Arama sonuçlarınız

1. ismeterem

Sevgili Arkadaşlar Bu Karavan Sizce Nasıl, Tavsiye Edermisiniz???

benim merakım trafik sigortası kamyonet diyemi ödeniyor yoksa özel amaçlı araç. diyemi?

2. ismeterem

Duster İç Mekan Sesleri

Ynt: Duster İç Mekan Sesleri arkadan gelen ses bendede vardı aradım aradım en son bagaj kapağının kilit karşılığını öne aldım geçti bagaj kapağından geliyomuş ses bilginiz olsun.
  3. ismeterem

Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? serkan kardeşim ali beyin gitti gidiyordaki ilanı nerde bulamadım yardımcı olurmusun ayrıca cam rüzgarlıkları fitilin içinde camı zorlamıyormu açılıp kapanırken paylaşımların için çok teşekkürler..

4. ismeterem

Duster İç Mekan Sesleri

Ynt: Duster İç Mekan Sesleri benim araçta çukurlara girince tok bir tıkırtı sesi geliyordu arka bagaj kapağından geldiğini buldum kilit karşılığını biraz ileri alarak boşluğunu aldım ses gitti...
  5. ismeterem

Dacia Duster Yakıt Tüketim Tecrübeleri (Fuel Consumption)

Ynt: Dacia Duster Yakıt Tüketim Tecrübeleri (Fuel Consumption) benim araba bilgisayarı hep 6.3 gösteriyo ne aşağı ne yukarı her hızda ve her yolda aynı olurmu böyle bişi..

6. ismeterem

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? sunroof buradan alınabilir,http://www.sunroofcenter.com/index.html

7. ismeterem

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? sanruff çok güzel olmuşta muayeneye gidince ne derler acaba ,ruhsata işletmek gerekmezmi orijinalinde böyle bi şey yok çünki. ???
  8. ismeterem

Dacia Duster Aksesuarları ve Montaj Talimatları

Ynt: Dacia Duster Aksesuarları ve Montaj Talimatları serviste tanesine 70 tl istediler 4 tanesi 280 tl çok geldi bana yan sanayi 35 tl önler sadece çifti. arka kapılara yok.
  9. ismeterem

Dacia Duster Sahipleri Listesi

Ynt: Dacia Duster Sahipleri Listesi

10. ismeterem

Dacia Duster Yakıt Tüketim Tecrübeleri (Fuel Consumption)

Ynt: Dacia Duster Yakıt Tüketim Tecrübeleri (Fuel Consumption) bu araçların şamandıraları bence kesin arızalı 3 çizgi düştü depoyu fulledim 130 tl yakıt aldı .

11. ismeterem

Ynt: Dacia Duster Sahipleri Listesi arkadaşlar bence bu araçların mazot göstergeleri hatalı gösterge 3 çizgi düşüyo fulledim 130 tl mazot aldı bu fabrikasyon hata bence servise müracat edicem bakalım ne diyecekler burda paylaşırım sizle..ayrıca sanderonun cam rüzgarlıkları bunada uyuyormuş ama...
  12. ismeterem

Ynt: Dacia Duster Sahipleri Listesi http://www.dacia.com.tr/page.aspx?id=714 bu adreste fiatlar var.

13. ismeterem

Ynt: Dacia Duster Sahipleri Listesi ben arkadaşımdan aldım,4500 km de idi ,sitesinde fiatlar var sanırım 40200 tl.look paketi ve metalik boya farkı ile.
  14. ismeterem

Dacia Duster Aksesuarları ve Montaj Talimatları

Ynt: Dacia Duster Aksesuarları ve Montaj Talimatları acaba bu camlara takılan rüzgarlıkları nerden bulabilirim ve fiat hususunda bilgisi olan varmı,teşekkürler. :(
  15. ismeterem

Ynt: Dacia Duster Sahipleri Listesi ben ismet erem istanbulluyum üsküdarda bağlarbaşında oturuyorum emekli teknisyenim ,saygılar.

16. ismeterem

Ynt: Dacia Duster Sahipleri Listesi arkadaşlar bende varım.ismeterem dacıa duster 4x2 1,5 dcı laruette look paket

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri