2005 Grand Cherokee 2.7 Crd Black Pearl Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan stater Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,205
Sırf dizel diye fiyatlar uçmuş,değmez bu fiyatlara benden uyarması,300 bin km aracın ağır bakım dediği yağ,filtre kayış değişimidir onun dışında da masraf kalemleri olacak illa ki. Bir de dizelin parçaları pahalı ve az yakmıyor,LPGliden fazla yakıyor defalarca dediğimiz gibi.

Aynı klasmanda 4.0 lt ve 5.2 lt ZJ alın bakın keyfinize derim. Belki 10 bin TL ona da harcarsınız ama offroad donanımı eklemeyecekseniz asla o fiyatlara gelmez. Konfor,donanım olarak da aman aman çok bir fark da yok. İlla WJ derseniz aşağıdaki ilan ile bağlantım yok ama bakın derim.

2004 Jeep Grand Cherokee 4.7 47.500 TL Sahibinden satılık ikinci el - 352434615
Sayin teneke kutu agir ya da onemli bakim hangisidir?illaki masraf cikaracaktir 2. El. Lpg olayina sicak bakmayan birim.
Daha neler neler gönül verdik para verdik en önemlisi de zaman verdik hala da devam ediyor yeni planlarım var Ekli dosyayı görüntüle 52499

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildB

Etiketler
Sırf dizel diye fiyatlar uçmuş,değmez bu fiyatlara benden uyarması,300 bin km aracın ağır bakım dediği yağ,filtre kayış değişimidir onun dışında da masraf kalemleri olacak illa ki. Bir de dizelin parçaları pahalı ve az yakmıyor,LPGliden fazla yakıyor defalarca dediğimiz gibi.

Aynı klasmanda 4.0 lt ve 5.2 lt ZJ alın bakın keyfinize derim. Belki 10 bin TL ona da harcarsınız ama offroad donanımı eklemeyecekseniz asla o fiyatlara gelmez. Konfor,donanım olarak da aman aman çok bir fark da yok. İlla WJ derseniz aşağıdaki ilan ile bağlantım yok ama bakın derim.

2004 Jeep Grand Cherokee 4.7 47.500 TL Sahibinden satılık ikinci el - 352434615
Kusuruma bakmayın, cepten yazarken yanlış yere yazmışım.

Bir çok yerde motor ve şanzumanının mercedes olduğunu ve bakımları düzgün yapıldığında ve kullanıldığında 500 000 hatta 1000 000 km 'ler gidebileceği yorumlarını okudum.

Ağır bakım olarak satıcıdan neyi sorgulamam gerek bu km deki bir araba için? Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Yukarıda yazdığım (yazmaya çalışltığım) gibi LPG tankına karşı bir takıntım var. Benzinde de binilmiyor bunlara.

Kusuruma bakmayın, cepten yazarken yanlış yere yazmışım.

Bir çok yerde motor ve şanzumanının mercedes olduğunu ve bakımları düzgün yapıldığında ve kullanıldığında 500 000 hatta 1000 000 km 'ler gidebileceği yorumlarını okudum.

Ağır bakım olarak satıcıdan neyi sorgulamam gerek bu km deki bir araba için? Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Yukarıda yazdığım (yazmaya çalışltığım) gibi LPG tankına karşı bir takıntım var. Benzinde de binilmiyor bunlara.

Hocam bi abimde vardı 240 binde motor yapıldı arabaya bir arkadaşla yıkamacı da denk geldik 259 binde turbo yemiş ve yaptırmamış araç 100/32 lt gösteriyordu bana gelince ben kullanıcı hatası yaptığımdan dolayı üst kapak değiştirdim araç servise girince çıktıda çıktı burcu motor kulağı diski hatırlayamıyorum şimdi hiç bişeyi olmayan arabanın 2 sayfa sorunu çıktı söyle söylim bu akşam çalışan koltuk ısıtıcı yarın çalışmıyor veya koltuk elek dokunduğun yer elin de kalıyor konu uzar da uzar yukarı da biri demişti bakımlı dediği sadece yağ filtre sadece bende bakıyorum ilanlara kimse ağır bakım yazmamış bu gün ben ilan koysam 3 sayfa yazarım şuan bakımlı deyip 55 altı üstü isteyen insanların bazıları aracın ağır bakımı külfetli masrafı olduğunu bildiği için satıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İlana yeni baktım 2004 155 bin de km orjinalsa hiç kaçırma pazarlık bile yapma al bu arabayı abi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Biz LPG'yi garipsemediğimiz için ona göre yorum yapıyoruz,illa LPG olmayacak derseniz ilk sahibinden olan 2.7 şu an en mantıklısı duruyor. Düzgün kullanılmışı 500 binden aşağı zor sorun çıkartır araştırmak lazım nasıl kullandığını.

Biz LPG'yi garipsemediğimiz için ona göre yorum yapıyoruz,illa LPG olmayacak derseniz ilk sahibinden olan 2.7 şu an en mantıklısı duruyor. Düzgün kullanılmışı 500 binden aşağı zor sorun çıkartır araştırmak lazım nasıl kullandığını.
Sadece Grand Cherokee lerde değil sanli tüm 2. el araç fiyatlarında bir şişme var gibi duruyor. İşte denk gelmesi nasip meselesi. Zaman ayırdınız bilgilerinizi ve görüşlerinizi paylaştınız, teşekkür ederim.

Bende 2003 model vardi 2.7 grand cherokee limitet sattim onu simdi 2005 model dusunuyorum yanliz kafama takilan sorular var vision paket ile black pearl arasinda ne fark var güç birisi 163 digeri 202 beygirmi yoksa ikisidemi ayni bilen varsa cok sevinirim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR