Arama sonuçlarınız

1. V

Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Benzer bir çok örnek mevcut.

2. V

Duster için Bagaj Saklama Bölmesi

Ynt: Duster için Bagaj Saklama Bölmesi 4x2 ler için sanırım
  3. V

dacia duster için perde.

Ynt: dacia duster için perde. Fiyat fazla gibi geldi bana da.

4. V

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Cam modülünü ne kadara yaptırdığını öğrenebilirmiyim.
  5. V

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Orjinal park sensörünün beğenmediğim için başka bir yerde taktırdım, taktırırken otomatik kapanan cam ve katlanabilir aynaları sordum. Bana söylenen otomatik cam mekanizmasının ellerinde olmadığı (duster için mi yok yoksa hiç mi yok onu sormak aklıma gelmedi)...

6. V

Tarihi Önemi Olan Fotoğraflar

Ynt: Tarihi Önemi Olan Fotoğraflar Gerçekten çok güzel bir paylaşım olmuş,elinize sağlık

7. V

Duster Çeki Demiri

Ynt: Duster Çeki Demiri Üstad bende seninle aynı şekilde düşündüğümü söylemiştim zaten. Özel mesaj atamadığım için buradan yazıyorum, sanırım giresunlusun birader bende eynesilliyim ismim Yakup
  8. V

Dacia Duster Sahipleri Listesi

Ynt: Dacia Duster Sahipleri Listesi Üstad teşekkürler öncelikle yalnız bi arkadaşın mesajında gördüm ilk 1500 km 2500dd altında kullanın diye Ben bu konuda biraz odun sayılırım , 3000-3500 ü bulmadan devir vites atmam, bunun zararı olur mu yoksa yine bildiğim gibi mi kullanayım
  9. V

Duster Çeki Demiri

Ynt: Duster Çeki Demiri Bende böyle bir sorun çıkaracağını düşünüyorum

10. V

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Öncelikle koltuğun deri olmamasını ben istedim yani deri paketini sadece direksiyon ve vites için aldım. Aracı yaklaşık 10 gün önce aldım, Erzurum'daki yetkiliye sordum bana böyle fiyat verirlerken siz niye bu kadar düşük veriyorsunuz diye; bana söylediği...

11. V

Dacia Duster´a En Çok Hangi Renk Yakışıyor? ANKET

Ynt: Dacia Duster´a En Çok Hangi Renk Yakışıyor? ANKET Aracım beyaz ve gerçekten çok hoş bir görünümü var
  12. V

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Öncelikle herkese merhaba, başka bir forumdan bir arkadaşın önerisiyle üye oldum buraya ve yeni sayılabilcek bir Duster kullanıcısıyım.Size danışmak istediğim bir kaç soru var Öncelikle şunu söyliyeyim almadan önce 2. el bir kaç araç arasında gidip gelmeme...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri