2012 Jeep Rubicon Sahara

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jetkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 66
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,024

Etiketler
Ynt: 2012 Jeep Rubicon Sahara

hepinize iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim. Arac hayirlisi ile bir gelsin nazar boncugu hazir. :smiley:

kesinlikle güzel araç bende beşiktaşda oturuyorum görmüşdüm bu aracı :smiley:)) kazasız belasız binmenizi dilerim allah hepimize nasip etsin bunlardan :smiley:))))

Maşaallah,güle güle kullanın.
Offroad modifikasyonundan sonra yol tutuşta nasıl degisiklikler oldu?
Selam ile.

ne yazayımkı yazacak bir şey yokkı her şey ortada maşallah kırkbin kere maşallahh

Tekrardan herkese teşekkür ederim. Yol tutuşu olarak biraz salınım oluyor gibi fakat çok rahat edecek düzeyde değil. Direksiyonda da hafif bir sertlik oluştu sadece

sosmak' Alıntı:
Maşaallah,güle güle kullanın.
Offroad modifikasyonundan sonra yol tutuşta nasıl degisiklikler oldu?
Selam ile.

Can Bey, araç çok yakışıklı olmuş. Kazasız belasız kullanın. Ön kaput üstü siyah bir havadanlıkla çok daha yakışıklı olabilir :smiley:

Selamlar,aracınızı güle güle kullanın.Bugünlerde ben de rubicon ve sahara arasında kararsızım.Genelde asfatta kullanılacak,bazen de belki araziye çıkılabilir.Almışken arazi yetenekleri nedeni ile rubicon alsam onu deri yaptırrım,navigasyon ve ses sistemi kolay.Hangisini önerirsiniz?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR