Arama sonuçlarınız

1. karakartal01

Çanakkale- Balıkesir Motorla Seyahat

Arkadaşlar ben 20/06/2014 ten sonra eşimle beraber Adanadan yola çıkarak motorsikletle Çanakkale - Balıkesir bölgesinde yaklaşık 10 gün gezmeyi düşünüyorum. Güzergah, gidilecek ve kalınacak yerler hakkında pek fazla bilgim yok o bölgedeki motorcu arkadaşlar yardımcı olabilirmi

2. karakartal01

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? bende honda XL 185 S vardı şimdi birde Bajaj pulsar 200 NS aldım. rodaj aşamasındayım ama yakıt ve binim olarak tatmin edici
  3. karakartal01

Defender Motor ( 2,5 Düz Dizel )

Ynt: Defender Motor ( 2,5 Düz Dizel ) Düz dizel motorun ambalajında sıfırı 3600. tl düz dizelin motorunu tamir ettirmeye gerek bile yok. O motor yenilemeciye çok selam söyleyin en yakınındaki bir ford yedek parçacısına gidip motorun yenisinin fiyatını öğreniversin.(3600 tl çıplak motor...

4. karakartal01

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? Kötü bir Çin deneyiminden sonra Yamaha Virago 1100 aldım ama kullanımı bana uymadı satıp yerine 2012 model Honda CBF 150 aldım inanılmaz memnunum şehiriçini hallettim. Uzun geziler içinse Bmw F 650 cs almayı düşünüyorum.
  5. karakartal01

19 mayıs c.tesi günü Sarı mehmet in yurdu olarak bilinen:Demirkazık eteklerinde

Ynt: 19 mayıs c.tesi günü Sarı mehmet in yurdu olarak bilinen:Demirkazık eteklerinde Olumsuzluk yokta Haziranın ilk haftasında oğlumun düğünü var, hazırlıklar falan, zaman biraz ters yalnızca.

6. karakartal01

19 mayıs c.tesi günü Sarı mehmet in yurdu olarak bilinen:Demirkazık eteklerinde

Ynt: 19 mayıs c.tesi günü Sarı mehmet in yurdu olarak bilinen:Demirkazık eteklerinde Keşke daha sonra olsaydı ama yinede katılmaya çalışacağım.

7. karakartal01

Osmaniye OffRoad Gurubu Tanışma Gezisi (13 Aralık)

Ynt: Osmaniye OffRoad Gurubu Tanışma Gezisi (13 Aralık) Merhaba Kadirliden bilal sayman 110 defender
  8. karakartal01

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Yeni arkadaşlar hoş geldiniz, eski arkadaşlar merhaba
  9. karakartal01

Land Rover Defender Satış İhaleleri

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri Kusura bakmayın arkadaşlar ama bizim insanımıza MKE nin Askeriyenin hurdaları çok bile. Ben 2005 yılında tasişten 26.000 km deyken ihaleden aldığım şu an 50.000 km de olan bebek gibi arabayı satışa çıkardım 20.000 yazdım 18.000 bile veren çıkmadı. Ya...

10. karakartal01

Defender Kardeşliğine bir Üye Daha

Euro mu normal mi :) :) :) :)

11. karakartal01

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu hoş geldin Cem
  12. karakartal01

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

13. karakartal01

ADANOFF Adana Off-Road Kulübü Kızıldağ Kar Faaliyeti-11.12.11

Ynt: ADANOFF Adana Off-Road Kulübü Kızıldağ Kar Faaliyeti-11.12.11 Mükemmel çekimler,Ellerize sağlık. Kerim beni çok güldürdün ama sen Özgürü çekerken off-road mu yaptın rodeo mu tam anlayamadım :) ;D :)
  14. karakartal01

Hüseyin senin aracın resimlerini yeni gördüm. Araban süper,lastiklerinde harika yalnız kafama birşey takıldı motor 2.500 cc mi (lastik 2500 e göre biraz büyük gibi geldi de)
  15. karakartal01

Hayırlı olsun defenderiniz Halil bey Adanada defender çoğalıyor desenize ;D

16. karakartal01

Adana Off-Road Grubu; 1. Kuruluş Yılı Etkinlikleri - Karataş Batık Gemi Sahili (26 - 27 Kasım 2011)

Ynt: Adana Off-Road Grubu; 1. Kuruluş Yılı Etkinlikleri - Karataş Batık Gemi Sahili (26 - 27 Kasım 2 Süper resimler, darısı bundan sonraki etkinliklere :)
  17. karakartal01

Adana Off-Road Grubu; 1. Kuruluş Yılı Etkinlikleri - Karataş Batık Gemi Sahili (26 - 27 Kasım 2011)

Ynt: Adana Off-Road Grubu; 1. Kuruluş Yılı Etkinlikleri - Karataş Batık Gemi Sahili (26 - 27 Kasım 2 Mustafa, Korhan, Saim hepinizin ellerine sağlık çok güzel resimler.
  18. karakartal01

Ynt: Adana Off-Road Grubu; 1. Kuruluş Yılı Etkinlikleri - Karataş Batık Gemi Sahili (26 - 27 Kasım 2 Saim senden allah razı olsun sende olmasan bizim land ın resimlerini çeken yoktu. hep arkalarda karamboldeydi ilk defa sade ve net bir resmini gördüm. :) :D ;D

19. karakartal01

İbrahim çok doğru söylüyorsun hepsine katılıyorum.
  20. karakartal01

Gökhan defender gerçekten ayrı bir araba,herkese bir defender,her defenderciyede az yakıt yakan yedek bir araç lazım. Kesinlikle gündelik araç değil ama arazide 10 numara. Bu arada Hüseyin sanayide arkadaşlara sordum tahmini 150-250 arası dediler aracı görmeden ebetlerı biraz hayali...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri