Arama sonuçlarınız

1. şafak vakti

Vi̇nç Uzaktan Kumandasi

Değerli offroad duayenleri, ıronman uzaktan kumandalı vincim var, kumanda üzerinde ki fener yanıyor fakat vinç çalışmıyor. Bunun nedeni, yakın bir zamanda akü değişimi yaptım. aküyü çıkarınca vinç ile kumanda arasında ki iletişim gitmiş olabilir mi ?

2. şafak vakti

Prado Esp Sorunu

merhaba, 2006 LC Prado 3.0 disesel otomatik aldım. Geçen pazar Belgrad'da yağmur da offroad yaparken ESP sebebiyle gaz basamadım ve offroad yapamadım. Bu aracın ESP kapatma düğmesi yok, kapatmanın başka bir şekli var mıdır acaba ?
  3. şafak vakti

Prado Esp Kapatma

merhaba, 2006 LC Prado 3.0 disesel otomatik aldım. Geçen pazar Belgrad'da yağmur da offroad yaparken ESP sebebiyle gaz basamadım ve offroad yapamadım. Bu aracın ESP kapatma düğmesi yok, kapatmanın başka bir şekli var mıdır acaba ?

4. şafak vakti

Rexton Tavsi̇ye Edi̇li̇r Mi̇ ?

MERHABA, 2012 MODEL REXTON 2.0 DİESEL AT ALACAĞIM. AMACIM ELBETTE HARD OFFROAD OLMASA DA, DALIŞ, KAMP, BAZI AİLE OFFROAD GEZİLERİ DERKEN ELBETTE ZORLANACAĞIM TERLER OLACAKTIR. BÖYLE BİR HOBİYE REXTON UYGUN BİR ARAÇ MIDIR, AYRICA KRONİK SABIKASI VAR MI? PARÇA PAHALILIĞI VS. GİBİ.... TEŞEKKÜR EDERİM

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri