1996 Suzuki Vitara Yükseltme Modifikasyonu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan suzuki 96 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 134
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 35,867

Etiketler
Ynt: 1996 Suzuki Vitara Yükseltme Modifikasyonu

sayın gezenbilir üyeleri kısa bir ayrılıktan sonra aracın bitmeden en son şeklini sizlerle paylaşmak istedim resimleri eklerken yapılan işlemleri yazmayacağım sadece resimleri eklemekle yetinecem belki nedenini soracaksınız ama orası bende kalsın saygılar

SUNP0019

SUNP0020 1

SUNP0021

SUNP0022 1

Merhaba Özkan, süper olmuş , tamponlar senin imalatınmı yoksa hazır mı aldın?
Vinc , ön tampon, güneşlik ve anten çok yakışmış, arka tamponun yere yakın olması sorun olmaz umarım....

özkan kardeşimize bir v6 cı olarak tek kelime güle güle kullan demek düşüyor , :smiley: bi soru sormadanda yapamayacam istepneyi naaptınız.?

özkan kardeşim emeğine sağlık güzel olmuş fakat arka tampon bana çok tuhaf geldi sitede orjinal demir arka tamponun ölcüsü olan arkadaş varsa ondan yaptırman çok iyi olur diye düşünüyorum

sizlere yorumlarınız için teşekkür ederim öncelikle arka tampon tamamen benim kendi düşüncem ve fikrim ön tamponu imal ederken arka tamponun şekli kendiliğinden kafamda şekillendi ve hemen imalatına başladık.oguzbey sizin sorunuza ise stepneyi ise tavana yapacağım port bagajın üstüne monte edeceğim

Özkan salı günü Sinoptaydım, ama sen İstanbuldaymışsın, ne seni nede suzukiyi göremedim, çok merak ediyordum.
Neyse artık başka sefere...

Sevgili Özkan kardeşim aracını iyi günlerde kullanırsın inşallah çok yakışıklı bir araç olmuş sana yakışır bir araç sevgili kardeşim sana bir sorum olucak şöyleki ben şu an,da bir alfa romeo 147 kullanmaktayım bu sene aracımı satıp bu aracın yeni modelini alıcam acaba sevgili kardeşim ben,de aracımı yerden 4 veya 5 santim kadar yükseltip tavan çıtası takıp moda deyimle şehirli bir suv crossover havası vermek istiyorum acaba bu işlemler böylesine binek araçlar,dada uygulanıyormu senin işlemini yaban ustaya baş vursam ilgenirmi, kardeşim Allah rızası için bir cevap yazarsan beni çok mutlu edersin sevgiler saygılar bütün güzellikler seninle olsun

Sevgili Özkan kardeşim verdigin bilgiler için saol var ol Allah razı olsun dediklerin kesinlikle dogrudur ama var ya yanlış anlama lütfen hayallerim ve brojelerim suya düştü fakat bazı arkadaşlar belirli mesafeler,de yani beş veya 4 santimi aşmassa problem olmaz demişti fakat senin sözlerin benim için bir senettir güzel kardeşim umarım hayatta ne dilegin var,sa olur kardeşim birkez dağa teşekkür ederim ama olurya farklı söylenimlerin olursa lütfen zahmetolmas,sa ilet lütfen sevgiler güzel kardeşim Özkan çetin

dediğim gibi kemal kardeş binek raçların yapılışı suvlara göre tamamen farklı siz aracı 1 cm dahi kaldırmayı düşünseniz bile aracınız için tehlike arz
edecektir düşünşünün bikere otobanda gidiyosunuz ve aracın orjinal haliyle yapacagınız yolculuk mu daha güvenli yoksa yükseltimiş hali ile yapacagınız yolculuk mu karar sizin kemal bey bence aracınızı satıp yerine güzrl bir suv arac alıp istediğiniz gibi hayallerinizi gerçekleştirin derim size

arka tamponu değiştiricek inşallah istanbuldan hazırını alıp götürücek dimi özkan.

yok be serkan kardeş ne hazırı tamponu keser kısaltırım yinede tampona para vermem ne o ya dünyanın parasını istiyolar ben ikisini 250 tl ye mal ettim

GetAttachment2

buda aracımın evrim geçirmeden önceki ilk arazi deneyimi burda biraz nazlandı hanım kızımız bana ogun az çektirmedi ama sonunda battığı yerden çıkmasınıda bildi hanım kızımız

bu yükseltme çok pratik ve çok güzel olmuş bilgi ve emek katanların ellerne sağlık.
acaba tek kapı 93 model vitaraya da olurmu bu parçalar ve olursa eğer kalıpları var madem set olarak benim arabaya da yapa bilinirmi yapılabilinirse yaklaşık maliyeti ne olur
ilginiz için teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

SON KONULAR

Geri