Arama sonuçlarınız

1. G

Dacia Duster; 4x4 Saç Jant

Selamlar arkadaşlar, Çıkma yada hesaplı Saç jant nereden bulunabilir.Araştıran oldumu ? Bilgi paylaşırsanız sevinirim.

2. G

duster 4x4 lastik

Selamlar, 3cm h&R yükseltme ile 235 70r 16 goodrich mt lastik takmayı denedik, ciddi anlamda sürttüyor. at lastik deniyen varmı.fotosu varsa süper olur. saygılar
  3. G

duster 4x4 doğru lastik ebatı

Selamlar arkadaşlar, 3cm yükseltme yayı olan arkadaşlar aksları yormadan en makul at yada mt lastik ebatı nedir. deneyenlerin değerli fikirlerini paylaşırlarsa sevinirim. tşkler

4. G

duster 4x4

selamlar arkadaşlar , yeni duster 4x4 aldım,fakat alt devirde şiddetli supap vuruntusu var,üst devirde kesiyor,daha önceki aracımda pejo ve 110 hp ve 240 tork vardı, fakat böyle bir sorun yoktu servise sordum bu makinada normal dediler.sizdede aynı durum varmı varsa demek ki motorun karakteri...
  5. G

hilux 2.4 ve 2.8 yakıt tüketimi

selamlar arkadaşlar, hilux 2.4, 2,8 lerin yakıt tüketimi hakkında sağlıklı bir bilgi alamadım.sahibi olanlardan yardım bekliyorum ,2.8 turbo türkiyede varmı? tşk ederim.

6. G

l200 astc mi super select mi

selamlar. 2008 model l200 4x4 almak istiyorum ,kullanacağım parkurda zaman zaman 50cm kar yada eğimli çamur yerler oluyor, seçeçeğim model astc li yoksa super select özellikli mi olmalı kullanan arkadaşlarımızdan değerli fikirlerini bekliyorum. teşekkür ederim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR