Arama sonuçlarınız

1. K

Piknik Tüp Için Katlanır Teneke Rüzgarlık

Tenekenin bir tarafını tüpün ayarını yapacak kadar keserseniz sorun olmaz. Karavanda değil ama yıllarca tatile giderken hep böyle yaptım.

2. K

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 10m3 (Atiladi)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 10m3 (Atiladi) Üstadım selamlar, çalışmalarınızı hem buradan hem facebook'tan ilgi ile takip ediyorum. Karavancılığa uzak kalsakta yaptığınız uygulamalar kesinlikle özendiriyor. Yakın oturmaktayız bir gün ziyaretinize gelip bilgi edinmek isterim. Kolay...
  3. K

CHEVROLET MODELLERİ

Ynt: CHEVROLET MODELLERİ Bu 59 Chevrolet Convertible kondüsyonu ile TR'de tek.. Araba aslen Ankara kökenli olmakla birlikte bulunduğunda kötü durumdaydı. Kayseri de ikamet eden bir Amerikancı arkadaşımız tarafından özellikle krom aksamı başta olarak her bir parçası NOS parçalarla yenilenerek...

4. K

CHEVROLET Motor Bilgileri

Ynt: CHEVROLET Motor Bilgileri 1969 Chevy Camaro ZL1 -Canavar Aluminyum Motor Opsiyonu ZL1 Motor Chevrolet'nin 427 cui 'lik motoru uzerine insa edilmis bir motordur.Bununla beraber, 427 motordaki alisilagelmis demir blok ve L72 silindir kafalari yerine, ZL1'de sportif aluminyum silindir...
  5. K

Böylesi bize denk gelmezki :)

Ynt: Böylesi bize denk gelmezki :) Evet eski bir galericiymiş.. Bu konu değişik forumlarda hep konu edildi, bu otomobiller Portekiz'li bir otomobil satıcısının meslek hayatı boyunca takastan aldığı ve biriktirdiği otomobiller. Otomobillerin şimdiki sahibi de oğlu...

6. K

Yurt Dışına Kendi Aracınızla Çıkmak istiyorsanız neler yapmalısınız ?

Ynt: Yurt Dışına Kendi Aracınızla Çıkmak istiyorsanız neler yapmalısınız ? Merhabalar.. Çok güzel bilgiler aldım. Bu konu ile ilgili olarak 19 Mayıs ta derneğimiz "İKOD" (İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği) Yunanistan - Selanik gezisi düzenledi ve şu anda kayıtlı 16 klasik otomobil listede...

7. K

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhabalar. Uzun zamandır bu siteyi takip etmeme ve bir kaç mesajım olmasına rağmen kendimi tanıtmayı unutmuş bulunmaktayım. Bir yere girince nasıl selam vermek gerekse, forum sitelerine üye olunca tanıtmak gerek hassasiyetini atladığım için mahcubum...
  8. K

1972 MPODEL İMPALA SİLECEK MOTORU LAZIM ACİLL...

Ynt: 1972 MPODEL İMPALA SİLECEK MOTORU LAZIM ACİLL... Recep bey, neredesiniz bilmiyorum ama Zeytinburnu Küçük oto sanayi sitesinde klasik otomobillerin elektrik işlerini yapan ustamız var fikrini almanızı öneririm. Cemal Onur - (0212) 679 90 46 - (0530) 931 53 43 Yardımcı olacaktır..
  9. K

Duz 8 Silindir Motorlar

Duz 8 silindir veya duzlemesine 8 silindir motorlar; tum silindirlerin duz bir dogru uzerinde, yanma odalariyla birlikte krank mili ile ayni dogrultuda siralandigi motorlardir.Bu tur motorlarda;yandan sibop,ustten sibop ve ustten egzantrik versiyonlari bulunabilir. Duz 8 silindir motorlarda...

