Arama sonuçlarınız

1. tura54

L-200 Lastik ebadına bağlı değişimler

Ynt: L-200 Lastik Ebadına Bağlı Değişimler bugün 4 adet 245/70/16 bf ta aldım 245/75/16 almak istemiştim ama italatçının ay sonu getireceği 8 adet lastikte gelmeden satılmış.mecburen 245/70/16 aldım.üzerinden 255/70/16 bf leri söktürdüm.adet fiyatını 390 tlden aldım bilgi paylaşımı içindir.

2. tura54

Karda Soğucak Yaylası Tırmanışı (14 Şubat 2010)

Ynt: Karda Soğucak Yaylası Tırmanışı (14 Şubat 2010) araç düzlemelere kadar çıkabiliyor mu? biz de aynı güzergahı kullanıp soğucak a çıkıp barakada 1-2 gece konaklayıp iniyorduk.bu sene nasip olmadı ama bizden başka da çıkan olacağını zannetmiyordum açıkçası.umarım keyifli bir gezi olmuştur.
  3. tura54

Husky Boyard 4 Kişilik Çadır

Ynt: Husky Boyard 4 Kişilik Çadır çadır satılmıştır.Teşekkürler

4. tura54

Ynt: Husky Boyard 4 Kişilik Çadır evet çadır o'dur. ilana devam ederseniz stokta yok olduğunu fark edersiniz.fiyat sizi yanıltmasın.
  5. tura54

Ynt: Husky Boyard 4 Kişilik Çadır Merhaba elbette resmini de gönderebilirim ancak kurulu değil isterseniz kurarım ama isterseniz internette aratın birebir aynısı herhangi bir eksiği yoktur.

6. tura54

Sadece 1 kere kurulmuş, iki gece konaklanılmıştır.Giriş çıkışı alırken dikkat etmedim tek noktadan fermuarlı olduğu için rahat edemedim.Yerine hannah rover modelini aldığım için satıyorum.Herhangi eksiği problemi yoktur.Faturası vardır.Fatura bedelinin oldukça altına...

7. tura54

Nissan Navara, Pathfinder Suspension ve Body Liftler Geldi !

Ynt: Nissan Navara, Pathfinder Suspension ve Body Liftler Geldi ! ya da L200 için olanı
  8. tura54

Şile - Dodge S100 ile Kumda Off-Road Gezisi (05 Nisan 2009)

Ynt: Şile - Dodge S100 ile Kumda Off-Road Gezisi (05 Nisan 2009) yazın gürültüden durulamayan yerlerşu dönem ne kadar da keyifli oluyor.manzara enfes gözüküyor.
  9. tura54

Turhal Çoban Tepe Off-Road Gezisi (29 Mart 2009)

Ynt: Turhal Çoban Tepe Off-Road Gezisi (29 Mart 2009) Aracınızın da sizin de maşallahınız var.Belli ki geziniz çok keyifli geçmiş.Bol videolu gezilerinde seyrine doyum olmuyor.

10. tura54

Off-Roadçu İçin Uyku Tulumu Seçimi

Ynt: Off-Roadçu İçin Uyku Tulumu Seçimi...

11. tura54

Samsun - Ladik, Çılgın Willys'cileri Kurtarma Operasyonu (25 Mart 2009)

Ynt: Samsun - Ladik, Çılgın Willys'cileri Kurtarma Operasyonu (25 Mart 2009) o arabanın o haliyle üzerinde güzel maydanoz yetiştirilir:)))
  12. tura54

Honda CR-V

Ynt: Honda CR-V iyi günlerde kazasız belasız kullanmanız dileğiyle

13. tura54

Lpg'niz Hangi Marka, Tekrar Suzuki'nize Takar mısınız?

Ynt: Lpg'niz Hangi Marka, Tekrar Suzuki'nize Takar mısınız? 98 model v6 200cc otomatik vitara yı 7yıl lpg siz kullandım en son pes ettim omvl marka sıralı sistem taktırdım 60 000 km hiç sıkıntısız kullandım aracım eskidiğinden dolayı sattım gaz sisteminden kaynaklanan hiçbir hata ile...
  14. tura54

Yeni L200 İçin Lastik Seçimi?

Ynt: Yeni L200 İçin Lastik Seçimi? jant işini hallettim teşekkürler
  15. tura54

Balıkesir, Bigadiç'te Yeni Oyuncağım 4x4 L200 ile Tanışma Gezisi (12 Mart 2009)

Ynt: Balıkesir, Bigadiç'te Yeni Oyuncağım 4x4 L200 ile Tanışma Gezisi (12 Mart 2009) hayırlı olsun, iyi günlerde, kazasız belasız kullanmanız dileğiyle

16. tura54

Orjinal 87 Defender 110

Ynt: Orjinal 87 Defender 110 aracnı gzel gözüküyor alana da satana da hayırlı olsun
  17. tura54

L200 Yakıt Durumu

Ynt: L200 Yakıt Durumu 10 litre çok normal bu araçlar hemen hemen 2 ton lütfen corsa gibi yakmasını beklemeyin.ben rallyartlı otomatik viteslisini kullanıyorum.ortalama 10-11 litre yakıyor.
  18. tura54

L200 Hakkında Yardım

Ynt: L200 Hakkında Yardım bence size biraz daha pahalıya patlar ama alabilirseniz atsc lisini almaya çalışın

19. tura54

Yük Taşımak İçin Kızak Arıyorum

Ynt: Yük Taşımak İçin Kızak Arıyorum hocam aynı şeyi ben de denemeye kalktım ama çuvalladım. uyku tulumu çadır vs. kırılmayacak malzemeyi çuvala ;çuvalı da naylon çuvala koydum ağzını bağladım 3-4mt kalın iple bağlayıp arkamdan çektim düzlükte her şey normaldi karın üstünde yüzer gibi...
  20. tura54

Yeni L200 İçin Lastik Seçimi?

Ynt: Yeni L200 İçin Lastik Seçimi? iyi günler blue_system takas değil de satmayı düşünürseniz fiyat vermeniz mümkün mü?Ben 17'leri yazlık alırsam 16 ları offroad için kullanmayı düşünüyorum

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri