Arama sonuçlarınız

1. abdullah tepe

Motokaravan Içinde Atv Taşımak

Selam Arkadaşlar. Neden hep içeriye yerleştirmeyi düşünüyorsunuz. PSA Grubu gibi şasesi olmayan araçlar yerine, FORT veya DALLY gibi şaseli araçlar ile arkada taşımayı düşünmüyorsunuz.

2. abdullah tepe

Doğaya Atılan Pet Şişeler

Selamlar Sonuna kadar söylediklerinize katılıyorum. Aslında açıklaması gerçekten zor olsa da ; Denize gideni anlarım, pikniğe gideni anlarım. Bunlar doğa sever değil derim. Aldıkları terbiye bu kadar derim. Niyetleri mangal yakmak, çöpünü de rastgele atar derim.Derim de kendimi avutur, sonra da...
  3. abdullah tepe

Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015)

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015) Selamlar. Karavanlar için günlük ücret ne kadar? Ayrıca kamp alanında elektrik alma gibi bir durum söz konuşumu? Şimdiden bilgi için teşekkürler.

4. abdullah tepe

Karavan Da Türksat 4a Uydusu İçin Güncelleme

Ynt: Karavan Da Türksat 4a Uydusu İçin Güncelleme Enver bey selam. Karavan farklı yerlerde duruyordu. Zaten yaptırdığımda Geyiklideydim. Orada iki ayrı yerde konakladım. Sonrası Babakale ve Asos........
  5. abdullah tepe

Ynt: Karavan Da Türksat 4a Uydusu İçin Güncelleme Öncelikle selam. Bende karavan tipi neta çanak var. Durduğunmuz yerlerde açılan otomatik uyduyu bulan, hareket halinde ise kapanan cinsden. Geyikli de aradan dekoderi söktüm, 4a güncellemesi yapan arkadaş ayarlarını ev dekoderi gibi yaptı...

6. abdullah tepe

Ynt: Karavan Da Türksat 4a Uydusu İçin Güncelleme Teşekkürler Ferhat Bey. Aynı yömtemleri denedim fakat yayını alamamıştım. Meğerse çanakdan çıkış noktasında anten kablosunda bir kopma olmuş ve bu kopma tam da uydu değişimine denk geldi. İnternet den yeni frekansları alıp deneyip de bulamayınca...

7. abdullah tepe

Öncelikle selam arkadaşlar. Teknik bilgisi iyi olanlar mutlaka yardım edecektir. Karavanlar da bu işi nasıl çözeceğiz. Bende Neta Mobilsat var. Servisleri de sadece bir kaç şehirde. Şu an en yakın İzmir. Bu işi servis gitmeden çözebilirmiyim.
  8. abdullah tepe

Karavanla Karadeniz Turumuz İçin Yardım

Ynt: Karavanla Karadeniz Turumuz İçin Yardım Gezinizin keyifli ve eğlenceli geçmesi dileğiyle hayırlı yolculuklar. Yavuz abim zaten bu işin ehli olarak kısaca özetlemiş. Bana göre uzun bir rota, ama kısıtlı bir zaman. Fakat imkanlar da böyle olunca az zaman da çok yeri görmek istiyor insan...
  9. abdullah tepe

7. Gezenbilir Festivali 2014

Ynt: 7. Gezenbilir Festivali 2014 Güdül / Sorgun Göleti 'de uygun olabilir. Hem çadır hem de karavancılar için,

10. abdullah tepe

Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik

Ynt: Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik Allah rahmet eylesin. Ailesine ve sevenlerinin başı sağ olsun.

11. abdullah tepe

Piknik Tatil Oldu

Ynt: Piknik Tatil Oldu Güzel gecen zamanlardı. Her güzel gibi çabuk geçti. Darısı yeni birliktliklere. Bu arada ben dahil aynı mekanda 4 karavan ve 3 günü birlik gelen aracı misafir edip gönderdin. Büyük tüp bitti ama cırak yine de gitmeye izin vermedi. Helal olsun size.
  12. abdullah tepe

Ankara Ve Civarı Kalabalık Kamp Alanı?

Ynt: Ankara Ve Civarı Kalabalık Kamp Alanı? Sorgun göleti kamp alanı olarak cok güzeldi. Biz karavacılar için de çok uygundu. Bundan sonra kamp yapamayacaksak çok üzülürüm.

13. abdullah tepe

'egeli' 2014

Ynt: 'egeli' 2014 Güzel geziler Ülker Hanım. Keyif dolu geziler Yavuz Bey. Ne güzel rengarenk çiçeklerle açtınız sezonu. Bu seneki gezilerinizde çiçekler kadar renkli olsun.
  14. abdullah tepe

23 Nisan Temalı Kamp Etkinliği Ankara (25-26-27-nisan-2014)

Ynt: 23 Nisan Temalı Kamp Etkinliği Ankara (25-26-27-nisan-2014) Ve beklenen yağmur 20 dakika önce başladı. Şu an biraz yavaşlasa da yağmur devam edecek gibi gibi.
  15. abdullah tepe

Ynt: 23 Nisan Temalı Kamp Etkinliği Ankara (25-26-27-nisan-2014) Merak etmeyin Burak bey çaylar ( hatta ayranlar ) fazlasıyla içiliyor. Hava belli olmuyor dün gece oldukça güzel yağdı. Sonrası tertemiz bir mehtap. Şu an kapalı bir hava var her an patlayacak gibi. Fakat kısa sürede de acıyor...

16. abdullah tepe

Ynt: 23 Nisan Temalı Kamp Etkinliği Ankara (25-26-27-nisan-2014) Sağoalsın Gökhan. Kamp alanından ben görsel yüklüyemiyorum. Bendeki görselleri de dönünce fazlasıyla aktarırım.
  17. abdullah tepe

Ynt: 23 Nisan Temalı Kamp Etkinliği Ankara (25-26-27-nisan-2014) Arkadaşlar; Belli bir organizasyon diye bir şey yok. Şu an kamp alanındayız. Pazar günü akşama kadar da burdayız. Günü birlik veya kamp. Çadır veya karavan gelecek olan tüm arkadaşları bekleriz. Yer ve yol konusunda arayın yardım...
  18. abdullah tepe

Ynt: 23 Nisan Temalı Kamp Etkinliği Ankara (25-26-27-nisan-2014) Şu an 3 karavan Şükran - Abdullah TEPE Saadet - Rıfat TÜLİN Abbas Bey ve Oğlu Alper olmak üzere 6 kişi kamp sahasındayız. Kısa süreli bir yağmur sonrası tekrar güneş açtı.

19. abdullah tepe

Ynt: 23 Nisan Temalı Kamp Etkinliği Ankara (25-26-27-nisan-2014) Gelebilecek gibi olursanız ararsınız. 0 533 574 06 90. Bizler için sorun değil. Hoş geliyorsun Gökhan. İnşallah resimlerini face'de gördüğümüz çocuklar da geliyordur.
  20. abdullah tepe

Ynt: 23 Nisan Temalı Kamp Etkinliği Ankara (25-26-27-nisan-2014) 22 Nisan' da iki karavan saat 14 gibi yola çıkacağız. Size uygunsa bizimle gelebilirsiniz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR