3. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Duyurusu (03-04 Temmuz 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 555
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 84,902
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: 3. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Duyurusu (03-04 Temmuz 2010)

deeperdiver' Alıntı:
Selamlar,

Kamp yerinin koordinatları varmı acaba,

Saygılar,

Koordinatlar;
40.604287, 31.673559

İlk mesajdayazılmıştı..

Etiketler

Pendik deyim birazdan arkadaşlarla yola çıkıyoruz harika ;) :D ;D

yola cikanlardan foto bekliyoruz...:smiley: ben ctesi gelemiyorum...pazar icin hala ugrasim devam ediyor

sevgili dostlar çok arzuladığım bu geziye şu anda katılamıyorum..dun ankaradan yola cıktım iç anadolu gezisini boluda bıtereyım dedım..ama olmadı tam boluya gırmek uzerekeyken..aldığım bır tel. erdekte kardeşim kaza geçırmış..bende hemen geri döndüm yoldan..artık siz değerli dostlarımdan güzel resimlerle güzel yorumlarınızı okuyarak..oraya gitmiş gibi olacam.simdiden sizlere başarılar diliyorum..erdekten selamlar saygılar

byfreedom' Alıntı:
Arkadaşlar ; bu byebites spreyleri nerden temin edebiliriz ? Bilgisi olan var mı ?

Festival yerinde standları olacaktı gibi haatırlıyorum ben.Başka bir marka mı satılacak festivalde yoksa?Festival yerinde bu tür bir ürün standı olacak hatırlıyorum yalnız...Tarım bakanlığı onaylı olduktan sonra çok önemli değil markası diycem ama siz bebeklerden dolayı titiz davranıyodunuz yanlış hatırlamıyorsam.İyi de olur çünkü benim aldığım onaylı ürün olmasına rağmen dikkat edilecek şey çok.Kol saatinden,şu şu şu kumaş türlerinden falan falan uzak sıkın gibi gibi.Yani bebekler için dikkat etmek lazım cidden.Bence sprey almayın,bikaç bileklik alın ayak bileğine takın,ağzına götüremesin diye.Hatta garanti olsun diye birini de el bileğinetakardım ben gene de ve onun da üzerine bir saç tokası ya da bandana gibi bişey takardım.Sprey kullanmayın bence.Benim küçük bebeğim olsaydı öyle yapardım.Bileklik olursahem illa o marka şart değil, Tarım Bakanlığı onaylı bir ürün yeterli...Bu saatten sonra bulmanız çok zor olur artık o markayı...

lizz' Alıntı:
Festival yerinde standları olacaktı gibi haatırlıyorum ben.Başka bir marka mı satılacak festivalde yoksa?Festival yerinde bu tür bir ürün standı olacak hatırlıyorum yalnız...Tarım bakanlığı onaylı olduktan sonra çok önemli değil markası diycem ama siz bebeklerden dolayı titiz davranıyodunuz yanlış hatırlamıyorsam.İyi de olur çünkü benim aldığım onaylı ürün olmasına rağmen dikkat edilecek şey çok.Kol saatinden,şu şu şu kumaş türlerinden falan falan uzak sıkın gibi gibi.Yani bebekler için dikkat etmek lazım cidden.Bence sprey almayın,bikaç bileklik alın ayak bileğine takın,ağzına götüremesin diye.Hatta garanti olsun diye birini de el bileğinetakardım ben gene de ve onun da üzerine bir saç tokası ya da bandana gibi bişey takardım.Sprey kullanmayın bence.Benim küçük bebeğim olsaydı öyle yapardım.Bileklik olursahem illa o marka şart değil, Tarım Bakanlığı onaylı bir ürün yeterli...Bu saatten sonra bulmanız çok zor olur artık o markayı...

arkadaslar mumkunse kimyasal kullanmayin..

Bu yıl da kaldık yerimizde, oysa ki ne hayaller kurmuştuk :(

byfreedom' Alıntı:
BAŞLANGICI YAPALIM BARİ.
YER : İSTANBUL YOLU AYAŞ AYRIMI OPET OPET OPET !! ( tam ayaş yolu ayrımındaki opettir.)
SAAT : 08:00

1- BARIŞ YILDIRIM
Ankaralılara son duyuru niteliğindediiirrrrrrr ;)
Yarın görüşmek üzere arkadaşlar,herkese iyiyolculuklar ve iyi festivalleerrrrrr :smiley:

lizz' Alıntı:

Kesinlikle katılıyorum. Kimyasaldan yana değilim ancak bu markayı bulamadım yerine eczacıbaşının defans diye bi markasını aldım. 2 aydan küçük bebeklerde kullanmayın, ellere sürmeyin vb. uyarıları var... Bu bilekliklerden nerde bulabiliriz ? Bu markanın standında bileklik satılacak mı ??
offf geç kaldık birazda tabiii.. yarın 08:00 de Ankaradan bir kaç arkadaş yola çıkıcas ..

eftaLYa' Alıntı:
Kenelere ve diğer haşerelere karşı T.C. Sağlık Bakanlığınca onaylı ByeBites adlı sprey, derneğimiz tarafından satışa sunulacaktır. Ürünü derneğimizin standından temin edinebilirsiniz.

Ürünle ilgili ayrıntılı bilgi için : www.byebites.net

Bu arada arkadaşlar her üzerinde haşere kovucu, yok efendim kene defedici vs yazan spreye inanmayın.. Güvenilirliğinden emin olmadığınız ürünleri almayın- kullanmayın..

Bu Byebites; kimyasal madde içermiyor. %100 doğal bir ürün.. Bu özelliği sayesinde kendimizde olduğu gibi 3 aylık bebeğimize yada daha büyük veletlerimize de gönül rahatlığı ile kullanabileceğimiz bir ürün..

Kimyasallardan çekinenler içinde bu süper haber sanırım :D

Önceki mesajlarda sanırım gözünüzden kaçtı.Konu bebek olunca geri dönüp buldum bu mesajı.Festivalde derneğe üye olmak için stand açılacaktı.Ve o standda satılacaktır bu markanın bileklikleri tahminimce.Esra hanım bir yerlerde telini yazmıştı,mesajın birinde yani.Ama mesajları taramak uzun sürebilir şimdi.Eğer sormak isterseniz şu anda festival yerinde sohbet halindedir herkes.Ben de Sedat Bey'in numarası var.İsterseniz özelden size atabilirim.Onun bilgisi vardır muhakkak.İçiniz rahat edecekse,sizin için önemliyse arayabilirsiniz şimdi....

Siteye bir sessizlik çöküyor yavaş yavaş :-\ :-\

Benim bile canım sıkılıyor;cumartesi çalışıyorum.
saat 8 veya 9 gibi aladağlardayım ;D
sitede sessizliğin olması gayet normal;çünkü bir heyecandır gidiyor ;D

Bir kısmı gitti , bir kısmıda benim gibi bi dünya eşyayı arabaya nasıl sığdıracağını düşünüyor ::smiley::smiley::smiley::

byfreedom' Alıntı:
Bir kısmı gitti , bir kısmıda benim gibi bi dünya eşyayı arabaya nasıl sığdıracağını düşünüyor ::smiley::smiley::smiley::

Barış Bey bundan 2 önceki mesajımı size yazmıştım aslında.Okudunuz mu acaba ?

lizz' Alıntı:
Önceki mesajlarda sanırım gözünüzden kaçtı.Konu bebek olunca geri dönüp buldum bu mesajı.Festivalde derneğe üye olmak için stand açılacaktı.Ve o standda satılacaktır bu markanın bileklikleri tahminimce.Esra hanım bir yerlerde telini yazmıştı,mesajın birinde yani.Ama mesajları taramak uzun sürebilir şimdi.Eğer sormak isterseniz şu anda festival yerinde sohbet halindedir herkes.Ben de Sedat Bey'in numarası var.İsterseniz özelden size atabilirim.Onun bilgisi vardır muhakkak.İçiniz rahat edecekse,sizin için önemliyse arayabilirsiniz şimdi....

Teşekkür ederim. Şu an Sedat bey ve arkadaşları sanırım dinlenme moduna geçmişlerdir.Rahatsız etmek istemem bu saatte. Zaten bileklik satışta olmasa bile bu saatten sonra nasıl olsa bulamayacağım. En kötü ihtimalle yanıma aldığımı kullanacağım. Veya orada satışta olan ürünü... Hayırlısı artık :smiley::smiley::smiley:: sabah 6 da kalkacağız ve 8 de İstanbul yolu opette buluşup yola çıkacağız . Bu vesile ile Ankaradan çıkacaklar varsa bekleriz :smiley::smiley::smiley::smiley:)::

byfreedom' Alıntı:
Teşekkür ederim. Şu an Sedat bey ve arkadaşları sanırım dinlenme moduna geçmişlerdir.Rahatsız etmek istemem bu saatte. Zaten bileklik satışta olmasa bile bu saatten sonra nasıl olsa bulamayacağım. En kötü ihtimalle yanıma aldığımı kullanacağım. Veya orada satışta olan ürünü... Hayırlısı artık :smiley::smiley::smiley:: sabah 6 da kalkacağız ve 8 de İstanbul yolu opette buluşup yola çıkacağız . Bu vesile ile Ankaradan çıkacaklar varsa bekleriz :smiley::smiley::smiley::smiley:)::

Ben gelmekten vazgeçmiştim ama şimdi bir arkadaşla görüştüm,kalacak yer sorununu çözeriz dedi,otelde kalıcaklarmış.Bu yüzden ben de gitsem mi diye düşünmeye başladım.Sizin araçta ya da diğer araçlarda boş yeri olan varmıydı acaba?Acele cevaaaaaap????Çantam hazır hala boşaltmamıştım :smiley:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri