Arama sonuçlarınız

1. S

Dağcılık,yürüyüş Aktiviteleri İçin Çanta Seçimi Yardım

Merhaba , Dağcılık ve Yürüyüş aktivitelerinde kullanmak için 30-40 Lt hacime sahip çanta araştırıyorum. Araştırmalarım sonucunda Deuter Futura çanta da karar kıldım. Sipariş vermeden önce birde sizlerden yardım almak istiyorum. Seçimim doğru bir seçimmidir. alacağım çanta ...

2. S

Paracord Bileklik

Ynt: Paracord Bileklik http://www.guntack.com/freecamp-paracord ben bu bilekliği aldım. yurtdışında Dealextreme de de güzel paracord lar var
  3. S

İsteğimi Karşılayacak Bir Çadır

Ynt: İsteğimi Karşılayacak Bir Çadır çadırın içinden çıkıyor. benim paketimden çıktı.ben ayrıca sordunuz sandım.

4. S

Ynt: İsteğimi Karşılayacak Bir Çadır Onarım kitleri ayrıcada satılıyor
  5. S

Ynt: İsteğimi Karşılayacak Bir Çadır husky çadırlar için bi yerde bi liste fotosu çekmiştim. hepsni tek tek araştırmıştım daha sonra. ekteki dosyaya bakabilirsin.

6. S

Ynt: İsteğimi Karşılayacak Bir Çadır Benim nacizene fikrim burton modeli olabilir. 3 mevsim çadır ege için idealdir diye düşünüyorum. Tabii karar senin husky ler de ben şunu gördümkü su geçirmez ve nefes alabilen yapıları var. o yüzden bana sorarsan husky her mevsim kullanmak için ideal...

7. S

Ynt: İsteğimi Karşılayacak Bir Çadır 3-4 Pencereli çadır bulabileceğini düşünmüyorum. husky çadırın burton modeli var 2+1 kişilik ve bizon modellerinde çift giriş var bunların girişlerini pencere gibi kulanabilirsin. Geçenlerde bende araştırıyordum. şu an piyasada en uygun husky çadırları...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri