Turhal Çoban Tepe Off-Road Gezisi (29 Mart 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 55
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,338
Ynt: Turhal Çoban Tepe Off-Road Gezisi (29 Mart 2009)

Şimdi de yemek molası. Kebaplar Antep usulü ;D

P1030260

P1030261

P1030265

P1030266

P1030267

Etiketler

Süpersin göktuğ abi fethetmişin gene oraları ..... şişlere diyecek yok .....

Göktuğ kardeşim yine döktürmüş. 2 araç ile bile süper bir gezi olabileceği gösterdin. Herkesin kendi sorumluluğunu bilmesi ile yapılan 5-6 araçlık gezilere her zaman hayran olmuşumdur.
Çok kalabalık gezilerdeki keyifinde tadı başka oluyor ama sorumluluğuda bir o kadar var. Kendi keyfiniz 2. planda kalıyor.
Teşekkürler.

Gerçekten çok keyifli geçti. Ben çok kalabalık gezilerden hoşlanmıyorum. Özgür olamıyorsun herkesin kendince arzuları var, lastiği olan oluyor olmayan oluyor. Ama yanımızda donanımlı bir araç daha olsaydı dere etabına girecektim. İçimde kaldı desem yalan olmaz. Yorumlarınız için teşekkürler.

Aracınızın da sizin de maşallahınız var.Belli ki geziniz çok keyifli geçmiş.Bol videolu gezilerinde seyrine doyum olmuyor.

Sevgili kardeşim azaraçla hem çok keyifli
hemde cesaret ister işler başarmışsınız kutlarım
helede mangal gelde imrenme.
ben lastiklerin marka ve çaplarını ve motor gücünü öğrenmek isterim mümkünse.
izmirden sevgilerle.

NİVACI' Alıntı:
Sevgili kardeşim azaraçla hem çok keyifli
hemde cesaret ister işler başarmışsınız kutlarım
helede mangal gelde imrenme.
ben lastiklerin marka ve çaplarını ve motor gücünü öğrenmek isterim mümkünse.
izmirden sevgilerle.

Lastikler silverstone MT117 extreme 35x11,50x15 motor gücü satandart 6 silindir 115 HP.. Garaj bölümünde diğer detayları görebilirsiniz..

göktuğ yine on numara bir gezi paylaşımı yapmışsın...

standart cj hala satılık mı ?

off-road cj ile yapılır diyorum başka bişey demiyorum (bu arada zj ciler beni topa tutabilir. tam donanımlı zj de var ama cj başka ;) )

kebaplara da sulandım... ne güzel duruyor onlar öyle ;D ;D

CJ hala satılık. Alan olur diye de çok uğraşmıyorum açıkçası. Ama mazotlu birşey lazım şantiyeye. 2500 e bırakacak patronla konuştum. Hala bana niye aldın bu jeepi deyip duruyor. Bende yazın tankerle beton suluyorum diyorum ;D

Göktuğ kardeşim
ilgili olmana teşekkürler,ismin ve soyismin için aileni kutlarım
ben lastiklerin asfalt verileri için düşüncelerini rica edicem.
tecrübene güveniyorum
selamlar

NİVACI' Alıntı:
Göktuğ kardeşim
ilgili olmana teşekkürler,ismin ve soyismin için aileni kutlarım
ben lastiklerin asfalt verileri için düşüncelerini rica edicem.
tecrübene güveniyorum
selamlar

İsim soyisim Gaziantep Büyükşehir Beediye si için ise teşekkür ederim. Babamın amca oğlu olur kendisi. Tabi bunu ben seçmedim ;D Yok genel olarak hoşunuza gittiyse yine teşekkür ederim ;D İlerideGaziantep e döndüğümde Türkiye Offroad şampiyonasının bir ayağını da Gaziantep e taşımak istiyorum. Amca bu esnada bize yardımcı olur sanıyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR