80 donanımlı ( t 176) 77 model CJ5

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan oobeterbocekoo Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,899

Etiketler

Ynt: 80 donanımlı ( t 176) 77 model CJ5

ilanım günceldir...

ilanı sık sık güncelliyorum rahatsızlık veriyorsam kusura bakmasın site sakinleri fakat kış bastırmadan bir binek araca ihtiyacım var...

;D sürekli ilanı görüp bu çocuk ne ayak demeyin ;D

Yok niye diyeLim, hatta arada bir bende günceLLerim Uygarcım.
Birkaç tane aracın son haLLerinin resmini koysana, beLki daha yararLı oLur...

ict3055' Alıntı:
Yok niye diyeLim, hatta arada bir bende günceLLerim Uygarcım.
Birkaç tane aracın son haLLerinin resmini koysana, beLki daha yararLı oLur...

peki çağrı abi doğru diyorsun arada değişik değişik resimlerini çekeyim de koyayım... tenteyi tam kuramadığım için garip durdu biraz :smiley: olabilğinde çekeyim ama resim...

Merhaba,
gezenbilir linkinde satıldı görünüyor,
burada devam diyor, sahibindende farklı görünüyor.
Biraz kafam karıştı,
son güncel durumunu bildirebilir misiniz?
Selamlar,

maltiner' Alıntı:
Merhaba,
gezenbilir linkinde satıldı görünüyor,
burada devam diyor, sahibindende farklı görünüyor.
Biraz kafam karıştı,
son güncel durumunu bildirebilir misiniz?
Selamlar,

ilan güncel .. uygar senin yerine ben cevap verdim.. hemde güncellenmiş oldu :smiley:

Gezenbilir ilani atilgan abinin ilanidir o ilanda satildi gorunuyor cunk ben araci o ilandan aldim :smiley:

Sahibinden de ilana yeni seyler ekledigim icin arada pasife dusebiliyor ilan siz sanirim pasif durumuna denk gelmissiniz. :smiley:

Sonuc olarak atilgan abinin de dedigi gibi ilan gunceldir. Bi iki gundur sahibinden de takas tekliflerinde anlasmaya calisigimdan burayi guncelleyemedim ama ilan guncel hala...

bugün sahibinden üzerinden bir arkadaş ilanı burdan gördüğünü söyleyip mesaj atınca gezenbilir ilanımı güncelleyeyim dedim :smiley:

günceldir.. sec500, smart fortwo, smart roadster gibi araçlar başta olmak üzere her türlü binek araçla takas olabilir.. fiyatta pazarlığım olur fiyattan korkup aramamazlık tanışmamazlık yapmayın :smiley:

merhabalar herkese tekrardan

aracın fiyatı 15000 tl ye inmiştir ama artık fiyatın bir manası kalmadı ciddi isteyen olursa görüşürüz zaten edeceğim zararı ettim bu araçtan :smiley: ben de 15000 tl ye almıştım şanzımanı dağılmış, direksiyon hidroliği bozuk, lpg deposu eski ve bozuk, heryerinden yağ kaçar şekilde almışım (acemilik ve akıl parası oldu bu tabi :D :D) , tüm bunları tamir ettirip yine 15000 tl yazdım ama önemli değil isteyen olursa yine pazarlığımızı yaparız..

malum sitede ilan fiyatını düşürünce buraya da yazmam gerektiğini düşündüm :D

iyi forumlar dilerim...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR