Arama sonuçlarınız

1. bloodmen

Günlük Ve Off Road Kullanmak İçin 4x4 Tavsiye

Selamlar bu soruyla çok karşılaşmışınızdır eminim hafta içi işe gidip gelmekte ve hafta sonu ise dağ bayır gezmek için 4x4 ihtiyacım var olmaz ise olmazlarım :) otomatik vites dizel 2000cc ve üstü olabilir Bütçe olarak ise 30000 ile 35000 arası Tercihen sürekli 4 çeker olasın 4l...

2. bloodmen

Satılık - 2000 Model Suzuki Vitara JLX Otomatik

3 senedir kullandığım aracımı farklı bir proje için satıyorum 80000 Km. motor 0 yapıldı 2 kapıda boya var (ön sağ ve sol) 110000 Km. Vogaz marka LPG takıldı ARB marka havalı arka difransiyel kilidi Ön ve Arka Ayna Mahruti 5.72:1 değiştirildi Brıtpart Db 9000C Vinç Cyclone marka...
  3. bloodmen

A/B - C denilen ruhsat tam olarak nedir ve aralarındaki fark nelerdir.

Sevgili abilerim Başlıkta belirtiğim gibi Amatör telsiz ruhsatında A/B-C Tam olarak nedir ve özellikleri neler

4. bloodmen

Suzuki vitara yükseltme kit

Selam abiler kullanmak ve satmakta olduğum aracım yükseltmek istiyorum. Bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım var. http://www.4xfourart.com/ http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-suzuki-vitara-trailmaster-4-yukseltme-kiti-tuv-onayli-53082363/detay/
  5. bloodmen

Off road için kaçırılmaz bir araç

Selam arkadaşlar 2 senedir bende olan aracımı satmaya karar verdim ilanda detaylar yazıyor. Satma nedenim ise motor gücü daha yüksek bir araç almak için Tanıyanlar aracı bilir. Maslak Aksiyon suzuki bakımlıdır. Bu arada MANTIKLI takas tekliflerine açığım...

6. bloodmen

İsofix Takma Yeri

Herkeze kolay gelsin. Benim 2000 model suziki vitara jlx aracım var malun hepinizin bildiği gibi artık cocuklu ailelerin araçlarda olmasa olmaz oto cocuk koltuğu. Nitekim ben geçen gün 2 yaşındaki kızım için koltuk aldım aldığım çocuk koltuğu isofix sistemi ile araç koltuğuna bağlanıyormuş...

7. bloodmen

suziki vitara jlx için navigaston lu tv oto teyipleri

S.a herkeze kolay gelsin bilmiyorum belki yanlış yere konu açmış olabilirim ? Benim 2000 model suziki vitara jlx aracım var. aracıma navigasyonlu ve tv olan oto teyıplerinden taktırmak istiyorum sanırım saat sökülünce tam olarak yersıkıntım kalmayacak daha öncede bu uygulamayı yaptırnlarvarmı ve...
  8. bloodmen

Otomatik Vitara JLX Dizel Gibi Sesi Çıkıyor!

Herkeze s.a 1.6 suziki vitara jlx 2000 model aracım aldığım günden beri dizel gibi ses çıkartıyor. ben pistonlardan yada sibop dan kaynaklandığını düşünüyorum bu sorunu daha onceden yaşayan varmıdır acaba ümraniye civarında bu işlerden anlayan ustası olan varmı + tahmininizce bana kaça patlar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri