Arama sonuçlarınız

1. damast

Nordic Lights Led Projektörler

Merhaba Uzun zaman aradığım Nordic lights projektörleri buldum. http://www.nordiclights.com/start-english/products?groupId=2 http://www.nordiclights.com/start-english/products?versionId=1009 www.penamaden.com

2. damast

Off Road Sonrası Frontera Bakımı

Merhaba Frontera ya Off road sonrası yağıtığım bakımlar kısaca Özellikle yaz olduğu için klima.yağ ve soğutma suyu radyatör temizliği yaptım. Manuel hub yağlaması, Fren kaplipper cıvata yağlaması. Sonra plandiğim bakımlar tüm gresörlüklerin yağlanması ve diff ve sanzıman yağ değişim değişimi.
  3. damast

Off Road Sonrası Frontera Bakımı

.

4. damast

Frontera A 1997 Abs Sensör Tamiri

Bozuk olan ABS sensörümü tamiri ile ilgil fotoları paylaşıyorum. Sokette 5VDC olmalı ve ABS semsörü 1030 OHM gibi direnç okumalısınız. Bende sensör dip kısımdan kopmuş ve sonsuz direnç gösteriyordu. Tüm kabloyu yeniledim diranç 1030 OHM gibi olmalıdır Fotolar
  5. damast

Ayna mahruti dişlisi oranı 4.88 den 5.89 çikartmak istiyorum

Merhaba Arkadaşlar Fronteramda örjinal lastik ebatı 255/65/16 kullanılıyor. Arka diff oranı 4.88. Ön diff aynı mı bilmiyorum. Arka diff bildiğim kadar ile DANA 44 ön diff ne olduğunu bilmiyorum. Bilen arkadaşların Yardımı bekliyorum. Su anda 33X9.5X 16 lastik kullanıyorum. Araçta çekiş...

6. damast

Midland alan 42 multi için araç anteni

Merhaba Gezilerde kullanmak üzere Midland alan 42 multi el telsizi aldım. Daha verilimli kullanmak üzere araç için hangi tip CB anten almalıyım.

7. damast

İzmit Yuvacık İnönü yayla kar gezisi

Bu pazar çocukları attım araba doğru İnönü yaylası ;)
  8. damast

Yağmur Sonrası Anadolu Yakası (8 Haziran 2010)

Yine iş dönüşü ballıca üstünden şile gittim yollarda süperdi ,hertarafı selller almiş.
  9. damast

Ballıca Kesif Gezim (22 Mayıs 2010)

Merhaba Bugün yine tek başıma kendimi yollarla attım rotam kadıkoy,pendik,kurtdoğmuş,ballıca,darlık,bıçkıdere,kömürlük,üvezli, gözlemeciler,sarıgazı kadıkoy 8 saat süren keyıflı bir gezi. işte gezi resimleri

10. damast

Kemerburgaz Gezisi (14 Şubat 2010)

bir güzel battık ;D

11. damast

Nurol ve Murat ın (Damast) Macerası Istanbul (07 Şubat 2010)

Merhaba Bu gün yine sonu belli olmaya bir maceraya başladık ;D Hedef ömerli Kurtdoğmuş üvezli karakiraz üzerine Rivaya varmak. :D Nurola kartalda buluşduktan sonra Sabiha göksen yönunden kurtdoğmuştan devam etmek Macera başlıyor işte resimler
  12. damast

Murat ve Uğur Yine Şile'de-II 24 Ocak 2010

Maceraya başlıyoruz ;D

13. damast

23.01.2009 Şile Kar Gezim

Merhaba bugün yine yalniş şile yolarına düştüm. İşte resimler
  14. damast

Kar Yağdı Anadolu Yakasında Nereye Gidiyoruz (24 Ocak 2010)

Selam Arkadaşlar pazar günü kar yağınca inşallah nereye gezemeye gidiyoruz fikri olan varmı? Planlı gezi var mı?
  15. damast

FRONTERA WARN maunel 61385 HUB montaj

Merhaba Frontera da automatik hublarda sorun olduğu iiçin WARN maunel 61385 HUB montaj ettim Foto ve kısa özet bilgileri

16. damast

Frontera tavan örnek resimleri

resimler
  17. damast

Opel Frontera da 265/75/16 Kullanan Var mı?

Merhaba Arkadaşlar Bildiğiniz gibi orjinal lastik ebatımız 255/65/16 dir buda 29.05 inch denk gelir orjinal ebet 245/75/16 şu anda kullandiğim 30.46 inch denk gelir takmak istediğim 265/75/16 bunda 31.64 inch denk geliyor. 265/75/16...
  18. damast

Karakiraz Şİle Gezimiz (13-12-2009)

Merhaba Evde içme su rezervi bitmiş,kaptım bidonları çıktım yola babamla:)) Ama hep muhalefet oldu bana yollarımda,büradan gidilmez diye. Ne diye baba dır haklıdır. Yani anlacağınız çok yumsak bir gezi oldu:)

19. damast

En Güzel Opel Frontera Fotoğrafları

Resimler
  20. damast

Opel Frontera İçin Şnorkel Uygulaması

Merhaba arkadaşlar altda snorkel uygulamasın resimleri mevcuttur .Size fkir verebilir sen kısa zamanada bende buna çok benzer bir uygulama gercekleştieceğim. selamlar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR