1982 Series 3 Swb Adanadan Selamlar Ve Ondan Sonra Yapılanlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan foremost Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 213
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 70,112
Ynt: 1982 Series 3 Swb Adanadan Selamlar Ve Ondan Sonra Yapılanlar

sadece benzin hahaaa:smiley:)

Ibrahim bey

Etiketler

O metal levhadan bende ariyorum yaptirdin mi satin mi aldin

umut401' Alıntı:
:smiley:))))))))))))LPG'yi mi söktün yoksa? :smiley:)))
yok umut söktürmedim halen mevcut biraz görüntü yapayım dedim bu sefende perçim yeri delmek gerekli kıyamadım yapıştıracağım slikon ile :smiley:))))

ozntan' Alıntı:
ebaydan aldım lınkını yada aldığım kişinin adresini atarım zaten küçük bir parça resimdeki gibi büyük değil :smiley:))

Böyle şeyler yapmayın insanlara kötü örnek olmayın. Ruyamiza girecek simdi bulamicaz uzulcez

bir reklamcıya verin yapsın, asit indirme yöntemi ile basit iş.

sesezgin' Alıntı:
Böyle şeyler yapmayın insanlara kötü örnek olmayın. Ruyamiza girecek simdi bulamicaz uzulcez
kötü ornek teşkil etti serdar yayından kaldırayım :smiley:))) şaka bir yana şimdi takmayı denedim benim düşündüğüm gibi değilmiş perçim değil düz vida yerleri mevcut ancak sorun şu ki vidaları söküp pat diye takamıyoruz birini söktüm söktüğümede bin pişman oldum vida sonsuz değil bir karşılığı varmış büyük ihtimal kare bir somun kısa zaten birini soktüm tıngır diye bir ses geldi dedim yandık içine düştü karşılığı evirdim çevirdim oraya giriş yerini bulamdım sağolsun umut kardeşim bir izelasyon yapmış sökmeye kıyamadım başka bir yolu varmı bilmiyorum yarın araştıracağım ama döşemeyi sökmeden oraya ulaşmak mümkün gözükmüyor hem ulaşsam bile orjinal percımler beni korkutuyor bir daha aynı kalıtede yapamam diye birde düz vida olan yerlerde var söktükmü oraya ulasırmıyım bilmiyorum tamir kitabına baktım hatım ettim şemalı bir bilgi yok bakalım yarın ola hayır ola :smiley: dövlet bizee makmııı dövletten yardım istiyorim acil yardım.....:smiley:))))

ozntan' Alıntı:
benzin plakasını aldığım adres
stores.ebay.co.uk/Green-oval-landrover
direk gönderi yapabiliyor ebay üzerinden alırsanız daha iyi olur :smiley:

Harika tesekkurler sizin araca gelirsek 5 lik percin ile vidalamadan baglamaniz mumkun hem izalasyona zarar vermemis olursunuz hem de rahat rahat takmis olursunuz bizim araclarin her yeri parcin nasil olsa 5 lik iki percinde araya kaynar gider :smiley:

ozntan' Alıntı:
Harika tesekkurler sizin araca gelirsek 5 lik percin ile vidalamadan baglamaniz mumkun hem izalasyona zarar vermemis olursunuz hem de rahat rahat takmis olursunuz bizim araclarin her yeri parcin nasil olsa 5 lik iki percinde araya kaynar gider :smiley:
yani vidaları sökeyim ve yerine perçim yapalım diyorsunuz ancak vidaların arkada tuttuğu bir şey var sanırım ve vida delikleri baya büyük ama dediğiniz gibi deneyeceyim izelasyonu açtiğimiza değmesin yazık birde kalınlık perçimi kurtaracakmı bakmak lazım :smiley:

Once bir kumpas ile capi olcersen ona gore percin alirsin 3 lukten 10 luga kadar secenek var... muhtemelen kurtaracaktir ...

Perçinleri inoks almanızı tavsiye ederim. İnanılmaz kuvvetli ve sıkı oluyor. Paslanmıyorda.
Yalnız normal perçinini 4-5 katı fiyatı. Bir de el tabancasıyla atılmıyor. Kompresörlü Perçin tabancası gerekli.
Ama bakınca bile aradaki fark belli oluyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kucuk bir plaka takilacak kaporta aksamina girmeyecek ki bence hic gereği yok zaten iki tane percin atacaksin al standart aluminyum percini at gec tabancayla sadece incecik 3-5 gramlik alüminyum tutacak orada...
Ama kaporta isine girecegim diyorsan burakuysal arkadadin dedigi doğru

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,491
Kayıtlı Üye Sayımız
172,150
Kaydolan Son Üyemiz
namso

Çevrimiçi üyeler

Geri