Arama sonuçlarınız

1. derkmen

Grand Cherokee Wj Ön Tampon Gizli Vınc.

Merhaba. Montaj çok güzel olmuş. Rica etsem usta telefonunu benimle de paylaşabilir mısınız SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. derkmen

L 200 Off Road Canavarının Adım Adım Modifiyesi

Bir Deneme yapalım o halde SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. derkmen

Bu arada resim göremeyen sadece ben miyim?

4. derkmen

Maşallah. güzel günlerde kullanın. İlk fırsatta araçları yan yana getirsek güzel görsel çıkacaktır Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
  5. derkmen

Isuzu D-max İle Anadolu Yollarında

Ynt: Isuzu D-max İle Anadolu Yollarında Merakla takip edeceğimiz bir konu olacak. Size de tekrar kolay gelsin ve iyi eğlenceler.

6. derkmen

2013 Ford Ranger Lastik Ebadı

Ynt: 2013 Ford Ranger Lastik Ebadı Nacizane önerim 1.27 cm için risk almayın der, 32 inç ile mutlu mesut gezmek yönünde olur..

7. derkmen

Ford Ranger Xlt İle Wildtrak Arasındaki Fark

Ynt: Ford Ranger Xlt İle Wildtrak Arasındaki Fark Merak ettiğim konu bu durumda Rangerlara %100 havalı, elektrikli ve/veya sabit kilit yok mu? L200 ile arasında fiyat olarak ciddi fark var bu durumda hangisi daha efektif olur değerlendirebilmek gerekir...
  8. derkmen

Araç Üstü Çadır Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ynt: Araç Üstü Çadır Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Teşekkür ederiz, güzel olmuş.
  9. derkmen

Satılık 1995 2.5 Vitara Klimalı Takas Olur

Ynt: Satılık 1995 2.5 Vitara Klimalı Takas Olur Alana da satan a da hayırlı olsun

10. derkmen

2007 Mitsubishi L200 projesi

Ynt: 2007 Mitsubishi L200 Projesi Maaşallah, çok güzel bir proje ve hobi aracı olmuş. Güle güle kullanın

11. derkmen

Cherokee Almak İsteyenler İçin WJ ZJ XJ Gerekli Bilgiler

Ynt: Cherokee Almak İsteyenler İçin Wj Zj Xj Gerekli Bilgiler Emeğinize sağlık Levent Bey, Karar son kullanıcının mı yoksa Vergi sistemi sebebiyle devletin mi anlamasam da, sanırım WJ her türlü alınır :) :D :D :D
  12. derkmen

Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (İmal Etme)

Ynt: Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (imal Etme) Benim merak ettiğim, 2013 2. yarıyılda test sonuçları ve satış konusu... Acaba bir aksaklık veya hata mı tespit edildi. Geç olsun güç olmasın olayı yine buldu mu bizleri ::) ::)

13. derkmen

Goodyear Wrangler Atsa Lastik

Ynt: Goodyear Wrangler Atsa Lastik AT/SA yı 1 yıl üzerinde kullandım. Öncelikle asfaltta gerçekten sessiz ve konforlu diyebilirim. Arazi şartlarında çamurda yeterli değil fakat çamur haricinde kum, kar ve ıslak zeminde çok beğendim. BF AT ile arasında sessizlik farkı var ve sadece çamurda BF AT...
  14. derkmen

16" Orjinal Suzuki Grand Vitara Jantı

Ynt: 16" Orjinal Suzuki Grand Vitara Jantı Merhaba Selçuk Bey, 5x4.5" inch orjinal dodge nitro 16" jant takımı var elimde. Yeni Grand vitara ya da uygundur. 600 TL düşünüyorum. Bilginize
  15. derkmen

Alınık 16" 5x139,7 Grand Vitara Orjinal Jantı

Merhaba Arkadaşlar, Suzuki Grand vitara aracıma 1 adet 16 inch 5x139,7 (5x5.5") orjinal jant arıyorum. Elinde olan veya olduğunu bildiğiniz kişi veya kurumu bildirmeniz yeterli olur. Şimdiden teşekkürler.

16. derkmen

Bu Lastıgı Bılen Kullanan Varmı? Jımny Ye Uyarmı?

Ynt: Bu Lastıgı Bılen Kullanan Varmı? Jımny Ye Uyarmı? Merak ediyorum, Lastiklerle aranız nasıl? Yükseklik olarak 2 3 cm alçaldı dediğiniz değer, orjinalden mi yoksa yükseltme varmı?
  17. derkmen

Suzuki GV 5 Kapı için Aluminyum Tavan Sepeti

Ynt: Suzuki Gv 5 Kapı İçin Aluminyum Tavan Sepeti Şamil Bey, Gerçekten güzel bir çalışma olmuş. Benim de aynı model aracım var ve sepet değil fakat Polymid malzeme ile bağlantı aparatları konusunda sıkıntı yaşayabileceğim kanaatindeyim. Bu tabii sanayi ve/veya usta çevremizin çok olmaması ile...
  18. derkmen

Dev Suzuki Projesi

Ynt: Dev Suzuki Projesi Merakla takip ettiğim bir proje, bakalım ne sonuç çıkacak ortaya gerçek kullanımda. Oranlar el verdiği sürece sıkıntı yaşatmaz diye umut ediyoruz hepimiz. Kolay gelsin

19. derkmen

Jeep Grand Cherokee 5,9 Limited (zj)

Ynt: Jeep Grand Cherokee 5,9 Limited (zj) Maşallah, Araç çok güçlü altyapıya sahip olmuşa benziyor. Güle güle ve keyifle kullanın inşallah. Satışı düşünülürse Alıcı olarak ilk sırada olabilir miyim ;D ;D ;D
  20. derkmen

Yakıt Tüketiminde Tasarruf

Ynt: Yakıt Tüketiminde Tasarruf Merhaba, Bilgilendirme için teşekkürler. 2006 Model Yeni Kasa Suzuki Grand Vitara 2.0 AT aracıma LPG montjından yaklaşık 2 ay ve 8.000 Km sonrasında bahsedilen arızayı P0420 koduyla almıştım. Yetkili serviste hata kodu silinmiş ve yaklaşık 75 KM sonra tekrar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri