Arama sonuçlarınız

1. toley

Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Wj 2001 Arazi Vitesi Kullanımı Nasıl Olmalı?

Ynt: Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Wj 2001 Arazi Vitesi Kullanımı Nasıl Olmalı? Merhabalar. Ben de bir yıldır 4.7 sahibiyim. Jeep'iniz hayrlı olsun. Anlattıklarınıza bakılırsa vuruntulu geçişleri, vites geçmeden 2-3 saniye beklemeleri bende yaşıyordum. Hatta birde D ye takar takmaz gaza...

2. toley

Grand Cherokee 4.7 yıllık vergisi

Ynt: Grand Cherokee 4.7 yıllık vergisi Herkese merhabalar. 2001 wj sahibiyim. temmuz vergisi 1742 tl olan aracımın vergisini kasko şirketlerinden alınacak ıslak imzalı kasko değerini gösterir belge ile iki satır dilekçeyi ilgili vergi dairesinin motorlu taşıtlar kısmına verdim ertesi gün...
  3. toley

Ankara'da iyi bir LPG ustası

Ynt: Ankara'da iyi bir LPG ustası Aracınızı Üstün LPG'de gördüm. Abi silindir tank vardı simite çevirdik demişlerdi. Kendi aracımda lpg den benzine atlama problemi vardı, çok dolaştım, herkes yaptık dediler. Deneme sürüşlerinde de hiç problem olmazken, sonradan heptekrarladı. Aracımdan...

4. toley

Jeep Grand Cherokee 4.7 Oto Gazla Yakıt Sarfiyatı Nedir?

Ynt: Jeep Grand Cherokee 4.7 Oto Gazla Yakıt Sarfiyatı Nedir? Çok çok merak ettim yaptığınız tadilatı. Çok özel değilse duymak isterim. :) Avarage consumption verisini yazarken olası benzin sarfiyatının gaza oranını anlatabilmek içindi. Yoksa ben de biliyorum orada yazan ortalama değerin...
  5. toley

Jeep Grand Cherokee 4.7 Oto Gazla Yakıt Sarfiyatı Nedir?

Ynt: Jeep Grand Cherokee 4.7 Oto Gazla Yakıt Sarfiyatı Nedir? Herkese merhabalar. 2001 4.7 wj'm ile kuruş yazmayacağım, LPG fiyatları sabit durmuyor taşına toprağına kurban olduğum güzel ülkemde. 21.5Lt/100Km ve 18Lt/100Km LPG kullanım ortalamalarına sahibim. Bu Hafif şehir içi dur kalk stop et...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri