Arama sonuçlarınız

1. Gionni

Karavan Tonajları, Avrupa Standartları

Bu konuyu internette araştırdım ancak güncel haliyle bir cevaba ulaşamadım. Bakanlığın sayfasında bile bu mevduat yok, tuhaf tuhaf bilgiler verilmiş. Boş şase üzeri araca entegre dönüşümü yapacağız, ağırlıkla ilgili herkes farklı bir şey söylüyor. Dolayısıyla önceden net bir plan yapamıyorum...

2. Gionni

Semi Entegre Karavan Için Kamyonet Tavsiyesi (daily, Sprinter, Ducato, Transit)

İyi günler. Önümüzdeki 1-2 ay içerisinde aracı alıp, karavan dönüşümü için firma araştıracağız. Öncesinde düşüncemiz Ducato motokaravandı ancak uzun soluklu seyahat için (yurt dışı da dahil) entegreye dönmeye karar verdik. Uzun/ekstra uzun şase araç bakıyorum, seçeneklerimiz az olduğu için...
  3. Gionni

Ayakkabı/bot Tavsiyeleri-görüşleri

Çok profesyonel teknik destek sağlamayacak, kampta, trekkingte, arazide, günlük te kullanabileceğim ayakkabı-bot arıyorum. Bot elimde 2 adet mevcut ama çok ağırlar, pek kullanışlı olduğunu söyleyemem. Ayakkabı olarak bir çok markaya baktım, internetten araştırdım, kalite yönünden birbirlerine...

4. Gionni

Ege Bölgesi'nde Gönüllülük Sistemi Üzerine Kamping Yerleri

Merhaba. Ağustos ayında Kabak-Kelebekler Vadisi'ne gitmeyi düşünüyorduk ama vadi özelleştirilmiş, çadırlar oldukça pahalı, ayrıca gönüllülük sistemi de kaldırılmış ya da kota sağlanmış, o da ayrı bi muamma. Dolayısıyla yönümüzü Ege Bölgesi'ne çevirdik. Paradan olabildiğince bağımsız yaşamak...
  5. Gionni

Çanta Seçiminde Kararsız Kaldım.

Merhabalar. Çanta konusunda yardıma ihtiyacım var. Epeydir inceliyorum şuan sadece 2 model üzerinde kararsız kaldım. Çanta almayı düşünüyorum, çok büyük bir şey olmayacak, boyuma ve kiloma göre ideal olması gerekiyor. Boyum 178 kilom 69. +60 litre düşünüyorum, 80 litreyi aşmaması iyi olur, çok...

6. Gionni

Bilgi ve görüşlerinize ihtiyacım var.

Öncelikle herkese merhabalar. Epeydir aklımda şöyle hevesle ve şehvetle bineceğim, kendime ait, tipi hiç umurumda olmayacak, tercihen bol çamurlu ve tozlu bir off road aracına sahip olma fikri var. Mevcut olarak az biraz belki de yetmeyecek miktarda bir biriktirmişliğim var, tavsiyelere uyarak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri