmiyim,bir de detaylı olarak yedek parça nereden bulabilirim firma ismi yada telefon yazabilirseniz sevinirim.İzmirdeyim bu arada...
  15. landscape

Discovery 1 v8 e arkaya ARB havalı kilit takılması resimli anlatım

Arkadaşlar uzun bir aradan sonra yine ilginizi çekeceğinizi umduğum bir konuyu resimli anlatım ile sitede paylaşmak istiyorum.Lakin bir çok resim çektim ve kilidin montajının bitmesine az kaldı.Montaj biter ve sistem sorunsuz çalışır ise rahata ermiş bir şekilde ppaylaşmayı düşünüyorum...

16. landscape

Disca II ve Range Rover Şanzuman Yağı ve Filitresi Değişimi

Arkadaşlar bu araçları yurt dışında kendi kullanıcıları rahatlıkla bakımlarını yapabiliyorlar neden kendi araçlarımızın birtakım işlerini kendimiz yapmayalım.Araçlar altlarına girebilecek kadar yüksek.Diyerek onarım serisine başlamış bulunmaktayım.Ara ara bu tarz servis işçilik örneklerinin...
  17. landscape

Salomon speedcross3 nerden bulabilirim?

Merhaba bu işe gönlünü vermiş üstadlar Salomon un speedcross3 modelini nerden bulabilirim?Yardımcı olursanız sevinirim.İzmir de oturuyorum.kutupayısın da yok,İzmir de başka da yer de yok?
  18. landscape

SATILIK FREELANDER TD4 ARIYORUM İZMİR CİVARI 2004 -2007

Arkadaşlar satılık Freelander Td4 arıyorum 2004 -2007 modelleri arası orjinal düzgün Tercih sebebim HSE ... Niyeti olanlar var ise görüşmek isterim özelden 0532 302 45 18...

19. landscape

İLETİ SORUNU

Merhaba. Devamlı yeni iletiniz var mesajı alıyorum.İletiyi okumama rağmen mesaj tekrar tekrar karşıma çıkıyor.Bu bir sorun mudur yoksa benim bilemediğim bir şey mi var?
  20. landscape

LAND ROVER ŞASE NOSU ANLAMI

Arkadaşlar Land Rover eğitimleri kurcalarken elime geçti paylaşmak istedim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR