Arama sonuçlarınız

1. HAMRADIO

Cimer(cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi) Başvurusu

Kaçırdığım bir şey mi var? Ne alaka? Saygılar
  2. HAMRADIO

Magic Screw Vidalı Çadır Kazığı

Malzemesi nedir? Plastik mi, Metal mi? Saygılar, Atila

3. HAMRADIO

Off Road Ve Aci̇l Kullanim Için Papağan Röle Çalışması

Linke tıkladım, sadece şikayet var. Çalışan bir şey beklerken.. Üstelik hiç bir kanun ve yönetmelikte yeri olmayan bir uygulama için.. . Lütfen, reklamınızı yapacaksınız diye vaktimizden çalmayın.
  4. HAMRADIO

Uniden Ubc 760 Xlt Radyo Frekans Tarayıcı

Sadece radyo gibi dinleme yaptığından belgeye gerek yoktur. ... demişsiniz. Bu tür otomatik frekans taramalı alıcı cihazları kullanmak yasaktır. OTOMATİK FREKANS TARAMA ÖZELLİKLİ TELSİZ CİHAZLARI YÖNETMELİĞİ

5. HAMRADIO

Römörk Bağlantı Kilit Ve Çeki Topuzu Uyumsuz

TÜV'de çeki demirinin topuz çapı ölçülüyor diye biliyorum. Tam ölçüsü ne olmalı? bilginiz var mı?

6. HAMRADIO

Yaşam Aküsü Şarj Ve Diğer Bağlantılar Hakkında Fikir Alış Verişi

Paralel bağlantılarda, ölçülen gerilim, 12 volttur. Siz paneli + küyü+buzdolabını paralel bağlıyorsunuz. 24 Volt olabilmesi için panel ve Akünün seri bağlanması gerekir ki arada Solar panel ünitesi olduğu için bunu yapamazsınız, yapmak isterseniz, Akünün artı ucunu panelin eksi ucuna, panelin...
  7. HAMRADIO

23 Şubat Karavan Fuarı Süresince Ücretsiz Bilet Davetiyesi

Teşekkürler, Fuarda başarılar dilerim.
  8. HAMRADIO

Vinç Yerine Alternatif Olabilirmi

Aracım vinç takmaya müsait değil, bu nedenle bana da arabanın bir kenarında dursun diye bu el vincini tavsiye etmişlerdi,

9. HAMRADIO

İstanbul Ve Çevresinde Kamp Yapılacak En İyi 10 Yer

Merhaba, Bence buraya Danamandıra Tabiat parkı da eklenebilir.

10. HAMRADIO

Kampingdeki Hayvanlar...

Merhaba, Bir köpek sahibi olarak cevap vermek istedim. Kapalı kamp alanlarında %100 haklısınız. Sahipli köpekler için sahiplerini, diğerleri için kamp sorumlusunu uyarmalısınız. Açık kamp alanlarında ise tavsiyem şöyle olacak, Köpekler, kendi bölgelerini pisletmezler. Tavsiyem, yanınızda...
  11. HAMRADIO

Çilingoz-kıyıköy Sahil Şeridini Kapsayan Röleler

En azından çalışıyor olması güzel :) 73!

12. HAMRADIO

Röle çalışıyor mu? Dinleyen mi yok? Saygılar, 73!
  13. HAMRADIO

TB1GRY de TA1DX, Ben İstanbul'dan bu röleyi açamıyorum, Mahya yüksek olduğu için açabilmem gerektiğini düşünüyorum, sonucu paylaşırsanız sevinirim. SAygılar, 73! de TA1DX Atila
  14. HAMRADIO

Merhaba, Mahya dağında 439.225 UHF rölesi var, ton 82,5 73! de TA1DX

15. HAMRADIO

Karavan Için Güneş Panelinin Watt'ını Hesaplama

Beyefendi, ben size kendimce gereken uyarıyı yaptığımı düşünüyorum. Karar sizin ve sizin yazdıklarınızı okuyanların. Saygılarımla, Atila Başkoçak
  16. HAMRADIO

Karavan Için Güneş Panelinin Watt'ını Hesaplama

Sayın İnce999 Bey, Saygısızlık yapmak istemem ama 170X20=3400 watt harcama yapar. 3400/12=280 amper tüketim yapar. cümlesini neye dayanarak kurabiliyorsunuz?? Bu cümlenizden sonra, Diğer yazdıklarınızı okumadım bile.. İyi niyetinizden hiç şüphem yok, ancak lütfen TEKNİK konularda fikir...
  17. HAMRADIO

Araca Ampermetre Bağlamak

Merhaba Barış Bey, verdiğiniz linke baktım, detay göremedim. Ancak ilanı vs yapıldığına göre, demek ki iyi-kötü iş görüyor. Verdiğiniz karara saygı duyuyorum, işi çok iyi bilmiyorsanız, sorumluluğu başkasına yüklemeniz şarttır. Zorlamayla bir yere varılmaz, size yukarıda benden önce...

18. HAMRADIO

Merhaba Barış Bey, 1- 100 Amper şöntün direnci 75 mV bölü 100 A = 0,75 miliohm ( 750 mikro ohm) dur, yani devrede yok farzedebilirsiniz.. Erime vs ise mümkün değil :smiley: Siz her iki aküye de ampermetre bağlayacak mısınız, yoksa sadece ikinci aküye mi düşünüyorsunuz? ikinci akü için 50...
  19. HAMRADIO

Şönt bağlantı şeması ve Separatör kontrol kutusu iç şemasını veriyorum,

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto