Arama sonuçlarınız

1. ALP_ER_TUNGA

T3 Westfalia ile Avrupa Gezimiz...

Yazının yarım kalması 2. çocuk ile birlikte kesinleşmiş oldu...

2. ALP_ER_TUNGA

T3 Westfalia ile Avrupa Gezimiz...

Ynt: T3 Westfalia İle Avrupa Gezimiz... Teşekkür ederiz, bebekten ve iş yoğunluğundan dolayı yazıyı tamamlayamadık. Umarım kısa sürede tamamlarız. İyi dileklerinizi bizde paylaşıyoruz.
  3. ALP_ER_TUNGA

Satılık Sprinter 4x4

Ynt: Satılık Sprinter 4x4 Aracım satıldı, geç cevabım için kusura bakmayın.

4. ALP_ER_TUNGA

Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Seyfettin bey, aracın sahibine ulaştım. İstanbul'daki arkadaşlarım araca gidip bakıp bilgilendirecekler. Hymer konusundaki tek tereddütüm ve korkum ortalama hızının 70 km/h olması yönünde, Ankara'da oturan birisi olarak...
  5. ALP_ER_TUNGA

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Evet muadil hymer kullanıcısı arkadaşlara motor konusunu danışmam gerekiyor. Hymer'in avantajı park yeri ve manevra sıkıntısının olmaması. İnsel hocamında dediği gibi 3 kişilik bir aile için yeterli olacaktır. Fotoğraflardan mı...

6. ALP_ER_TUNGA

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Seyfettin bey uyarınız için teşekkür ederim. Aşağıdaki araçlar için görüşlerinizi alabilirmiyim. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-motokaravan-fiat-indi-son-fiat-orjinal-hymer-camp-46-45.000-den-124035672/detay...

7. ALP_ER_TUNGA

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Hocam ilan sahibi ilanda telefon numarasını yazmamış, mesajımada şuana kadar cevap yazmadı. Bekliyorum :)
  8. ALP_ER_TUNGA

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Hocam, İlan fotoğrafları yetersiz, iletişim bilgilerini de yazmamışlar, mesajımada cevap vermediler. Bu araçlardaki yakıt tüketimi hakkında bilginiz var mı?
  9. ALP_ER_TUNGA

Tek Geçişli Vize İlgili Soru

Arkadaşlar 8-21 eylül tarihleri arasında ingiltere'ye iş seyahatim olacak, ingiltere'ye 5 senelik vizem var. Gidiş ve dönüşüm Lufthansa münih aktarmalı uçak ile yapacağım. Dönüş esnasında münih'te inip Prag ve çevresini gezmek istedim ve çek büyük elçiliğine vize başvurusunda bulundum ve 20...

10. ALP_ER_TUNGA

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Açıkçası araç ailecek hoşumuza gitti, yalnız aracın uzunluğu bizi epey bir korkuttu. Hanım'dan ok alamadım. :(

11. ALP_ER_TUNGA

Satılık Sprinter 4x4

Ynt: Satılık Sprinter 4x4 Bülent bey, iş yoğunluğundan ötürü ancak cevap verebiliyorum, kusuruma bakmayın. Araç 10.5 m3, diğer ölçüleri aşağıdaki resimde görebilirsiniz. Bunun yanısıra araç içerisinde ayakta rahatlıkla durulabilmektedir. Fotoğrafları çektikten sonra ekleyeceğim. Örnek olması...
  12. ALP_ER_TUNGA

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Linkteki araç için yorum (Fiyat, kullanım, yedek parça bulunurluğu vs.) yaparmısınız. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-motokaravan-hymer-luks-motokaravan-94982897/detay

13. ALP_ER_TUNGA

Satılık Sprinter 4x4

Ynt: Satılık Sprinter 4x4 Bülent bey, model yılı 2001.
  14. ALP_ER_TUNGA

Satılık Sprinter 4x4

Ynt: Satılık Sprinter 4x4 Fotoğraf
  15. ALP_ER_TUNGA

Satılık Sprinter 4x4

Ynt: Satılık Sprinter 4x4 İletişim. Alper - 05495628855

16. ALP_ER_TUNGA

Satılık Sprinter 4x4

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-motokaravan-sprinter-4x4-120636046/detay Aracımı karavana çevirmek için aldık fakat aileye katılan yeni ferdimiz nedeni ile aracın satışına karar verdik. - Aracın üzerinde yeni 6 adet lastik bulunmaktadır. - Aracın tüm ağır bakımları kolluman...
  17. ALP_ER_TUNGA

Gezenbilir 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013)

Ynt: Gezenbilir 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013) Takip
  18. ALP_ER_TUNGA

Yakıt Tasarruf Cihazları İşe Yarıyor mu?

Ynt: Yakıt Tasarruf Cihazları İşe Yarıyor mu? Radyo kanallarında tanıtılan ürünlerden birisini alan arkadaşım dizel test düzeneğinde cihazı denedi, yakıtta herhangibir azalma tespit edemedi. Arkadaşım cihazı geri vermek için firma ile telefonlaştı, adamlar araçta tasarruf olmadığını akredite...

19. ALP_ER_TUNGA

Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Devam
  20. ALP_ER_TUNGA

Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Devam

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız