3. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Duyurusu (03-04 Temmuz 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 555
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 84,952
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: 3. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Duyurusu (03-04 Temmuz 2010)

lizz' Alıntı:
Ben gelmekten vazgeçmiştim ama şimdi bir arkadaşla görüştüm,kalacak yer sorununu çözeriz dedi,otelde kalıcaklarmış.Bu yüzden ben de gitsem mi diye düşünmeye başladım.Sizin araçta ya da diğer araçlarda boş yeri olan varmıydı acaba?Acele cevaaaaaap????Çantam hazır hala boşaltmamıştım :smiley:

Biz ailece biraz kalabalığız :smiley::smiley::smiley:: ama konvoy yapacağımız araçta yer var diye hatırlıyorum. Macsakal veya şekerşey0606 ile iletişim kurun... Yada sabah 8 de opette olun :smiley::smiley: ama bende gerçekten yer yok :smiley::smiley::smiley:):

Etiketler

şimdi geç oldu ama yarın sabah 06:30 da ararsanız telefonlarını verebilirim.

Bahsettiğiniz opet şu kocaman trabzon ekmeği olan mıydı.Ekmeği hatırlıyorum da opet miydi markası onu hatırlamıyorum.ben de yakınlardayım oralara zaten..

Yani Kazan yoluna tam ayrılmadan önceki benzinlikte trabzon ekmeği levhası var kocaman,orası opet marka mı demek istedim :smiley: :smiley:Beni geçen sefer İstanbul yolu Eryaman Göksu park kavşağından almışlardı,orada olsam beni alır mısınız?yani konvoydakiler?unutmazsınız di mi?oraya kadar taksiyle gelicem.Bahsettiğiniz opet gelirsem yolun karşısında kalıyor,yakınlarda üst geçit var mı hatırlamıyorum hem de oraya minübüs kolay bulamam.o yüzden göksu park girişi benim için kolay olur.Sizin telinizi bilirsem sabah hatırlatırım kendimi.8 olmadan ararım. :smiley:

arkadaşlar festival yerinde ekmek bulabilirmiyiz yoksa tedariklimi gelelim.

53Ayhan bey büyük geçmiş olsun ,allah şifalar versin kardeşinize, her işte vardır bir hayır, bunda da vardır bir hayır deyin
inşallah fazla bir şeyi yoktur kardeniziniz, kamplar hep olacaktır gene katılırısınız nasılsa.
<Bende katılamayan resimleri bekleyen gezenbekleyenlerdenim, arkadaşların heyecanını paylaşıyorum, keyifli bir haftasonu
geçirirler, ve reimlerle bizlerde paylaşırlasra bizde gitmiş kadar oluruz, ateş başında yapılan sohpetleri, sabah kahvaltı keyiflerini, gölün sabah akşam görüntüsünü, doğa harikasını , paylaşımları, oyunları, karelerle, ölümsüzleştirip, baktıkça resimlere o coşkuyu v eheyecanı bizede yaşatsınlar, şu an yolda olan yola çıkacak bütün arkadaşlara hayırlı yolculuklar yolunuz açık olsun , hayırlısıyla gidin hayırlısyla makineniz bol resimle dolu olarak dönün, kamta olan arkadaşlarada keyifli dakikalarrr diliyorummm, en kısa zamanda başka bir etkinlikte görüşmek üzere,

yarın sincan'dan sabah 7 gibi 2 araç yola çıkacaz. 8 e doğru gişelerde birmüddet bekleriz.gelenlerle konvoy halinde gidebiliriz.gelecekler engeç 8 de gişelerde olmalı. ayrıca 3 kişide alabiliriz. gelemeyen dostlar içinde bol,bol resim ve video garantisi veriyorum.

yolunuz açık olsun Hamdi bey, hayırlısıyla gidin hayırlısıyla gelinnnn bekliyoruz resimlerinizi,

s3lami' Alıntı:
Arkadaşlar biz iki araç C tesi saat 4 yada 5 gibi Beypazar'ından çıkacağız.
festival alanına ayaş,b.pazarı yolu dahamı yakın acaba.o güzargahtanmı gitsek.bilen varsa bilgilendirsin lütfen.hem yakıttan hem otobandan yırtalım dimi :smiley:

Km.leri tam bilmemekle beraber polatlı,kıbrıscık üzerinden daha kısa sanırım.Tabi siz yola çıkmadan okursanız :smiley:

jumanji14' Alıntı:
Km.leri tam bilmemekle beraber polatlı,kıbrıscık üzerinden daha kısa sanırım.Tabi siz yola çıkmadan okursanız :smiley:
teşekkürler dostum.şuan festival alanındayım.

3. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali;

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=58602.0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

SON KONULAR

Geri