10. K

Bir zamanlar Volkswagen fabrikaları

Ynt: Bir zamanlar Volkswagen fabrikaları Mutlak o banttan geçmiştir. Almanya'da minibüsler galiba sadece Hannover'de üretiliyor olması gerek diye biliyorum. Eğer öyle ise son mesajdaki linkteki üretim bandından geçmiştir.

11. K

Ynt: Bir zamanlar Volkswagen fabrikaları http://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Volkswagenwerk_Hanover
  12. K

Sayın üstad arkadaşlarıma ve Volkswagen meraklısı dostlara hitaben...

13. K

CHEVROLET Motor Bilgileri

Chevrolet motorları ve hacimleri. 235 cui = 3900 ccm L6 cyl 235.5 cui = 4100 ccm L6 cyl 265 cui = 4343 ccm = 4300 = 8 silindir SB ( Small Block ) 283 cui = 4638 ccm = 4600 = 8 silindir SB ( Small Block ) 302 cui = 4948 ccm = 5000 = 8...
  14. K

1972 chevrolet impala 6 silindir motor hacmini bilen varmı.

Ynt: 1972 chevrolet impala 6 silindir motor hacmini bilen varmı. Yavuz kardeş tabiki olabilir, Ancak bir ricam var. Tüm bu bilgiler bizim ortak paydamız olan www.klasikoto.net sitesinden alıntıdır. Orada gören gördü ve bilen bildi. Bunu daha geniş kitlelere aktarmaktan ve bilgi sahibi olmasına...
  15. K

Ynt: 1972 chevrolet impala 6 silindir motor hacmini bilen varmı. 502 cui V8 Motorlar 502 cubicinch (8.2 Lt) motor 1980'li yillarin sonlarinda 1990'li yillarin baslarina kadar filo kiralama arabalari ve servis arabalari icin bir secenek olarak ortaya cikti.Sonrasinda, G.M. bu motorla ilgili...

16. K

Ynt: 1972 chevrolet impala 6 silindir motor hacmini bilen varmı. 454 cui V8 Buyuk bloklu motorlar gamina 1970 yilinda 454 cubic inc (7.4 L) 'lik motor eklendi. Bu motorun 1970 Chevy Corvette LS5 versiyonu 390 HP guc ve 678 Nm tork uretirken , LS6 versiyonu 450 HP guc uretebiliyordu.Hatta...
  17. K

Ynt: 1972 chevrolet impala 6 silindir motor hacmini bilen varmı. 427 cui (Mark IV Serisi) V8 Buyuk Blok Motorlar Mark IV serisi yeni 427 cui (7.0 Lt) V8 motor 1966 yilinda Chevrolet ve Corvette'lerde opsiyon motor olarak kullanilmaya baslandi.Hidrolik iticiler sayesinde oldukca sessiz ve...
  18. K

Ynt: 1972 chevrolet impala 6 silindir motor hacmini bilen varmı. 396 ve 402 cui V8 Buyuk Blok motorlar 396 cui (6.5 Lt) V8 1965'de Corvette modeli icin L78 ve Chevell modeli icin ise Z16 Chevelle.Bu motor, 425 hp ve 563 Nm tork uretiyordu.Yuksek devirlere cikma sorunu olmayan 396 cui...

19. K

Ynt: 1972 chevrolet impala 6 silindir motor hacmini bilen varmı. Herkese merhabalar, Bu konuda uzman olan Serdar Genç arkadaşın açıklamasını sizlere aktarıyorum. Biraz da hayrani oldugumuz Amerikan arabalarinin motorlari hakkinda genel anlamda (cok fazla detaya girmeden ) teknik bilgiler...
  20. K

Ynt: 1972 chevrolet impala 6 silindir motor hacmini bilen varmı. Merhaba arkadaşlar. Bu güzel sitede konulara insan bir daldımı bir ötekine geçmesi uzun zaman alıyor. Bu sebeple hayli zamandır Gezenbilir'i takip etmeme rağmen ilk bu konu için yazmak kısmet oldu ve bir ilavede bulunmak istedim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri