Arama sonuçlarınız

1. DR.ÖZHAN

Kısmetse Ben De Defender Sahibi Olacağım

Ynt: Kısmetse Ben De Defender Sahibi Olacağım tavanda port bagaj varmış sökükmüş ? arada tavandan iki camda alımmış gibi geldi ;)

2. DR.ÖZHAN

Defender Şaft

Ynt: Defender Şaft çok acil ise aracınızı sanayiye götürün bişekilde yürütürler merak etmeyin. orjinali orijinal olur kayıcılarda sorun yoksa yapılır.
  3. DR.ÖZHAN

Defender Benzinde Çalışmıyor

Ynt: Defender Benzinde Çalışmıyor doğru düşünüyorsunuz araca binip kontağı açtınında arka depo tarafından bir elektirikli motor sesi gelmiyorsa zaten benzin gelmediğini test etmişsiniz.. aracı az benzinle lpg de kullandıysanız? ve benzin lpg ayıran devre kesiciniz yoksa aracın benzin depo...

4. DR.ÖZHAN

SATILIK DEFENDER ARKA TAMPON

Ynt: Satılık Defender Arka Tampon arka tampondaki sağ ve sol taraftaki ana tampona bağlan kare şekline yakın parçalardan bahsediliyor büyük ihtimalle.
  5. DR.ÖZHAN

Satılık Defender 1990 Model 5 Kapı

Ynt: Satılık Defender 1990 Model 5 Kapı teşekkür ederim Emre bey

6. DR.ÖZHAN

Ynt: Satılık Defender 1990 Model 5 Kapı aracım satılmıştır bir defender macerasında buluşmak üzere.

7. DR.ÖZHAN

Elektrikli Benzin Pompası Yerine Manuel Pompa Kullanılırmı?

Ynt: Elektrikli Benzin Pompası Yerine Manuel Pompa Kullanılırmı? orjinalini taktırın o kadar pahalı olmaması lazım? depo inmişken şamadırasınıda kontrol edersiniz. benzinin az gelmesi bar basıncının düşük olmasından kaynaklanıyordur farklı pompalar hem ebat olarak büyük gelecektir hem de basınç...
  8. DR.ÖZHAN

Ynt: Satılık Defender 1990 Model 5 Kapı iyi akşamlar, Emre bey konula ilgili msj yazdım size.
  9. DR.ÖZHAN

Ynt: Satılık Defender 1990 Model 5 Kapı ilan güncellendi http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-defender-orjinal-131895044/detay

10. DR.ÖZHAN

Defender Orta Konsol Hakkında

Ynt: Defender Orta Konsol Hakkında teşekkür ederim Ramazan Bey kalıp elimde mevcut, isteyen olursa yardımcı olmaya çalışırım.

11. DR.ÖZHAN

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-defender-bilgi-almak-icin-arayiniz-74995424/detay son birkaç yıldır benimle gezen aracımı artık satıyorum. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=75481.0 buda yapılanlar hikayesi...
  12. DR.ÖZHAN

Ynt: Defender Orta Konsol Hakkında konsolu bitirdim arkadaşlar. aracı satmaya niyetlendim malum sitededir.

13. DR.ÖZHAN

Yeni Bir DEFENDER Doğmak istiyor. (Bu ara çok yeni birşey değil ama...)

Ynt: Yeni Bir Defender Doğmak İstiyor. (bu Ara Çok Yeni Birşey Değil Ama...) Çok güzel oluyor :) sağ , sol çamurluk ikisinde de mi şnorkel girişivar ?
  14. DR.ÖZHAN

2013 Defender Askeri Versiyon

Ynt: 2013 Defender Askeri Versiyon inşallah daha önce yapılır. askeriyedeki kazalar hız ve insan faktöründen kaynaklanmakta benim görüşüm; ama araçların bulunduğu ortamlardan kaynaklanan kayıplar daha fazla. Fuarlara kazalı, mayına çarpmış araçlarıda çıkarmak lazım kesinlikle zpt tarzında...
  15. DR.ÖZHAN

Ynt: 2013 Defender Askeri Versiyon ben baktığım gördüğüm fotoğraflara yorum yapıyorum.. üstden 3 fotoğrafta ota direkte tavanda görünüyor hepsi aynı aracın fotoğrafı mı bilmiyorum ama diyer fotolarda üsten öne doğru bir roll bar görünmüyor. Umut beyi tanıyorum ama saygım var doğrudur yapılmış...

16. DR.ÖZHAN

İzmir de Adam Olacak Çocuk 87 Defender Değişim başlıyor

Ynt: İzmir De Adam Olacak Çocuk 87 Defender Değişim Başlıyor farlar sinyaller stoplar koltuklar iç döşeme takılı değil bitmiş bi şey kalmamış bu yaza hazır. fotoğraftaki işyerinde eng kutuları galiba sisler aksesuarlar takılınca ortaya çıkar hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanın
  17. DR.ÖZHAN

Ynt: 2013 Defender Askeri Versiyon rol bar yok bu araçta, askeriyede kullanılan hiç bir araçta da yok ne 11 kişilik def. nede mog larda içiresindeki boru komuta yada askeri haberleşme cihazlarının monte edildiği yer olması lazım.
  18. DR.ÖZHAN

Ynt: 2013 Defender Askeri Versiyon muhabere sinyal bozucu yada role aracı galiba bu

19. DR.ÖZHAN

Ynt: Defender Orta Konsol Hakkında teşekkür ederim başladığımız işi bitirdik sayılır.
  20. DR.ÖZHAN

Defender Sahibiyim Artık :)

Ynt: Defender Sahibiyim Artık :) hayırlı uğurlu olsun

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence