Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan supergezgin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 128
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,563
Ynt: Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik

Allah rahmet eylesin,ailesine sabırlar dilerim,çok üzgünüm.

Etiketler

Değerli büyüğümüz Hüseyin Pelit'e Allahtan gani gani rahmet diler, geride kalan ailesine
başsağlığı dilerim.
Cevdet ÇELİKÖRS

Çok üzücü... İnsanı yola çıkmaya teşvik eden, heyecanlandıran yazılarınla tanıdım Rüzgâr'ı.. Asprovalta'ya, Penelopones'e ve en sevdiğin Adriyatik'e upuzun bir gidiş değil bu sefer ki. Sabır ve başsağlığı herkese...

Allah rahmet eylesin, ailesi ve sevenlerine sabır dilerim.

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

Ahh be RÜZGAR ABİ !.
DALYAN ağlıyor sensiz !.
Biz ağlamışız çok mu !.

Hepimiz bir gün öleceğiz, ve insansak ardımızda bıraktığımız eserlerle anılacağız...
Hüseyin abimizin eserleri hepimizin aklında, kalbinde yaşayacak...
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, saygıdeğer "kabin amiri" Selma ablamıza da sabır ve metanet diliyorum...

ALLAH TAHSİRATINI AFFETSİN,NUR İÇİNDE YATSIN...

Dün haberi alınca içimin sızladığını hissettim. Daha 2009'da ilk tanıştığımız gün aklıma gelmişti. Sıcak samimi yaklaşımıyla tam bir ağabey, beyefendi, dost canlısı idi. karavancılığı bizlere sevdirmişti. Mekanın cennet olsun abi.

Merhum Hüseyin Abime Allah'tan Rahmet , yakınlarına ve tüm sevenlerine başsağlığı dilerim.

İnsan vardır, doğar, büyür, çalışır, tüketir, yer, içer, oyalanır, yaşamaksa artık bunun adı, ne olduğunu bile anlayamadan göçer, gider..

İnsan vardır, üretir, gelişir, öğretir, ardında iz bırakır öyle gider..

Giderken "yaşadım" der. Hatta belki ölmedim bile der ardında bıraktıklarıyla..

Ağabey,

Gittiğin yer her neresi ise orada mutlu ol, çünkü yaşadığına hepimiz şahidiz..

Tanismanin kismet olmadigi ama yazilarindan karavanciliga dair cok seyler ogrendigim buyugumuz. Eminim geride biraktigi yazilari ile daha bir cok insana karavan ruhunu asilayacak, daha bir cok insana karavanciligi ogretecek. Allah rahmet eylesin, nur icinde yatsin. Ailesine sabir diliyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR