Arama sonuçlarınız

1. celal yalçın

Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası 1998 model MD 23 SA ISUZU

2. celal yalçın

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası 2 Ekim 2014 tarihinde Ziraat Bankasından 728 tl. ye sigortayı yaptırdım. Çok araştırmama rağmen en uygun fiattır.
  3. celal yalçın

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası Tüketici Mahkemesine başvurup oradan alınacak sonuçla sorunun daha kolay çözülmesi mümkün mü aceba ?

4. celal yalçın

'egeli' 2013

Ynt: 'egeli' 2013 Ayaklarınıza sağlık sayenizde Darkale' yi tanıdık.
  5. celal yalçın

Karavancı Dostumuz Abdi Uçar'ı (dalgıç) Kaybettik.

İnsan sevgisiyle doluydu yüreği. Bende karavancıyım, Erdek' e hoş geldiniz diyerek tanıttı kendini. Sonra evinin kapısını açtı bize tüm içtenliğiyle. Meslektaşımız sevgili eşi Müzeyyen hanımı tanıdık.Çok güzel sohbetlerimiz, yürüyüşlerimiz oldu. Karavanlar için zihni sinir projeler çizdik...

6. celal yalçın

Karavancılarımızın Dombay Çukuru Buluşması (3-5 Mayıs 2013)

Ynt: Karavancılarımızın Dombay Çukuru Buluşması (3-5 Mayıs 2013) Emmim seçerse en güzelini seçer. Dombay Çukurunu görmedim ama inanıyorum ki harika bir yerdir. Bu geziye biz de katılmak isterdik ama çok uzakta GÖCEK' teyiz. Katılabilenleri kutluyor keyifli geziler...

7. celal yalçın

Karavancı Dostumuz Abdi Uçar'ı (dalgıç) Kaybettik.

Karavancı Dostlar Karavancı dostumuz ABDİ UÇAR (DALGIÇ ) Allahın rahmetine kavuşmuştur. Kendisine rahmet, Ailesine sabır, Tüm karavancılara başsağlığı diliyorum.
  8. celal yalçın

İlk Karavanımız İle İlk Gezimiz (mehmet_mtrs)

Ynt: İlk Karavanımız İle İlk Gezimiz (mehmet_mtrs) Hadi çıkın gayrı gözlerimiz yollarda kaldı. Bahar geldi memleketimin güzel köşeleri sizi bekliyor bizimle beraber.
  9. celal yalçın

Karavancılarımızın Erdek Buluşması; 19-23 Nisan 2013

Ynt: Karavancılarımızın Erdek Buluşması; 19-23 Nisan 2013 Fotoğrafları bekliyoruz. Sizleri özledik. En azından fotoğraflarla avunuruz.Katılan ,katılamayan tüm dostlara selam olsun.

10. celal yalçın

Mutlu Son

Ynt: Mutlu Son Gönlünüzce geziler diliyoruz.

11. celal yalçın

'egeli' 2012

Ynt: 'egeli' 2012 Kendim Gitmedim Ama Duyduğum Kadarıyla Aksaz Askeri Bölgesinin Dışından Yeni Bir Yol Açmışlar. Köyceyiz' E Geçilebiliyormuş.
  12. celal yalçın

İnegöl Oylat Mağarası ve Kaplıcası Şubat 2011

Ynt: İnegöl Oylat Mağarası ve Kaplıcası Şubat 2011 Arkadaşlar: İltifatlarınıza teşekkürler. Otellerin yanında otoparkta kalabilirsiniz veya otele çıkmadan sağa dönüp köy içinde park edip yürüyerek çevreyi gezebilirsiniz.

13. celal yalçın

Isuzu md 27 karavan

Ynt: Isuzu md 27 karavan Abdullah Bey ; Merhaba Yazınızı yeni okudum. Aracımın yapım aşamalarını incelemişsiniz.Açıklama istediğiniz konuları sorarsanız yardımcı olmaya çalışırım. telefonla görüşmek isterseniz: 0505 836 97 97...
  14. celal yalçın

Motokaravanımın Yapım Aşamaları; Isuzu M23 Motokaravan - Celal Yalçın

Ynt: Motokaravanımın Yapım Aşamaları; Isuzu M23 Motokaravan - Celal Yalçın Uzun süredir siteye girmediğim için haberim olmadı. Elbette kullanabilirsiniz. Dostlar yararlansın diye yayınladım. Şeref duyarım.
  15. celal yalçın

Yeni Karavan ile Yeni Bir Geziye Merhaba

Ynt: Yeni Karavan ile Yeni Bir Geziye Merhaba Sevgili Dostum Fotoğrafları görünce memleket kokusu geldi. Keyifli gezilere devam dileğimizle.

16. celal yalçın

Yüklenen fotoğraflar

Ynt: Yüklenen fotoğraflar Ben de aynı durumdan muzdaribim. Yüklediğimiz fotoğraflar birkaç kez tekrarlanarak yüklenmiş. Takip ederken bıktırıcı oluyor. Modoratörün düzeltmesini bu güne kadar boşa bekledim.
  17. celal yalçın

MASMAVİ BİR GÜZEL GÖCEK

Ynt: MASMAVİ BİR GÜZEL GÖCEK Levent ve Uğur Bey katkınıza teşekkürler.
  18. celal yalçın

Yeni Gezençi...İVECO 35-10 Turbo Daily

Ynt: Yeni Gezençi...İVECO 35-10 Turbo Daily Sevgili Dostum Çok sevindim duyunca. Arkadaşların söylediği gibi sen becerirsin .Kolay gelsin.

19. celal yalçın

Yeni Karavan ile Yeni Bir Geziye Merhaba

Ynt: Yeni Karavan ile Yeni Bir Geziye Merhaba Merhaba Ayhan Bey Nihayet bilgisayarım geldi. Dostlarla selamlaşabildim. Seni de ancak anabildim. Fotoğraflar için teşekkürler. Eşinize de selamlarımızı iletiyoruz. Keyifli gezinizin...
  20. celal yalçın

MASMAVİ BİR GÜZEL GÖCEK

Ynt: MASMAVİ BİR GÜZEL GÖCEK Sevgili Dostlar Yine yaramı deştiniz . Kaz dağlarını gezerken ulaşım problemlerine mi kızsam yoksa iyi ki böyle kalmış mı desem ikilemine düşmüştüm. Her gittiğim yere tekrar uğradığımda...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR