Arama sonuçlarınız

1. koroglu1414

Trial/2014mudurnu

Objektifime takılanlar.

2. koroglu1414

17 Kasım Bolu/abant Zirveleri Gezi

Görselleri:

3. koroglu1414

Objektifimden,Şanlıurfa manzaraları

Yıllık izinli olmamı fırsat bilerek fotoğraf makınamı ve sırt çantamı kaptım düştüm yollara,biraz fotoğraf çekeyim dedim, Nasibini Şanlıurfa ve Mardin aldı benden :)
  4. koroglu1414

Marmaraoffroad,Bolu offroad kaynaşma gezisi.

3 mart pazar günü Bolu offroad ve Marmara offroad ile birlikte bir kaynaşma gezisi düzenlendi. Gezi ve offroad için çok güzel bir parkur seçilmişti. Görselleri:

5. koroglu1414

Sahibinden..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-arazi-araclari-1955-dodge-power-wagon-emsalsiz-vincli-4x4-antika-for-sale-112654745/detay/

6. koroglu1414

DOSOD, Düzce 4. geleneksel Yörükler Yaylası Off Road Etkinliği ve Boloff

Düzce 4. geleneksel Yörükler Yaylası Off Road Etkinliği ve Boloff olarak oradaydık. İlk olarak,araçları park ettik ve kamp ateşini yaktık. Objektifimden:
  7. koroglu1414

Anadolu Off-road Tabana Kuvvet

ANADOLU OFF ROAD ŞENLİĞİ BEYPAZARIN'da. 01,2 Eylül 2012.. Beypazarında düzenlenen etkinlik için Tabana kuvvet dedik yollara düştük ve soluğu kayış dayının yerinde aldık :) “ KAYIŞIN YERİ “Hangi dağ başında böyle yerler olur demeyin,gidip görün çok güzek bir mekan,kayış dayıdan dinleyecek çok...
  8. koroglu1414

2.MUDOFF TEK KURŞUN ATIŞ YARIŞMASI,KAMP VE OFFROAD OYUNLARI

Bolu/Mudurnu.. Etkinliğimiz;atıcılık yarışması ve offrad oyunları amaçlı olacak;2 Haziran cumartesi akşamı kamp olacak.. Parkur kapılı ve katılımcı sayısına göre bir veya iki tur yapılacak;dereceye giren arkadaşlarımıza kupa hediye edilecek;günün anısına küçükde olsa bizi hatırlamanız amacı ile...

9. koroglu1414

2.MUDOFF TEK KURŞUN ATIŞ YARIŞMASI,KAMP VE OFFROAD GÖSTERİLERİ

2.Mudoff(mudurnu offroad)Tek kurşun atış yarışması;kamp ve offroad gösterileri yapılacaktır.

10. koroglu1414

manifold çatlaması..

Selam arkadaşlar.. Gözüme takıldı;feroza'mın manifold'u çatlamış;ne yapmam konusunda fikirlerinizi alabilirmiyim..
  11. koroglu1414

Offroad.

Alümünyum alaşım jant ile offroad yapılamazmı?

12. koroglu1414

MUDURNU PANAYIRI BAŞLIYOR .

10-15 Ekim tarihleri arasında yapılması kararlaştırılmıştır. Akabinde;mudoff'un bünyesinde bulunan avcılık bölümünde 16 Ekim pazar günü tek kurşun atış etkinliği düzenlenecektir.. Geçmiş yıllar uzun bir süre Mudurnu ilçesinde Kurulan Panayır 1980 li yıllarda kaldırılmıştı.
  13. koroglu1414

Mudurnu offroad(mudoff)

http://mudurnuhaber.com/Spor/MUDURNU-OFFROAD-KURULUMUNU-TAMAMLADI-3907.htm Başkanlığını Murat YAVUZ un yaptığı MUDURNU OFFROAD Derneği içersinde Avcılık ve Atıcılık olmak üzere bir çok çeşitli Spor dallarını barındırıyor. İlk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştiren dernek, Mudurnuda üye...
  14. koroglu1414

Feroza'cılar Serbest Muhabbet Köşesi

Sevgili ferozacı dostlar kış mevsimi geldi malum,biz uyumaya devam edelim ;D Bazı dostlar dışında.. http://www.dailymotion.com/mdbircan#videoId=xgdm4m Bir serbest sohbet köşeşi uygun olur diye düşündüm(Feroza adına) luzumsuz görürlerse adminlerimiz, silebilirler ..

15. koroglu1414

Satılık lastik..

Selam arkadaşlar.. Elimde bir çift pırelli scorpion A-T 255-75-15 lastik var sıfır ayarında. İhtiyacı olan arkadaşlara uygun fiyatla verebilirim. Hiç bir yara bere veya balans kusuru yoktur. 538-3817701
  16. koroglu1414

Kişisel Galeri (Cevdet)

Yedigöller.
  17. koroglu1414

Feroza Mudurnu Gurubu..

Bolu/mudurnu gurubu üç adet feroza ile mini ekibini kurdu..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri