Arama sonuçlarınız

1. Ç

Husky Bird Kullanan Var Mı?

Merhaba, Uzun zamandır indirime girmesini beklediğim Husky Bird çadırı sonunda aldım. Yalnız çantadan çadırın tabanına serilecek naylon çıkmadı, sadece tülden oluşan iç kısım ve dış tente var, bir de diğer ıvır zıvır. Daha önce kullandığım başka bir çadırın paketinden tabana serilecek kalın bir...

2. Ç

Bu Ayakkabı Nasıl

Merhaba, doğa yürüyüşlerinde ve özellikle suyla temasın bol olduğu parkurlarda kullanmak için aşağıdaki ayakkabıyı almak istiyorum. Ancak Merrel markasını ve kalitesini hiç bilmiyorum. ve bu tarz bir ayakkabıyı daha önce kullananlara sorum şu olacak, bu ayakkabıyı sadece suda mı kullanmak...
  3. Ç

Ailecek bayram tatili tavsiyesi

Merhaba, bayramda ailecek İzmir'den başlayıp Fethiye'ye kadar 3-4 günlük bir tatil planlıyoruz yalnız rotayı çizemedik yani kararsız kaldık. izmirden çıkıp Kuşadası'ndaki Aquapark'a uğrayacağız, o gece Kuşadası'nda kalalım diyoruz. sonra da geze geze fethiye'ye ulaşıp 2-3 gün de oralarda kalmayı...

4. Ç

Çilingoz'da kamp yapan var mı?

Merhaba, Çilingoz'da daha önce kamp yapanlardan yer hakkında bilgi almak istiyorum gerek çadır kurma gerekse de ulaşım nasıl? nerelere çadır kurulabilir? kamp yeri işletmesi var mı vs.? Teşekkürler
  5. Ç

Bu çadır hakkında..

Selamlar.. Mart ayında 1 aylık bir kampa girmeyi düşünüyorum. Daha yer konusunda karar veremedim ama yüksek ve soğuk bir yerde olacağı kesin gibi :) Şimdi benim sorum şu.. Elimde Kipa'dan aldığım Tesco marka 2 kişilik çift katlı çadır var yazın 2 defa deniz kenarında sorunsuz kullandım. ama bu...

6. Ç

İzmir ve çevresinde uzun süreli kamp alanı?

Merhaba, Mart'ın başından sonuna kadar yaklaşık 1 aylık bir süre içinde İzmir civarında kamp yapacağım. Daha önce birkaç defa kamp deneyimim oldu ama hep deniz kenarında mesire yerlerinde.. bu kez durum farklı olduğu için dağda bayırda bir yer olsun istiyorum. Yamanlar Karagöl'ün hep methini...

7. Ç

Uyku Tulumu İçin Kılıf- Çanta Lazım

Arkadaşlar bende eski bir uyku tulumu var, ne zamandır kullanılmıyordu, çantası kaybolmuş, acaba buna bi çanta nereden alabilirim, ya da nasıl bir şeyler uydurabilirim, tam ölçülerini bilmiyorum ama standart bi insan boyunda ve 1900 gr ağırlığında. Kamp malzemeleri satan yerlerde bulunur mu acaba?
  8. Ç

Çanta Alacağım, Hangisini Tavsiye Edersiniz?

Arkadaşlar merhaba.. ben kampçılığa yeni başlıyorum, henüz yeterli ekipmanım yok, yeni yeni oluşturmaya çalışıyorum. İşten fırsat bulduğum an şu 2-3 hafta içinde arkadaşlarla bi kamp olayına girelim diyoruz. Şimdi benim bi tane 40 ltlik sırt çantam var ama geçen sene Ankara'da bir seyyar...
  9. Ç

"Doğada Tek Başına" NTV Yeşil Ekran 19 Haziran'da Başlıyor

SERDAR KILIÇ DOĞADA TEK BAŞINA İnsan mı doğaya hükmeder, doğa mı insana? İnsanoğlunun doğayla imtihanı ekrana taşınıyor. Serdar Kılıç doğada tek başına hayatta kalmanın yollarını gösteriyor. Balta girmemiş ormanlarda su ve yemek nerede bulunur? Ateş nasıl yakılır, sığınacak yer nasıl olmalıdır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR