Arama sonuçlarınız

1. O

yeni başlacaklar için ilginç bir blog..

Ynt: yeni başlacaklar için ilginç bir blog.. Koyayım madem ibareyi. Günlük ve argo dille yazılmıştır yazılar. Hergün ettiği küfürü okumaktan rahatsız olacak insanlar okumasınlar.

2. O

yeni başlacaklar için ilginç bir blog..

Motora başlama sürecinde anlatılan konular falan eğlenceli. yeni başlayacaklar için ilginç gelebilir. yeni açıldı sürekli güncellenecektir. http://bilmeyenadam.wordpress.com
  3. O

455 HP V8 Beklediğimiz Motor Geldi

Ynt: 455 HP V8 Beklediğimiz Motor Geldi helalinden bi 20000 lira vereyim gazeteye sardıralım onur abi ;D şaka bi yana hakkaten şöyle bir araç hemde otomatik al koy garaja dursun gerçekten. ilerideki araba garajımda kesinlikle bulunmasını isteyeceğim güzellikte bir araç. tabi bunun için de çok...

4. O

cj5 4200 a

Ynt: cj5 4200 a bence sen şimdilik girme bu işe, ben tecrübe sahibi biri olarak söylüyorum düzgün cj bulmak zor uygun fiyatlı düzgün sanıyorsun bilmiyorsan kakalıyorlar sana dandik araçları aman diyeyim... ben ettim sen etme ;D
  5. O

RUBİCON TAKASLI - ZJ 5.9

Ynt: RUBİCON TAKASLI - ZJ 5.9 59000 tl iyi paraymış :o

6. O

Satılık veya Takaslı Full CJ5

Ynt: Satılık veya Takaslı Full CJ5 hep merak etmişimdir bu fiyatlara satılan cj5 oldu mu acaba şimdiye kadar?

7. O

Ynt: 455 HP V8 Beklediğimiz Motor Geldi başkan jeep murat usta ilgileniyor sanırım o jeeple ben benzetilmek istenenin resmini görmüştüm.. çok dehşet birşeydi bende merak ettim gerçekten
  8. O

1994 Wrangler 4.0 L High Output USA Version 190 HP

Ynt: 1994 Wrangler 4.0 L High Output USA Version 190 HP çok güzel bir araçmış ama fiyatı itibariyle zengin oyuncağına durumunda :) umarım alabilecek duruma gelirim 5-10 seneye. kesinlikle isteyeceğim tipte bir araç
  9. O

Turkiyenin En yapili Cj 5 i

Ynt: Turkiyenin En yapili Cj 5 i ilk kötü cj tecrübemden sonra yine cj alasım geldi..

10. O

Ynt: 455 HP V8 Beklediğimiz Motor Geldi yalnız resimlerde bile boyanın çok orjinal olduğu belli oluyor aynı karede 3-4 farklı renge dönmüş araç çok doğru tercih çok güzel yapılmış gerçekten renk konusu yıldızlı pekiyi :D ve tabi motora laf yok :D Valla Onur Abi off road dergisi falan varsa...

11. O

" 1980 Jeep CJ-7 4.2 C Motor Hardtop ve Sac Kapılı "( SATILIK )

Ynt: " 1980 Jeep CJ-7 4.2 C Motor Hardtop ve Sac Kapılı "( SATILIK ) jeepimi sattım ama ileride yine bir cj ye hayır demeyeceğim o zaman da inşallah böyle birtanesini bulabilirim :)
  12. O

[ALINIK] SMART ROADSTER

Ynt: [ALINIK] SMART ROADSTER sağol çağrı abi şimdi de smart peşine düştük ama başımıza iş alıcaz yine anlaşılan :) 2 gün önce az daha alıyordum bir smart ustaya götürdüm kazalı, dökük çıktı. Allah tan bu sefer ucuz atlattım, araba da galericinin arabasıymıs güya.. şundan emin oldum ki...

13. O

[ALINIK] SMART ROADSTER

Merhaba gezenbilir ailesi.. Eski bir cj5 sahibini olarak aracımı sattıktan sonra şimdi bir adet smart roadster sahibi olmak istiyorum. lakin az bulunan araçlar olduğundan zorluk çekiyorum. cj kullanan insanlar garip insanlar olduğundan böyle garip bir arabaya (smart roadster) sahip olma ya da...
  14. O

80 donanımlı ( t 176) 77 model CJ5

Ynt: 80 donanımlı ( t 176) 77 model CJ5 araç satılmıştır..
  15. O

Ynt: 80 donanımlı ( t 176) 77 model CJ5 merhabalar herkese tekrardan aracın fiyatı 15000 tl ye inmiştir ama artık fiyatın bir manası kalmadı ciddi isteyen olursa görüşürüz zaten edeceğim zararı ettim bu araçtan :) ben de 15000 tl ye almıştım şanzımanı dağılmış, direksiyon hidroliği bozuk, lpg...

16. O

Ynt: 80 donanımlı ( t 176) 77 model CJ5 bugün sahibinden üzerinden bir arkadaş ilanı burdan gördüğünü söyleyip mesaj atınca gezenbilir ilanımı güncelleyeyim dedim :) günceldir.. sec500, smart fortwo, smart roadster gibi araçlar başta olmak üzere her türlü binek araçla takas olabilir.. fiyatta...
  17. O

Standart Tahoe`lar ile karıştırmayın.

Ynt: Standart Tahoe`lar ile karıştırmayın. mustang gözlerden kaçmış ama güzel birşeye benziyor :)
  18. O

Tek Tek ya da Birlikte, Satılık Takaslı LR Defender ve Mercedes 300SEL

Ynt: Tek Tek ya da Birlikte, Satılık Takaslı LR Defender ve Mercedes 300SEL fiyatlar çok uygun bir rakama gelmiş gerçekten, bende kısıtlı bütcemle 2. bir araç arıyorum demek ki biraz daha param olsaydı mercedesi alıyordum neredeyse nakit olarak :D güncel diyelim en nihayetinde

19. O

T-2 Westfalia

Ynt: T-2 Westfalia bu gençlikte bi vosvos westfaila ya binmek kısmet değilmiş anlaşılan :) ne güzel hayaller kurmuştum demek yaşlanınca yapmaktan başka şans yok :) şaka bi yana umarım istediğiniz şekilde istediğiniz paraya satılır araç ne diyeyim... :) iyi satışlar gerçekten iyi bakacak...
  20. O

T-2 Westfalia

Ynt: T-2 Westfalia gerçekten çok tatlı bir araba çok beğendim, tüple şehir içi 250-300 yaksa iyi rakam... bu ilan sayesinde haberdar oldum bu araçlardan ve direk araştırmaya başladım gerçekten çok hoş eğlenceli bir araç bununla hazır gençken çıkıp türkiye turları falan düzenlemek lazım :) size...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON MESAJLAR