Arama sonuçlarınız

1. bloodmen

Günlük Ve Off Road Kullanmak İçin 4x4 Tavsiye

Selamlar bu soruyla çok karşılaşmışınızdır eminim hafta içi işe gidip gelmekte ve hafta sonu ise dağ bayır gezmek için 4x4 ihtiyacım var olmaz ise olmazlarım :) otomatik vites dizel 2000cc ve üstü olabilir Bütçe olarak ise 30000 ile 35000 arası Tercihen sürekli 4 çeker olasın 4l...

2. bloodmen

Satılık - 2000 Model Suzuki Vitara JLX Otomatik

Ynt: Satılık - 2000 Model Suzuki Vitara JLX Otomatik Araç satılmıştır
  3. bloodmen

Ynt: Satılık - 2000 Model Suzuki Vitara JLX Otomatik Hayırlısı olsun

4. bloodmen

3 senedir kullandığım aracımı farklı bir proje için satıyorum 80000 Km. motor 0 yapıldı 2 kapıda boya var (ön sağ ve sol) 110000 Km. Vogaz marka LPG takıldı ARB marka havalı arka difransiyel kilidi Ön ve Arka Ayna Mahruti 5.72:1 değiştirildi Brıtpart Db 9000C Vinç Cyclone marka...
  5. bloodmen

A/B - C denilen ruhsat tam olarak nedir ve aralarındaki fark nelerdir.

Sevgili abilerim Başlıkta belirtiğim gibi Amatör telsiz ruhsatında A/B-C Tam olarak nedir ve özellikleri neler

6. bloodmen

Off road için kaçırılmaz bir araç

Ynt: Off road için kaçırılmaz bir araç Güncel

7. bloodmen

Suzuki vitara yükseltme kit

Ynt: Suzuki vitara yükseltme kit Oğuz bey paylaşımınız için teşekkür ederim. Türkiye'de servisi olan ürün tercihimdir
  8. bloodmen

Ynt: Suzuki vitara yükseltme kit Hasan bey teşekkür ederim
  9. bloodmen

Selam abiler kullanmak ve satmakta olduğum aracım yükseltmek istiyorum. Bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım var. http://www.4xfourart.com/ http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-suzuki-vitara-trailmaster-4-yukseltme-kiti-tuv-onayli-53082363/detay/

10. bloodmen

11. bloodmen

Ynt: Off road için kaçırılmaz bir araç Sağ ol Ömer Hayırlı olsun imzayı atmışsınız
  12. bloodmen

13. bloodmen

Sonunda Bunu da Gördüm. 45.000'e Lada Niva

Ynt: Sonunda Bunu da Gördüm. 45.000'e Lada Niva Abi sen lada kullanmayı unutmuşundur :) Vitara ya devam sorry Grand :) :=)
  14. bloodmen

Ynt: Sonunda Bunu da Gördüm. 45.000'e Lada Niva Özel yapım olduğundan fiyat buymuş :) :)
  15. bloodmen

Ynt: Off road için kaçırılmaz bir araç GÜNCEL

16. bloodmen

suzuki vitara için hangi vinç?

Ynt: suzuki vitara için hangi vinç? Herkese Selamlar Benden daha tecrübeli arkadaşlar ve abilerim var beninde acizane olarak fikirlerimi söylemek isterim. off road yapacaksanız vinç çok önemli Standart bir suzuki ortalama ağırlığı 1200 civarıdır Ekstradan takılan her donanım aracınızı...
  17. bloodmen

Ynt: Sonunda Bunu da Gördüm. 45.000'e Lada Niva Hocam bu ne ya nasıl bir Lada bu ??
  18. bloodmen

Ynt: Off road için kaçırılmaz bir araç Teklifiniz için sağolun 5 kap düşünüyorum.

19. bloodmen

Selam arkadaşlar 2 senedir bende olan aracımı satmaya karar verdim ilanda detaylar yazıyor. Satma nedenim ise motor gücü daha yüksek bir araç almak için Tanıyanlar aracı bilir. Maslak Aksiyon suzuki bakımlıdır. Bu arada MANTIKLI takas tekliflerine açığım...
  20. bloodmen

2004 g.vitara arb air diff. kilit

Ynt: 2004 g.vitara arb air diff. kilit Tar oto dan tarkan bey ile görüşün

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto