3.5 V8 Defender Restorasyon Başlıyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan suattug Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 58
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,701

Etiketler

Arabanın tavan döşemesini temizletirken döşeme işi de yapıyorlarmış bir pazarlık hemen kapı trim leride söktüm verdim kaplansın diye , o da çıktı aradan ve gayet de şık oldu :smiley:
C4d4ecdefdc187809095e0ccd3f14bc0
A8d330bd7be5a1fb006c392aec01a468
373632bd6952979ab2df61d9a9155970
6b573d00448555f3ccd73b94bf88a3ab
2e42e08ac8a41b5b7bd50511da09d5b0

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
kapı pandizotlarını kime kaç liraya kaplattınız

Revizyonlarımız halen devam etmekte , bir yandan kullanırken bir yandan da eksikleri gideriyoruz .
Tüp kullanımında performanstan memnun kalmadığım için çift beyinli sisteme geçtik . üzerinde 140kw lık beyin takılıydı onuda kullanmadık 2 adet 170kw lık beyin taktık. Her bir beyinden karbüratörleri çapraz besledik tüp performansı harika oldu. Debriyajımız eski sistem sert debriyajdı , yumuşak debriyaja geçtik merkezide değiştirdik.
Koltuk ve tavan döşemesi siparişleri verildi şimdi onlar değişecek .

Maalesef bir plan değişikliğinden dolayı aracı satılığa çıkardım . 99.000TL den malum sitede. Yaz dönemi için anne babaya bir binek araç ihtiyacı oluştu onu karşılamam lazım o yüzden satılığa çıkardım . İhtiyaç sona erdiğinde yeniden bir defender mutlaka olur diye düşünüyorum . Bu arada yazdığım fiyat maliyetimin altında , yapılanlar yukarıda yazılı. Hızlı satılması için yazdım , buradan talepte bulunanlara özel indirim yapacağım .Mesaj yoluyla ulaşabilirseniz cevaplarım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,128
Kaydolan Son Üyemiz
hayalperestt

SON KONULAR

Geri