Arama sonuçlarınız

1. TimeTraveler

Seyyah Yaşam Tarzı

Ynt: Seyyah Yaşam Tarzı Arkadaşlar sağolun yakında yazıcam ayrıntılı şekilde. Aklımda burası...

2. TimeTraveler

Seyyah Yaşam Tarzı

Ynt: Seyyah Yaşam Tarzı Aperatif bile çıkarırım ;) ama şartlar el vermiyor. Hümeyra mı dinliyorsun, kördüğüm parçasını seviyorum
  3. TimeTraveler

Seyyah Yaşam Tarzı

Ynt: Seyyah Yaşam Tarzı Yumurta makarna ve patates :) Yemek yapıyorum dediğin bunlarmıydı? :P Neden açlıktan ölene kadar yemek yapıp yemediğini şimdi anlıyorum :D

4. TimeTraveler

Seyyah Yaşam Tarzı

Ynt: Seyyah Yaşam Tarzı Ne var biliyor musun? Bu korkunç ;D. Bana kolayca yapabileceğim yemek tarifleri lazım :). Hazır çorbalar cepte
  5. TimeTraveler

Seyyah Yaşam Tarzı

Ynt: Seyyah Yaşam Tarzı Çok sağol ya gözlerim yaşardı :'(. Yemek yapmayı biliyor musun?

6. TimeTraveler

Seyyah Yaşam Tarzı

Ynt: Seyyah Yaşam Tarzı Yazıyım deniz 8) param eksik ve bana yakın birinin onayı eksik :D

7. TimeTraveler

Seyyah Yaşam Tarzı

Ynt: Seyyah Yaşam Tarzı Yahu durun hele bazı şeylerim eksik kafama silah dayıcaksınız yakında çık lan hadi diye :D sonbaharda başlayacağım yaz bitince. Hayır yani burada istemiyosanız beni söyleyin bilelim :P :D
  8. TimeTraveler

Fethıyede Kamp

Ynt: Fethıyede Kamp >:( dostum çok kıskandım ya. kelebekler vadisinin resmini masaüstü yapmıştım bi ara, müthiş bir yer mutlaka görücem ve yüzücem o denizde. Fazla kalabalık bi yerede benzemiyo tam ideal. Neyse Benim içinde kulaç mulaç at bişey yap ;D 'lol'. İyi yolculuklar.
  9. TimeTraveler

Seyyah Yaşam Tarzı

Ynt: Seyyah Yaşam Tarzı Eyvallah erdi :D. özel olarak gitmek istediğin bir yer var mı? Bu yaz arkadaşlarıma sözüm var. Ağustos ayında çalışcam zaten. Seyahate dediğim gibi kışın başlamayı düşünüyorum seneye yaz ayında akdenizi beraber adımlarız dostum :D Tabi buralarda olursan. Bana...

10. TimeTraveler

Seyyah Yaşam Tarzı

Ynt: Seyyah Yaşam Tarzı Ya aslında tahmini 1 yıl dedim belki 5 ay sürer belki daha fazla, belki sandığımdan çok dha fazla para gidicek belki daha az, bu şey ne kadar zamanımı alacak ne kadar para harcıyacağımı kestiremiyorum. Olta çok ağır gelir ya, artık arada bi kendime kıyak geçip tavuk...

11. TimeTraveler

Seyyah Yaşam Tarzı

Ynt: Seyyah Yaşam Tarzı Çok sağol belonni güzel yerler :) doğuyu merak ediyorum hep otantik gelmiştir bana ama şimdilik planda yok. Karadeniz rotamı yarısına kadar çizdim sonra iç anadoluyu planlıcam.
  12. TimeTraveler

Seyyah Yaşam Tarzı

Ynt: Seyyah Yaşam Tarzı İnsan belli bir yaştan sonra hele ailesi ve işi varsa, yapacağı gezi pahalıya patlıyor, ister istemez, sizi çok iyi anlıyorum. Ama dediğiniz gibi çok düşük rakamlarada avrupa turu yapılabiliyor. Örneğin Ozan Kanbertay bisikletiyle 48 günde 7 ülke gezmişti ve günlük...

13. TimeTraveler

Seyyah Yaşam Tarzı

Ynt: Seyyah Yaşam Tarzı drankara bloguna baktım şimdi maşallah :) gitmediğin bir yer var mı avrupada?
  14. TimeTraveler

Seyyah Yaşam Tarzı

Ynt: Seyyah Yaşam Tarzı Blog sayfalarını hep sevmişimdir takip ettiğim bir sürü blog var ama hiç açmaya heves etmedim. Bi de aslına bakarsan drankara, Bu yolculuğu yaşarken rahat olmak istiyorum, blog flan açarsam oraya yazmam gerekicek boşuna ağırlık yapmasını istemiyorum kafamda, aklımın bi...
  15. TimeTraveler

Seyyah Yaşam Tarzı

Ynt: Seyyah Yaşam Tarzı Dimi ;D Romayıda yakarım ben

16. TimeTraveler

Seyyah Yaşam Tarzı

Ynt: Seyyah Yaşam Tarzı Varyaa bunu yazıcağını biliyordum heheh :D kesinlikle onuda okuyorum
  17. TimeTraveler

Seyyah Yaşam Tarzı

Ynt: Seyyah Yaşam Tarzı Teşekkür ettim bekir abi :). O halde bana, şuraya mutlaka gitmelisin diyebileceğin güzel bi yer söyler misin? Çok sevinirim :)
  18. TimeTraveler

Seyyah Yaşam Tarzı

Ynt: Seyyah Yaşam Tarzı Karanlık kanyonun resimlerine baktım çok ilginç bir yere benziyo yazdım listeye teşekkürler :D.

19. TimeTraveler

Seyyah Yaşam Tarzı

Ynt: Seyyah Yaşam Tarzı Sağol güzel abim. Peki bana doğasını denizini sevdiğin daha önce gittiğin önerebileceğin bir yer var mı? Listeye yazıcam. Bi de Ben niye özel mesaj atamıyorum? Var mı bilgin :(
  20. TimeTraveler

Seyyah Yaşam Tarzı

Ynt: Seyyah Yaşam Tarzı -Sayın mrdnz henüz 2 ay var, fotoğraf makinesi işini bu açıdan hiç düşünmemiştim :S Pek yakınım yok hiç denecek kadar az aslında bu yüzden kimsenin ne yaptığımla ilgileneceğini düşünmedim. -:) kahverengi, eyvallah yanlış konuşmuyorsun haklısın bir açıdan ama yine kendi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR